• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Zawieszki i listwy

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Z regulacją

Z regulacją

Zawieszka do

Zawieszka do

Element zawieszki

Element zawieszki

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Udźwig zawieszek

Udźwig zawieszek
×

Zawieszki i listwy

Urządzenie nie tylko estetycznie wyglądającego, ale również w pełni funkcjonalnego mieszkania, to nie lada wyzwanie. Często problem stanowi niewielki rozmiar wnętrza, który skutecznie utrudnia umieszczenie w nim wystarczającej dla naszych potrzeb ilości mebli. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą liczne rozwiązania montażowe, które umożliwiają przymocowanie mebli w taki sposób, aby łączyły w sobie elegancję oraz praktyczne zastosowanie. Aby to osiągnąć, z całą pewnością warto zaopatrzyć się w zawieszki meblowe, które pozwolą stworzyć funkcjonalną, a przy tym również doskonale skomponowaną oraz harmonijną konstrukcję.

Zawieszki meblowe stosowane są najczęściej w przypadku szafek kuchennych, choć można spotkać je również w łazienkach oraz innych pomieszczeniach. Pozwalają w atrakcyjny sposób zadbać o jak największą ilość miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku. Zawieszki oraz listwy, które znajdują się w asortymencie, wyróżniają się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania. Można zdecydować się na akcesoria wykonane z metalu, stali ocynkowanej lub tworzywa sztucznego, a każda z opcji znakomicie spełni swoją rolę. Wszystkie oferowane elementy pochodzą od renomowanych firm, które skutecznie dbają o zachowanie najwyższych standardów podczas ich produkcji. Spory wybór opcji kolorystycznych umożliwia precyzyjne dopasowanie zawieszek do konkretnych mebli, dzięki czemu całość idealnie ze sobą współgra. Do wyboru są produkty w kolorze ocynku, czarnym, białym, brązowym oraz szarym. Decydując się na zakup tego typu elementów, należy zwrócić uwagę na ciężar ich udźwigu, który znacząco wpływa na ich budowę oraz zastosowanie. Mogą one bowiem być wykorzystywane w konstrukcjach meblowych charakteryzujących się różnymi wymiarami. Ciężar udźwigu może sięgać nawet 1000 kilogramów, co umożliwia użytkowanie zawieszek również w przypadku mebli sporej wielkości. Zastosowanie zawieszek znajdujących się w asortymencie jest wyjątkowo szerokie, dzięki czemu doskonale nadają się one zarówno do paneli ściennych i płytki wieszakowej, jak i do szafki dolnej bądź górnej. Część z oferowanych akcesoriów wyposażona jest w dodatkowe funkcje, takie jak regulacja wysokości czy głębokości. Umożliwia to jeszcze dokładniejsze dopasowanie ich do wybranych mebli, co wyjątkowo korzystnie wpływa na ogólną estetykę całej konstrukcji. Oferta bogata jest nie tylko w same zawieszki, ale również inne elementy, które stanowią niezbędne pomoce montażowe. W asortymencie można znaleźć kompletne zawieszki gotowe do montażu, kołki, szyny montażowe, osłony, zawieszki bez osłony, a także elementy montażowe do zawieszek. Dzięki temu wszystkie potrzebne do przymocowania zawieszek akcesoria można znaleźć w jednym miejscu, co znacznie ułatwia ich wybór oraz zakup. Niezwykle istotnym atutem zawieszek meblowych jest ich wyjątkowo łatwy montaż, który umożliwia przeprowadzenie go nawet początkującemu majsterkowiczowi bez konieczności korzystania z usług fachowca. Akcesoria te sprawiają, że meble są solidnie przytwierdzone do ścian, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa ich użytkowania oraz trwałości całej konstrukcji.

Niezwykle szeroki wybór zawieszek oraz elementów służących do ich montażu sprawia, że z łatwością można dobrać elementy pasujące do naszego wnętrza oraz samych mebli. Umożliwia to stworzenie funkcjonalnej, a zarazem estetycznej oraz eleganckiej konstrukcji, która bez wątpienia posłuży nam przez długi czas. Pozwoli nie tylko zachować nieco więcej wolnej przestrzeni, ale także zapewni wystarczającą ilość miejsca służącego do przechowywania różnego rodzaju produktów oraz urządzeń, dzięki czemu całe pomieszczenie będzie uporządkowane, a jego wystrój idealnie skomponowany.

Od inspiracji do zakupu