• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szuflady

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Produkt

Produkt

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Długość prowadnic

Długość prowadnic

Producenci

Producenci

Funkcje dodatkowe otwierania szuflady

Funkcje dodatkowe otwierania szuflady

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta
Gamet
×
prev
next
-44%
7,48 PLN13,39 PLN

Gamet szuflady

Akcesoria meblowe to elementy, które znacznie zwiększają funkcjonalność mebli. Dzięki nim możliwe jest dostosowanie mebli do potrzeb współczesnego człowieka. Do akcesoriów meblowych należą relingi do szuflad. To praktyczne akcesoria meblowe przeznaczone do organizacji wewnętrznej szuflad. Prezentowane akcesoria do szuflad marki Gamet cechują się wysoką jakością i estetycznym wyglądem. Marka to jest niekwestionowanym liderem w segmencie akcesoriów meblowych dekoracyjnych i budowlanych. Specjalizuje się w produkcji prowadnic, klamek, wieszaków, uchwytów meblowych. Do swojej działalności marka ta wykorzystuje nowoczesną technologię, dobrej jakości materiały i znajomość rynku. Gwarantuje to tworzenie akcesoriów meblowych, które nie tylko doskonale spełniają swoją rolę użytkową, ale także są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu posłużą przez wiele lat użytkowania.

Szuflady są nieodłącznym elementem mebli łazienkowych, kuchennych i pokojowych. Pozwalają one na efektowne przechowywanie i segregowanie różnych przedmiotów. Szuflady to wygodny sposób na zachowanie porządku. To doskonała alternatywa dla szafek, które często nie są wyposażone w dostateczną ilość półek. W szufladach dużo łatwiej znaleźć też rzecz którą szukamy. Zwłaszcza jeśli jest możliwe całkowite wysuniecie jej poza korpus mebla. Niezwykle ważnym elementem szuflady są prowadnice. To one pozwalają na komfortowe wysuwanie i wsuwanie szuflady do korpusu mebla. Relingi do szuflad to z kolei kolejny element usprawniający działanie prowadnicy, a tym samym szuflady. Dzięki dobrze dobranej prowadnicy i relingowi szuflada będzie domykać się cicho i delikatnie.


Relingi do Metaboxu Gamet dedykowane są do szuflad z wysokim frontem. Mają one długość 450 mm. Należy je stosować w prowadnicach z bokami tej samej firmy. Relingi takie wykonane są w kolorze srebrnym. Cechują się one starannym wykonaniem. Zrobione zostały z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu posłużą przez bardzo długi czas. Takie relingi znacznie usprawnią działanie szuflad Gamet. Pozwolą na komfortowe wykorzystanie ich całego potencjału. Dodatkowo cechują się estetycznym wyglądem.

Akcesoria do szuflad Gamet znacznie poprawiają funkcjonalność mebli. Dzięki nim możliwe jest komfortowe użytkowanie mebli z szufladami z wysokim frontem.

Od inspiracji do zakupu

Jak czyścić zlewozmywaki granitowe i stalowe?

Jak czyścić zlewozmywaki granitowe i stalowe?

Fundamentalną zasadą skutecznej pielęgnacji zlewozmywaka kuchennego jest regularna pielęgnacja. Dbanie o estetyczny wygląd zlewu może być łatwe, konieczna jest jednak stosowanie zawsze odpowiednio dobranych do danego tworzywa środków czyszczących oraz systematyczna konserwacja i pielęgnacja zlewozmywaka.

Szafka zlewozmywakowa - nowoczesne rozwiązania w kuchni

Szafka zlewozmywakowa - nowoczesne rozwiązania w kuchni

Szafka zlewozmywakowa to nie tylko miejsce do mycia naczyń czy produktów spożywczych, ale także, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, bardzo wygodne miejsce pracy. Projektując kuchnię, warto pochylić się nieco dłużej nad tematem szafki pod zlewozmywakiem, ponieważ dobrze zaplanowana usprawni pracę w kuchni i uprzyjemni tworzenie pysznych dań.