• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Systemy drzwi przesuwnych Hettich

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Długość toru, prowadnicy

Długość toru, prowadnicy

Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna

Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna

Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna

Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna

Ilość skrzydeł drzwi

Ilość skrzydeł drzwi

Typ drzwi

Typ drzwi

Montaż Systemu Hettich

Montaż Systemu Hettich

Front - WAGA Maksymalna

Front - WAGA Maksymalna

Front - GRUBOŚĆ

Front - GRUBOŚĆ

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Element systemu Hettich

Element systemu Hettich
×
prev
next
-31%
2 460,00 PLN3 567,00 PLN
prev
next
-29%
464,94 PLN650,92 PLN
prev
next
-29%
2 423,10 PLN3 392,34 PLN

Systemy drzwi przesuwnych Hettich

Problemem, który często pojawia się podczas urządzania domu lub mieszkania, jest brak wystarczającej ilości wolnej przestrzeni. Zdarza się, że nie brakuje nam pomysłów na odpowiednią aranżację naszego wnętrza, jednak ograniczone możliwości lokalowe sprawiają, że nie możemy wprowadzić ich w życie. Warto wówczas zastanowić się nad zastosowaniem rozwiązań, które zagwarantują doskonały efekt estetyczny, a jednocześnie pozwolą zaoszczędzić nieco miejsca.

W asortymencie znajduje się wiele niezbędnych elementów służących do montażu systemów drzwi przesuwnych, takich jak płytki łączące, zaślepki, zawiasy, listwy uchwytowe, prowadniki, profile, a także całe zestawy okuć zawierające wszystkie istotne części potrzebne do przymocowania drzwi przesuwnych. Okucia Hettich dają możliwość stworzenia niezwykle eleganckich, a zarazem praktycznych frontów, które doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i w garderobie. Drzwi przesuwne to szansa na zaoszczędzenie sporej przestrzeni, a także maksymalne wykorzystanie wolnego miejsce w szafie. Gwarantują one nieograniczony dostęp do każdego zakamarka mebla, a także sprawiają, że otwierane drzwi nie ograniczają przestrzeni w pobliżu szafy. Istotnym atutem tego typu rozwiązania jest fakt, że drzwi otwierają się wyjątkowo lekko oraz cicho, co gwarantuje komfort korzystania z nich. Innowacyjna forma systemów drzwi przesuwnych Hettich widoczna jest przede wszystkim w podejściu firmy do kwestii uchwytów. Nie wymagają one bowiem użycia uchwytów, a do otwarcia szafy wystarczy delikatne pociągnięcie krawędzi drzwi. Osoby, którym zależy jednak na wyposażeniu swoich frontów w uchwyty, mogą zdecydować się na ich umieszczenie w dowolnym miejscu, co pozwala idealnie dobrać wszystkie elementy wystroju wnętrza. Innowacyjna konstrukcja frontów sprawia, że po otwarciu całkowicie się one na siebie nakładają. Zapewnia to wyjątkowo estetyczny efekt, którego nie psują żadne widoczne szczeliny czy przerwy. Możliwość regulacji siły domykania oraz niezwykła lekkość, z jaką funkcjonują zastosowanie w systemie mechanizmy, znacząco ułatwiają korzystanie z niego, a także sprawiają, że jest ono komfortowe oraz wyjątkowo wygodne. To niezwykle praktyczne rozwiązanie doskonale sprawdza się nie tylko w domach, ale również z biurach, gdzie zachowanie jak największej ilości wolnej przestrzeni również odgrywa bardzo istotną rolę. Co więcej, drzwi przesuwne Hettich często wyposażone są w system cichego domykania, który umożliwia swobodne korzystanie z szafy bez obaw o spowodowanie nadmiernego hałasu. Znajdujące się w asortymencie elementy montażowe pozwalają zamontować system drzwi przesuwnych nawet samodzielnie, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla majsterkowiczów lubiących wykonywać tego typu prace bez pomocy profesjonalistów. Komfort użytkowania drzwi przesuwnych oraz łatwość ich montażu sprawiają, że jest to zdecydowanie pomysł godny rozważenia, w szczególności wśród właścicieli niewielkich mieszkań, którzy pragną jak najlepiej wykorzystać możliwości swojego wnętrza.

Systemy drzwi przesuwnych Hettich stanowią doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Dzięki nim można z powodzeniem wykorzystać pełen potencjał mebli bez konieczności poświęcania na nie zbyt dużej ilości miejsca. Co więcej, zagwarantują nam one wygodę korzystania z szaf oraz lekkość i łatwość ich otwierania oraz zamykania. Jest to więc udane połączenie funkcjonalności oraz estetyki, które z całą pewnością zapewnią pełen komfort użytkowania systemu.

Od inspiracji do zakupu