• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Żaluzje meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Kierunek otwierania

Kierunek otwierania

Materiał

Materiał

Szerokość szafki

Szerokość szafki
Rehau
×

Żaluzje kuchenne Rehau

Systemy żaluzjowe REHAU to niezwykle istotny punkt w aranżacji pomieszczeń kuchennych. Żaluzje przyciągają wzrok nie tylko domowników, ale również zapraszanych gości, a to wszystko dlatego, że odpowiednio dobrane akcentują fronty meblowe, oferując zarazem wysoką funkcjonalność. Żaluzje meblowe oszczędzają wiele miejsca w porównaniu z klasycznymi szafkami, poprzez które dostęp do ich zawartości jest często utrudniony. Żaluzje gwarantują szybki można bez większego nakładu pracy — pozwolą cieszyć się funkcjonalnością oraz elegancką szafą. Montaż ogranicza się wyłącznie do umocowania kasety w korpusie oraz przekręcenia prowadnic według oznaczeń na produkcie, oraz załączonej instrukcji. Głównym atutem żaluzji kuchennych jest z pewnością bardzo mała ilość zajmowanego miejsca.

Żaluzje kuchenne gwarantują komfortowe użytkowanie, a to wszystko dzięki cichemu i płynnemu prowadzeniu żaluzji. Produkt prezentuje się niezwykle ekskluzywnie, ponieważ jest wykonany w formie wysokiej klasy wzornictwa. Żaluzje zachwycają nowoczesnością — idealne połączenie tworzywa ze stalą szlachetną lub aluminium dopełnia cały system. Dzięki zastosowaniu mechanizmu równoważącego mata żaluzyjna zatrzymuje się w każdej pozycji, co oznacza, że nie opada i jest bezpieczna w codziennym użytkowaniu.

Szafki z żaluzjami meblowymi idealnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni kuchni, jak i biura czy eleganckiego pokoju dziennego — z pewnością przekonają do siebie każdego dzięki atrakcyjnemu wzornictwu oraz prostej obsłudze. Produkty REHAU odznacza od innych niepowtarzalne bogactwo materiałów, powierzchni oraz dostępnej gamy kolorystycznej. Dzięki tak szerokiej ofercie mogą Państwo stworzyć meble o optyce metalu, kamienia lub naturalnego drewna. Dostępne są również żaluzje nowoczesne, które pochłaniają dźwięki, tzw. żaluzje akustyczne, oraz żaluzje ze szkła hartowanego. W asortymencie sklepu meble.pl znajdą Państwo indywidualne zestawienia profili żaluzjowych, prowadnic, jak również przydatnych akcesoriów.

Żaluzje kuchenne REHAU to aż siedem różnych mechanizmów prowadnic, które mogą być zastosowane na różnych poziomach, np.: pomiędzy prowadzeniem za ścianę tylną lub boczną. System prowadnic FLEX umożliwia swobodną aranżację szafek, a to wszystko dzięki modernistycznym możliwościom wzorniczym. Wpuszczana prowadnica charakteryzuje się elastycznością — istnieje możliwość ustawienia dowolnych łuków zewnętrznych w przypadku kierunku zgodnego z ruchem wskazówek zegara. Mają Państwo również możliwość ręcznego gięcia prowadnicy, dzięki czemu bez problemu odtworzą państwo prowadzenie prowadnicy za ścianę boczną na kształt ślimaka.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest system prowadnic TOP, którego główną zaletą jest prosty montaż — nie trzeba frezować produktu, wystarczy odmierzyć i w odpowiedni sposób przykręcić system. Brak widocznego połączenia między prowadnicą, ślimakiem oraz narożnikiem znacznie wpływają na podniesienie atrakcyjności produktu. Prowadnica jest wykonana z aluminium, dzięki czemu może służyć również jako element dekoracyjny. Natomiast system prowadnic FRAME wykonany jest w efekcie atrakcyjnej ramki. Istnieje możliwość dobrania jednolitego wzoru frontu mebla w przypadku szafek poziomych oraz pionowych. Stosując system prowadnic nakładanych na korpus, mają Państwo możliwość stworzenia jednolitej powierzchni ze standardowymi drzwiami. Warto wspomnieć, że opisywana prowadnica wykonywana jest z wysokiej jakości aluminium.

Eleganckie rozwiązania, jakimi są żaluzje kuchenne, cieszą się coraz większą popularnością w aranżacji kuchni. A to wszystko dlatego, że systemy prowadnic REHAU umożliwiają konsekwentne realizowanie nowoczesnych trendów żaluzji meblowych. Prowadnice zazwyczaj dostępne są w dwóch kolorach: aluminium oraz stali nierdzewnej. Komplet wysyłkowy zawiera kasetę z żaluzją oraz mechanizmem, jak również parę pasujących prowadnic.

Serdecznie zachęcamy do zakupów!

Od inspiracji do zakupu