pl
  • pl
  • en
  • de
  • ru
  • it
  • es
  • hu
  • sk
  • se
  • ua
  • hr
  • sr
top 100 wyszukiwań
Kanciasta lewitacja
21-12-2009
Ceramika przyciągająca wzrok i zaskakująca oryginalnym desingem? Kanciasta, a jednocześnie ujmująca swoją prostotą? Zaprojektowana zgodnie z najnowocześniejszymi trendami? Spełniająca wszystkie te kryteria kolekcja Portofino S jest już dostępna na polskim rynku.
- Linia Portofino S jest kontynuacją projektu designerów firmy Cifial, którzy dwa lata temu stworzyli nietypową serię Portofino – mówi Ivo Loureiro, wiceprezes firmy Cifial Polska. – Elementem wyróżniającym nową kolekcję jest zastosowanie technik podwieszania, co nadaje ceramice lekkości i subtelności.

Podobnie jak seria Portofino, nowa podwieszana kolekcja firmy Cifial została zaprojektowana na planie pięciokąta. Poszczególne elementy tej oryginalnej ceramiki łazienkowej, w przeciwieństwie do tradycyjnego wyposażenia łazienek, przytwierdzone są bezpośrednio do ścian, co sprawia wrażenie, że zawisły one w powietrzu.

Funkcjonalna i elegancka

Portofino S przypadnie do gustu osobom, które cenią wygodne rozwiązania. Dzięki zastosowanym technikom podwieszania nie tylko unikniemy widoku szpecących rur i przyłączy, ale także zaoszczędzimy dużo miejsca, które możemy wykorzystać np. na postawienie półki na kosmetyki lub kosza na bieliznę. Ponadto pozbędziemy się uciążliwych zakamarków, w których gromadzi się brud, co ułatwi nam utrzymanie wnętrza w czystości.

Śnieżnobiała linia Portofino S składa się z umywalek z półpostumentami w dwóch różnych rozmiarach - o szerokości 50 cm i 60 cm, muszli wc oraz z bidetu. Elementy serii, inspirowanej formą o nierównych bokach, same w sobie są ozdobą łazienki, wprowadzając do pomieszczenia świeżość i elegancję. Kolekcja Portofino S odmieni nawet niepozornie i skromnie urządzone wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter.

http://www.cifial.pl

Fot. Cifial
Komentarze użytkowników: 0

Najczęściej czytane

Artykuły podobne

Tagi

RSS

Komentarze

  • a ja kupiłem meble do pokoju za 10 tys zl i czekalem na...
  • Ciężko osCommerce nazwać nowoczesnym rozwiązaniem...
  • sprawe mieszkania albo ktos ma za soba albo bedzie go...
  • Uważam, że akcja jest super:) edukacja w zakresie...
  • głupoty gadasz urzadzałam cały dom ze sklepem agata i...
  • witam ja urządzałam cały dom ze sklepem aga jestem...
  • Jeszcze raz chciałem kochani zauważyć, że JYSK to nie...
  • Ekspozycje można nabyć tylko i wyłącznie pod koniec...
  • Z tym akurat absolutnie nie mogę się zgodzić. Jeżeli...
  • zgadzam się my też zostaliśmy obsłużeni super :)
Copyright © 2004-2010 Meble.pl Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.