sklepw 125 sklepach
Podziel się:

Warsztaty ceramiczne i wykład Anne-Marie Schoen

27-03-2009
Do schowka
31 marca (wtorek ) godz. 14.00 w Muzeum ASP we Wrocławiu odbędzie się wykład francuskiej artystki Anne-Marie Schoen pt. "For any luggage, our remembers, our words, our bodies..."

 

Wykład jest częścią projektu związanego z jej warsztatami w katedrze ceramiki, które artystka przeprowadzi w dniachch od 24 marca do 1 kwietnia 2009 roku  w Pracowni Koła Garncarskiego prof. Katarzyny Koczyńskiej-Kielan.


Warsztaty zwieńczone zostaną montażem instalacji w małej Sali Muzeum Akademii Sztuk Pięknych przy ulicy Traugutta 19/21, która udostępniona
zostanie widzom 02 kwietnia w godzinach od 10.00 do 16.00


Wizyta artystki odbywa się w ramach współpracy kulturalnej pomiędzy Alzacją a Dolnym Śląskiem i jest częścią projektu związanego z międzynarodową
wymianą wykładowców katedry ceramiki ASP we Wrocławiu oraz IEAC - Europejskim Instytutem Sztuki Ceramiki w Guebwiller.

 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Komentarze

  • naroznik naroznikiem stefan, ja bym chciala miec taki salon...
  • dziwne jakies
  • Bardzo mi się podobaja takie wielkoformatowe plytki. Choc...
  • Do takiej biblioteki, pokazany lampy pasują jak ulał....
  • Niestety mam pewne obiekcje do tego, czy spożywanie...
  • Drugie zdjęcie najbardziej przypadło mi do gustu. Podoba...
  • O a hafty krzyżykowe to ja umiem, więc może sama...
  • widziałam świetny katalog trendów kolorystycznych na...
  • super wnętrze. szkoda tylko że w małym mieszkaniu nie...
  • Szkoda, że dobry materac jest zazwyczaj w kosmicznej cenie...
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: