Podziel się:

Italvelluti zaprasza na Kobiecy Wieczór Filmowy z Werandą

12-03-2010
Do schowka
25 marca o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie do warszawskiej Kinoteki na przedpremierowy pokaz filmu Woody’ego Allena “Co nas kręci, co nas podnieca”.
W programie wiele atrakcji, wyśmienity catering, a także prezenty: m. in. każda z uczestniczek imprezy otrzyma od firmy Italvelluti poduszkę z niezwykle przyjemnego w dotyku weluru Shantal.

Kobiecy Wieczór Filmowy z Werandą to wznowienie popularnego cyklu spotkań w kobiecym gronie, podczas których, w towarzystwie najrozmaitszych atrakcji, wyświetlane są - często przedpremierowo - ambitne filmy. Na pierwszy wieczór nowej serii wybrano film Woody’ego Allena pod tytułem ”Co nas kręci, co nas podnieca” (”Whatever Works”). Woody Allen, po latach filmowych wizyt w europejskich miastach (Londynie, Barcelonie), nakręcił znów film w swoim rodzinnym mieście – Nowym Jorku. Polska premiera tego obrazu przewidziana jest na 9 kwietnia br., jednak Paniom należy się pierwszeństwo – będą mogły obejrzeć go w Kinotece już 25 marca.

Projekcji filmu towarzyszyć będzie wernisaż malarstwa i grafiki, zakończony licytacją prac, wiosenne prezentacje firm kosmetycznych (m.in. Irena Eris) oraz loteria z cennymi nagrodami.

Każda z uczestniczek otrzyma także prezenty: kosmetyki, zestawy czasopism wydawnictwa Te-Jot oraz poduszki z najnowszej kolekcji firmy Italvelluti, wykonane z modnej tkaniny Shantal. Jest to welur charakteryzujący się głęboką, ”gniecioną” fakturą, pełną świetlistych refleksów oraz niezwykłą miękkością. 

25 marca w Kinotece na Panie będą czekały poduszki w modnych, pastelowych odcieniach ”nude”, fioletach i wiosennych zieleniach.
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wspólne, filmowe powitanie wiosny w Kinotece!

Kinoteka, 25 marca 2010, godzina 19:30
Cena biletu: 40 zł
Więcej informacji na stronie:www.kinoteka.pl
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Kod z obrazka:

Komentarze

  • Szczerze powiedziawszy, dla mnie wyspa w kuchni nie jest...
  • Z żalem muszę stwierdzić, że jeszcze nigdy nie...
  • Kurcze, czego ludzie już nie wymyślą. Ale pomysł z...
  • kupie oryginalna ulotke reklamowa sklepu AGATA z promocja z...
  • Jakbym miał firmę budowlaną, to z pewnością bym się...
  • Przynajmniej dzieciakom się nie będzie nudziło, i zawsze...
  • Co kto lubi. Meble bardzo pomysłowe, ciekawe swoją drogą...
  • Fajnie, można byłoby coś zobaczyć, wyszukać, a nuż...
  • Dość oryginalna łazienka. Mimo, że zmierza ku...
  • Jak widać, to jest nie tylko ciekawa forma mebli, ale...
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: