• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Transport z wniesieniem

 

Oszczędzaj swoje siły!Zamów komfortową usługę transportu mebli z wniesieniem.

Wybrane meble zostaną dostarczone przez profesjonalną firmę transportową dokładnie tam, gdzie chcesz - bez względu na to, na którym piętrze mieszkasz.

Przykładowy cennik usług dla mebli tapicerowanych*

Transport
Montaż
Dostawa w wybranym przez Ciebie przedziale czasowym

* Podane ceny są przykładowe. Ostateczna cena transportu uzależniona jest od gabarytów mebla.

Co jest zawarte w usłudze
Wyjaśnienie pojęć:
  1. Wniesienie niezależnie od piętra, nawet w budynkach, które nie są wyposażone w windę. Kwestie organizacyjne transportu leżą po stronie kuriera, jednak Klient musi przed dokonaniem zamówienia sprawdzić, czy dany mebel będzie mieścił się gabarytowo w drzwiach (zarówno w domu/mieszkaniu, jak i na klatce schodowej). Sprzedawca i kurier nie odpowiadają za brak możliwości wniesienia mebla ze względu na jego gabaryty.
  2. Sprawdzenie, czy wszystko się zgadza – zamówiony mebel jest okazany Klientowi w celu weryfikacji, czy nie ma on uszkodzeń oraz czy zgadza się z zamówieniem.
  3. Meble zostaną ustawione w wybranym przez Klienta miejscu/pomieszczeniu, a usługa montażu, o ile została zamówiona, obejmuje następujące działania: przykręcenie nóżek, stopek, boczków, listew ozdobnych do kanap i narożników, instalację oparć i podłokietników, zestawienie ze sobą elementów narożnika i łączenie zaczepów, montaż kanap DL (przykręcenie okuć do mebla nastąpi jedynie wtedy, gdy mebel będzie dostarczony w całości).
  4. Wyrzucenie zbędnych opakowań, które zostały użyte do zabezpieczenia zamówionego mebla (kartony, folia, stretch itp.) następuje do wskazanego przez Klienta pojemnika znajdującego się pod adresem dostarczenia przesyłki.
  5. Badanie satysfakcji Klientów pozwala na kontrolę jakości usługi i przeciwdziałanie ewentualnym błędom.