• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Baster

Meble Baster
Baster
×

Baster

Ławka to nieodłączny element przydomowych ogrodów, ale także miejskich parków czy skwerów. Pozwala odpocząć na świeżym powietrzu. Stylistyka ławek wpływa na piękno architektury danego miejsca. Zadbane parki i ogrody nie mogą istnieć bez takich elementów jak funkcjonalne i eleganckie ławki. Firma Baster specjalizuje się w tworzeniu małej architektury miejskiej i ogrodowej. Marka ta od lat funkcjonuje na rynku proponując elementy tzw. małej architektury, wszelkie elementy wykonane z drewna i stali oraz konstrukcji stalowych. Fundamentem działalności tego producenta są ławki. Prezentowane modele zachwycają solidnym wykonaniem oraz estetycznym wyglądem. Ławki te cechują się zróżnicowanymi kształtami i wymiarami. Dzięki temu każdy będzie mógł wśród nich wybrać coś dla siebie.

Klasyczna ławka miejska gruba to rozwiązanie, które zawsze będzie popularne niezależnie od zmieniających się trendów. Elementy drewniane w postaci grubych desek zostały wykonane z drewna iglastego sosnowego. Zostały one pomalowane na naturalny kolor drewna- palisander (trzy razy bejcokalierem). Podstawa i rama oparcia jest zrobiona z odlewów żeliwnych w kolorze czarnym. Ławka składa się z pięciu desek. Trzy stanowią siedzisko, a dwie oparcie. Taka ławka to doskonały sposób na komfortowy odpoczynek w przestrzeni miejskiej. Świetnie sprawdzi się także jako element przydomowego ogródka, który pięknie ozdobi. Ławka ta jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość przykręcenia ławki do podłoża. Doskonale zabezpiecza to ławkę przed uszkodzeniem - zwłaszcza jeśli ma ona stanąć w miejscu publicznym.

Na uwagę zasługują także ławki koronkowe. Cechą charakterystyczną tych modeli są pięknie zdobione podłokietniki oraz podstawa mebla wykonane z odlewów żeliwnych. Zdobienie przypomina nieco piękną misternie wykonaną koronkę. Odlewy żeliwne zostały pomalowane na kolor czarny co doskonale komponuje się z elementami drewnianymi wybarwionymi na kolor palisander. Podobnie jak wcześniejsze modele one także zostały zrobione z drewna iglastego sosnowego. Siedzisko i oparcie stanowią wąskie (gęsto umieszczone) listwy drewniane. Górna część oparcia i dolna siedziska jest lekko zaokrąglona. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Taka ławka umieszczona w ogrodzie z pewnością stanie się jednym z jego najbardziej atrakcyjnych elementów. Piękne koronkowe elementy przykuwają uwagę i budzą zainteresowanie. Ponadto taka ławka jest bardzo wygodna i pozwoli na komfortowy odpoczynek w otoczeniu przyrody.

Ciekawym rozwiązaniem są ławki ustawione na wysokich, wąskich nogach. Nadają one lekkości całej bryle. W tym przypadku na odlewach żeliwnych tuż przy siedzisku zostały umieszczone subtelne zdobienia. Siedzisko i oparcie składa się z czterech drewnianych, dosyć szerokich listew. Wykonane są one z drewna sosnowego w kolorze palisander. Podstawę stanowią czarne odlewy żeliwne. Takie ławki świetnie sprawdzą się zarówno jako element miejskiego parku lub skweru, jak i w przydomowym ogrodzie.

Wśród prezentowanych ławek nie brakuje także modeli z podłokietnikami. Zwiększają one komfort podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. Można wybierać między ławkami o prostych podłokietnikach, jak i takich , których podłokietniki są zdobione. Bogata oferta różnych ławek pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami i zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Marka Baster wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, proponując ławki miejskie, ogrodowe i parkowe, które są doskonale wyprofilowane. Wyróżniają się one trwałością materiałową, ciekawym wzornictwem, i atrakcyjną stylistyką. Dodatkowo cechują się doskonałą jakością wykonania i wykończenia. Każda z ławek jest produktem eleganckim i odpornym na działanie czynników zewnętrznych w tym na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.


Ławki na taras - niesamowite jak potrafią zmienić Twój taras

Ławki na taras - niesamowite jak potrafią zmienić Twój taras

Niezależnie od tego, czy w ogrodzie, czy na tarasie - ławka na taras to jeden z najbardziej popularnych mebli do zewnętrznej przestrzeni Twojego domu. Od żelaznej ławki na taras, w romantycznych, nowoczesnych wersjach, poprzez drewniane wersje futurystycznych ławek z oryginalnymi formami. Każda ławka na taras to doskonały pomysł na dopełnienie wystroju Twojej zewnętrznej przestrzeni na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu. Wyobraź sobie jak pięknie wyglądać ona będzie w otoczeniu wszystkich kwiatów i roślin, które tak pielęgnujesz. A jeśli jeszcze ich nie masz, to będzie okazja, aby dokupić takie, które odpowiednie wkomponują się w przestrzeń obok wybranej przez Ciebie ławki na taras.

Pergole i trejaże ogrodowe

Pergole i trejaże ogrodowe

Co to jest trejaż? Czym różni się od pergoli? Sprawdź i przekonaj się, które rozwiązanie może sprawdzić się w Waszym ogrodzie lub tarasie oraz jak można wykorzystać możliwości aranżacyjne obu koncepcji?

Jak dbać o meble ogrodowe?

Jak dbać o meble ogrodowe?

Nie ma to jak zasiąść w letnie popołudnie na wygodnym krześle na tarasie czy w cieniu drzew. Aby to marzenie się ziściło potrzebny jest nie tylko własny ogród, taras czy choćby balkon, ale też meble ogrodowe. Jeśli chcesz, by służyły Ci jak najdłużej, musisz dowiedzieć się, jak dbać o meble wykonane z poszczególnych materiałów.