• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Organizery kuchenne

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Element organizera

Element organizera

Głębokość szuflady

Głębokość szuflady

Szerokość szafki

Szerokość szafki

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Długość prowadnic

Długość prowadnic

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Wysokość boku szuflady

Wysokość boku szuflady

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
50
mata antypoślizgowa
×

Mata antypoślizgowa

Mata antypoślizgowa należy do grupy akcesoriów meblowych. Podobnie jak inne akcesoria do mebli znacznie zwiększa ona ich funkcjonalność i estetykę. Maty antypoślizgowe doskonale sprawdzają się jako praktyczny dodatek do mebli. Pomagają w zorganizowaniu przestrzeni wnętrza szafek, czy szuflad. Dzięki nim dużo łatwiej zachować jest czystość i porządek w meblach. Maty antypoślizgowe zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów w momencie kiedy meble są zamykane lub otwierane. Sprawdza się to zwłaszcza przy przechowywaniu sztućców, noży i innych metalowych akcesoriów kuchennych. Prezentowane maty antypoślizgowe cechują się estetycznym wyglądem. Wykonane są z nietoksycznego materiału na bazie polimerów - nie zawierają PVC. Dzięki temu świetnie sprawdzą się właśnie w przypadku kuchennych szafek lub szuflad.


Maty antypoślizgowe w kolorze popiel mają 50 cm szerokości. Wykonane są z bezpiecznego materiału na bazie polimerów. Materiał ten jest też bardzo wytrzymały i odporny na działanie UV. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania mata nadal zachwycać będzie swoim nienagannym wyglądem i doskonale będzie spełniać swoją praktyczną rolę. Maty te mają grubość 1, 2 mm i sprzedawane są na metry bieżące w rolce. Takie maty świetnie nadają się, aby podnieść funkcjonalność mebli, np. kuchennych. Doskonale chronią dno szuflad lub szafek przed zarysowaniem. Zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów. Stosując takie maty antypoślizgowe dużo łatwiej jest też zachować czystość w szufladach. Maty wykonane są z materiału, który łatwo jest ciąć, dzięki temu z dużą łatwością można dostosować je do wnętrza szuflad o różnej wielkości. Znacznie podnosi to estetykę mebli. Dostępne są także takie maty w kolorze białym i grafitowym. Pozwoli to na wybór zgodny z indywidualnymi preferencjami i potrzebami.

Na uwagę zasługują też maty antypoślizgowe Supergrip. Maty te szczególnie dedykowane są do zastosowania w szufladach, ale także w szafkach różnych mebli. Maty Supergrip posiadają znakomite właściwości antypoślizgowe. Cechują się one specjalną strukturą. W warstwie dolnej mata zrobiona została z polistyrolu, natomiast w warstwie wierzchniej z elastomeru poliestrowego. Maty te dostępne są w eleganckim, antracytowym kolorze. Mają one grubość 1,1 mm. Zastosowanie takiej maty pozwoli wyeliminować nie estetyczny wygląd dna szuflady lub szafki. Garnki wkładane i wyjmowane z szafki rysują jej dno. Mata nie tylko ochroni przed kolejnymi zadrapaniami ale także zasłoni te, które już powstały. Materiał, z którego wykonane są te maty doskonale przylega do dna mebla znacznie podnosząc jego estetykę. Dodatkowo maty są łatwe do utrzymania w czystości- wystarczy ją wyjąć i umyć, a po osuszeniu z powrotem włożyć na dno mebla.

Warto wspomnieć także o wanienkach na butelki do szuflad Tandembox Plus z wysokim frontem. Wanienki te wykonane są ze stali nierdzewnej w kolorze inox o wzornictwie: podłużne i poprzeczne rowki. Zastosowanie takiego akcesorium w szufladzie pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową. Dla produktów wysokich przechowywanych w szufladach z wysokim frontem zastosowano podziały podłużne i poprzeczne, dla niskich przewidziano wkłady i ścianki działowe. Przestawne pojemniki i listwy poprzeczne zastosowane w tym przypadku, pozwolą uporządkować przedmioty umieszczone w każdej szufladzie z wysokim frontem, ale także standardowej.

Ciekawym rozwiązaniem są także podkładki do szafek o szerokości korpusu 80 cm. Wykonane są one z tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Taka podkładka również doskonale zabezpieczy wnętrze szafek i szuflad.

Bogata oferta różnych mat i wanienek pozwoli na wybór zgodny z własnymi preferencjami i potrzebami. Maty te wykonane są z wytrzymałego materiału, dzięki czemu posłużą przez wiele lat w nienagannym stanie.

Od inspiracji do zakupu

Organizery kuchenne - poznaj ich zalety!

Organizery kuchenne - poznaj ich zalety!

Kuchnia to miejsce, w którym ciągle się coś dzieje. Warto zadbać o to, aby panował tam porządek. Pozwoli na to wygodne korzystanie z niezbędnych podczas gotowania akcesoriów oraz ułatwi dostęp do produktów spożywczych. Świetnym rozwiązaniem ułatwiającym zachowanie ładu jest zastosowanie organizerów kuchennych. Sprawdź jakie są rodzaje organizerów i poznaj ich zalety!

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Kuchnia to jedno z pomieszczeń domowych tętniących życiem - i to o każdej porze dnia. To właśnie w niej spędzamy sporą ilość czasu na przygotowywaniu posiłków, gotowaniu czy spożywaniu potraw wspólnie z rodziną. Z tego względu kuchnia powinna być nie tylko estetycznie urządzona, ale także nie może zabraknąć w niej funkcjonalnych rozwiązań. Takie działanie pozwoli stworzyć idealną przestrzeń domową, które spełni potrzeby i oczekiwania każdego domownika. Dowiedz się zatem już dziś, jakie ciekawe rozwiązania w kuchni możesz zastosować.

Jak przechowywać przyprawy?

Jak przechowywać przyprawy?

Miłośnicy dobrej kuchni wiedzą jak ważne jest zachowanie aromatu ziół. Jak je przechowywać, aby utrzymać ich świeżość? Jakich błędów należy unikać? Przeczytajcie koniecznie nasz artykuł.

Jakie sztućce wybrać?

Jakie sztućce wybrać?

Sztućce to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Zanim kupimy jakiś zestaw, warto się nad tym chwilę zastanowić. Możemy zdecydować się oczywiście na srebrne lub posrebrzane. Najczęściej jednak wybierane są sztućce wykonane ze stali nierdzewnej.