• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prowadnice do drzwi

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Materiał frontu

Materiał frontu

Materiał

Materiał

Typ elementu

Typ elementu

Front - WAGA Maksymalna

Front - WAGA Maksymalna

Długość toru, prowadnicy

Długość toru, prowadnicy

Typ drzwi

Typ drzwi

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Front - GRUBOŚĆ

Front - GRUBOŚĆ

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu
Profil H
×

Okucia profil H

Prowadnice do drzwi przesuwnych to bardzo przydatne i popularne akcesoria meblowe. Jest to spowodowane coraz częściej stosowanymi drzwiami przesuwnymi. Jednak, aby były one praktyczne, działały bez zarzutu i dobrze spełniały swoją rolę, konieczne jest ich właściwe zamontowanie w systemie elementów, które będą niezawodne i solidne. Prowadnice do drzwi przesuwnych umożliwiają płynne otwieranie i zamykanie drzwi. Dlatego też są one niezwykle ważnym elementem, który decyduje o wygodzie tego rozwiązania. Prezentowane prowadnice do drzwi profil H, cechują się starannym wykonaniem i estetycznym wyglądem. Wykonane zostały z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu posłużą przez wiele lat cały czas zachwycając niezawodnością i nienagannym wyglądem.

Łączniki do systemu drzwi przesuwnych i rozwieranych to elementy wykończeniowe służące do łączenia płyt o grubości 18 mm. Wykonane są one z aluminium w kolorze srebrnym. Dostępne są także łączniki w kolorach jasny brąz lub biały. Długość łącznika to 300 cm. Istnieje możliwość zamówienia łącznika w dowolnym kolorze według palety RAL ( za dodatkową dopłatą). Dzięki temu można wybrać zgodnie z osobistymi preferencjami i potrzebami oraz idealnie dopasować łącznik do koloru drzwi. Łączniki te pozwolą na wygodne użytkowanie drzwi przesuwnych, a jednocześnie będą doskonale prezentować się we wnętrzu, nie burząc jego harmonii. Dzięki takim łącznikom drzwi przesuwne będą dobrze spełniać swą rolę - nie będą otwierać się samoczynnie, a jednocześnie ich uchylenie nie będzie wymagało użycia siły.

Na uwagę zasługują także Łączniki o profilu H25/10. Dedykowane są one do systemu drzwi przesuwnych i rozwieranych Aluprofil. Stanowią one element wykończeniowy służący do łączenia płyt o grubości 10 mm lub szkła o grubości 4 mm ( przy użyciu uszczelki). Łączniki te wykonane są także z aluminium. To gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość nawet przez wiele lat użytkowania. Dostępne są w kolorze srebrnym lub jasny brąz. Istnieje możliwość zamówienia także tych łączników w dowolnym kolorze według palety RAL. Łączniki te współpracują z systemem raczek (profili) takich jak: Zeus, Afrodyta, Uranos, Koronos, Merkury, czy Uran. Te łączniki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Warto wspomnieć, że oferowane łączniki znacznie ułatwiają montaż drzwi przesuwnych, który wbrew obiegowym opiniom nie jest procesem żmudnym. Oferowane systemy drzwi przesuwnych są bardzo łatwe do zamontowania. Umożliwiają one w łatwy i szybki sposób stworzyć modną i funkcjonalną przestrzeń. Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie nie tylko ze względu na walory estetyczne. Świetnie nadają się one do niewielkich mieszkań, w których zastosowanie tradycyjnych drzwi byłoby niekomfortowe. Doskonale prezentują się także w przestronnych , otwartych pomieszczeniach, w których zależy nam na tym, aby wydzielić część kuchenną i salonową.

Prezentowane okucia o profilu H to bardzo funkcjonalne akcesoria meblowe. Znacznie zwiększają one praktyczne zastosowanie mebli. Wpływają także na wygląd pomieszczenia. Przy ich pomocy można stworzyć pomieszczenie idealnie dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka.

Od inspiracji do zakupu