• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prowadnice do drzwi Lustro klejone do płyty

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Materiał frontu
Materiał frontu
Materiał
Materiał
Długość toru, prowadnicy
Długość toru, prowadnicy
Front - GRUBOŚĆ
Front - GRUBOŚĆ
Typ drzwi
Typ drzwi
Typ elementu
Typ elementu
Front - WAGA Maksymalna
Front - WAGA Maksymalna
Ilość skrzydeł drzwi
Ilość skrzydeł drzwi
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna
Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna
Kolor pokrycia produktu
Kolor pokrycia produktu
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Okucia do szaf /Lustro klejone do płyty

Akcesoria meblowe to dodatkowe elementy, które usprawniają działanie mebli i dostosowują je do potrzeb współczesnego człowieka. Akcesoria do mebli to cały szereg różnych detali, które sprawiają, że meble są bogatsze w możliwości i bardziej estetyczne. Prezentowane rączki i tory dolne do drzwi przesuwnych to nieodłączne elementy szaf, które znacznie usprawniają ich działanie. Duży wybór tych akcesoriów meblowych zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby i pozwoli stworzyć funkcjonalne i piękne wnętrze.

Rączka Pluton do drzwi przesuwnych wykonana jest z aluminium w kolorze srebrnym lub jasny brąz. Istnieje możliwość zamówienia tego akcesorium w dowolnym kolorze wg palety Ral (za dodatkową dopłatą). Dzięki temu można wybrać zgodnie z własnymi oczekiwaniami i preferencjami. Dedykowana jest ona do drzwi zrobionych z płyty o grubości 18 mm. Materiał, z którego zrobiona jest ta rączka jest bardzo wytrzymały co daje gwarancję jej użytkowania przez bardzo długi czas. Rączki do drzwi przesuwnych to wysokiej klasy akcesoria, które gwarantują niezawodność konstrukcji. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku szaf i innych mebli, w których są drzwi przesuwne. Dzięki temu meble te są nie tylko solidne, ale także estetyczne, a przy tym bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Na uwagę zasługują także rączki do drzwi przesuwnych wykonanych z płyty o grubości 16 mm. Jest to profil, który umożliwia montaż lustra w rączce. Rączki te także wykonane są z aluminium, co daje gwarancję ich wieloletniego użytkowania w doskonałym stanie. Dodatkowo możliwość zamontowania lustra w drzwiach przesuwnych znacznie podnosi funkcjonalność mebla. Jest to doskonałe rozwiązanie ponieważ od razu przy wyborze garderoby można przeglądnąć się w lustrze. To znacznie zwiększa komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania mebla. Warto wspomnieć, że system ten charakteryzuje się cichą, równą oraz długotrwałą pracą.
Podobnie jest w przypadku oferowanych rączek Westa, które dedykowane są do drzwi przesuwnych wykonanych z płyty o grubości 16 lub 18 mm. Profil ten także umożliwia montaż lustra w rączce.


Warto wspomnieć także o torach dolnych do drzwi przesuwnych. Tory te wykonane są z aluminium w kolorze srebrnym, jasny brąz lub biały. Dostępne są też tory w kolorze białym w wysokim połysku. Tory te mają długość 405 cm. Główną ich zaletą jest ich niewielka szerokość wynosząca 56 cm. Taki tor świetnie sprawdzi się zwłaszcza tam gdzie chcemy zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w płytkich wnękach. Do takich torów dodatkowo można zakupić clip maskujący co znacznie podnosi ich estetykę. Tory te współpracują z systemem drzwi przesuwnych:Afrodyta, Zeus, Uranos, Kronos, Classic Plus.

Prezentowane rączki i tory do drzwi przesuwnych cechują się dużą wytrzymałością (wykonane są z aluminium) i estetycznym wyglądem. Dzięki temu pozwolą nie tylko usprawnić meble skrzyniowe z drzwiami przesuwnymi, ale także wpłyną na ich stylistykę. Rączki do drzwi przesuwnych pozwalają na zamontowanie lustra w rączce. Jest to łatwe do wykonania, a przynosi sporo korzyści znacznie zwiększając praktyczne zastosowanie mebla.

Od inspiracji do zakupu