sklepw 125 sklepach
Podziel się:

Jak czyścić kominek?

06-10-2008
Do schowka

 

 

 

Brudna i zasmolona szyba lśni jak nowa

 


Knauf Uniwersalny środek czyszczący to wygodny w użyciu preparat formie koncentratu, który pozwala usunąć bez problemu sadzę, tłuszcz z szyb kominków i piecyków. Nadaje się również do usuwania wszelkich zabrudzeń z powierzchni płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, klinkieru, powierzchni lakierowanych i z tworzywa sztucznego.

 

 


 
W zależności od zabrudzenia, koncentrat należy stosować bez rozcieńczania lub rozcieńczony z wodą (max 1:5). Środek nanosimy na czyszczoną powierzchnię. Po chwili spłukujemy czystą wodą.

 

Przy uporczywych zabrudzeniach czynność należy powtórzyć, odczekać dłużej lub ewentualnie wyszorować za pomocą szczotki. Wydajność opakowania 1 litrowego od 5 do 20 m2.

 


Po co używać drogich i mniej skutecznych środków? Koncentrat ten jest prawdziwą rewelacją w Polsce i nie tylko, w  100% pewny i niezawodny środek.

 


Sugerowana cena detaliczna netto: 27,29 PLN + 22% VAT = brutto 33,30 PLN za opakowanie 1 litr.

 

Przydatne: 0
Głosuj
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: