sklepw 126 sklepach
Podziel się:

Konkurs 3M Poland

19-12-2008
Do schowka
3M Poland zaprasza wszystkich studentów kierunków ekonomicznych i technicznych do udziału w konkursach.

Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne oraz płatny staż w głównej siedzibie firmy.


W zależności od rodzaju kierunku studiów oraz zainteresowań studenta, z dniem 1 grudnia startują dwa konkursy firmy 3M. W pierwszym z nich, skierowanym do studentów interesujących się marketingiem, zadaniem konkursowym jest stworzenie planu marketingowego dla jednego z trzech produktów firmy 3M. Praca musi zostać oparta o jeden z trzech produktów firmy: zakładki indeksujące Post-it®, okłady chłodząco – rozgrzewające 3M Nexcare lub system błon klejowych Scotch™ ATG.

 

 

Wszelkie materiały dotyczące wyżej wymienionych produktów, wytyczne niezbędne do wzięcia udziału w konkursie oraz regulaminy dostępne są na stronie www.3mdlastudentow.pl.

 

 

Nadsyłane prace będą oceniane pod względem formalnym, merytorycznym, w tym spójności i realności, wykorzystania budżetu, odnalezieniu zastosowania w realnej rzeczywistości rynkowej, efektywności działania i pomysłowości projektu.

 

Drugi konkurs przeprowadzony zostanie wśród studentów uczelni technicznych. Zadaniem konkursowym skierowanym do tej grupy jest zaproponowanie nowego, innowacyjnego zastosowania dla już istniejącego produktu 3M oraz poparcie tej propozycji projektem.

 

Studenci mają za zadanie przedstawić nowy pomysł wykorzystania plastrów Viscoplast „Komfort”, folii odblaskowych lub filtrów prywatyzujących 3M.

 

Prace oceniane będą pod względem formalnym, możliwości wprowadzenia nowego zastosowania dla danego produktu oraz nowatorstwa i pomysłowości projektu.

 

Niezbędne informacje o produktach oraz warunkach udziału w konkursie znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.3mdlastudentow.pl.

 

 

Wszystkie prace mogą być zgłaszane indywidualnie bądź w zespołach (do trzech osób).

 


Konkurs trwa od 1 grudnia 2008 do 15 maja 2009, który jest ostatnim dniem nadsyłania prac.

 

 

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do dnia 30 czerwca 2009 r.

 


Patronem medialnym konkursów jest magazyn „SEMESTR”.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Komentarze

  • naroznik naroznikiem stefan, ja bym chciala miec taki salon...
  • dziwne jakies
  • Bardzo mi się podobaja takie wielkoformatowe plytki. Choc...
  • Do takiej biblioteki, pokazany lampy pasują jak ulał....
  • Niestety mam pewne obiekcje do tego, czy spożywanie...
  • Drugie zdjęcie najbardziej przypadło mi do gustu. Podoba...
  • O a hafty krzyżykowe to ja umiem, więc może sama...
  • widziałam świetny katalog trendów kolorystycznych na...
  • super wnętrze. szkoda tylko że w małym mieszkaniu nie...
  • Szkoda, że dobry materac jest zazwyczaj w kosmicznej cenie...
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: