• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Fotele

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Rozkładanie

Rozkładanie

Styl wykonania

Styl wykonania

Ilość nóg

Ilość nóg

Materiał

Materiał

Wysokość oparcia

Wysokość oparcia

Kolor

Kolor

Dodatkowe opcje

Dodatkowe opcje
Fun-Desk
×
prev
next
602,00 PLN
prev
next
664,00 PLN
prev
next
602,00 PLN
prev
next
711,00 PLN
prev
next
633,00 PLN
prev
next
789,00 PLN
prev
next
602,00 PLN
prev
next
789,00 PLN
prev
next
664,00 PLN
prev
next
576,00 PLN
prev
next
633,00 PLN
prev
next
674,00 PLN
prev
next
643,00 PLN
prev
next
643,00 PLN
prev
next
643,00 PLN
prev
next
602,00 PLN
prev
next
581,00 PLN
prev
next
576,00 PLN
prev
next
674,00 PLN
prev
next
674,00 PLN
prev
next
602,00 PLN
prev
next
664,00 PLN
prev
next
576,00 PLN

Fotele Fun-Desk

Sklep internetowy meble.pl pragnie oferować meble, które będą mogły zaspokoić różne gusta. Nie mogliśmy więc pominąć przy tworzeniu oferty potrzeb najmłodszych, którzy pomimo że nie są naszymi bezpośrednimi klientami, również potrzebują do swoich pokoików ładnych i wygodnych mebli. Mamy przyjemność zaprezentować kolekcję foteli Fun-Desk, które z pewnością przypadną do gustu twoim pociechom.

Fotele przeznaczone dla dzieci powinny charakteryzować się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale muszą również spełniać standardy bezpieczeństwa. Obecnie dzieci dużo czasu spędzają przed komputerem, zarówno na nauce, graniu w gry komputerowe czy surfowaniu po Internecie. Małe kręgosłupy stale się rozwijają, dlatego na tym etapie niezwykle istotne jest zachowanie prawidłowej postawy, gdyż będzie to rzutować na zdrowie dziecka w przyszłości. Tak jak fotel biurowy przeznaczony dla dorosłych potrzebuje odpowiedniego, wyprofilowanego siedziska i oparcia, tak samo fotel dziecięcy musi spełniać podobne standardy. Na szczęście Fun-Desk zachował w swoich wyrobach wszelkie normy bezpieczeństwa i stworzył ofertę foteli klasyfikowanych jako ortopedyczne, które sprawdzą się również doskonale w przypadku dzieci z nabytą już wadą postawy.

Fotele Fun-Desk wymuszają na dziecku zachowanie prawidłowej postawy, dzięki czemu dbają o prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa. Ponadto są wyprofilowane w taki sposób, aby umożliwiały redukcję zmęczenia pleców i obciążenia podczas siedzenia. Zamontowany mechanizm pneumatyczny pozwala na regulację fotela, dzięki czemu dopasujemy go do wzrostu dziecka. Konstrukcja foteli pozwala zachować stabilność, dzięki czemu fotel nie przewróci się nawet przy najbardziej ruchliwych dzieciach. Dodatkowo każdy model wyposażony został w kółka, które umożliwiają przemieszczanie się po pokoju.

Oparcia i siedziska foteli Fun-Desk zostały wypełnione gąbką, dzięki czemu są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Obicia zostały wykonane z tkanin ekologicznych, które są przyjazne i bezpieczne zarówno dla człowieka, jak również środowiska. Materiał jest również łatwy do utrzymania w czystości, co w przypadku energicznych dzieci jest szczególnie istotne i usprawnia codzienne życie.

Fotele dostępne są z zarówno niskim oparciem jak i średnim dzięki czemu możemy wybrać odpowiednie z zależności od wieku i wzrostu dziecka. Jeżeli pragniemy jednak zainwestować w mebel, który posłuży przez dłuższy czas, warto zdecydować się na fotel z oparciem regulowanym. Wszystkie fotele zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, dzięki czemu mają duże szanse przypaść do gustu naszym maluchom. Dodatkowo ich atrakcyjność podkreśla szeroki wybór atrakcyjnych kolorów. Możemy zdecydować się na neutralny szary, jak również piękne pastelowe barwy niebieskiego, zielonego oraz różu. Dzięki temu w ofercie znajdziemy fotele pasujące zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Najlepszym sposobem będzie, jeżeli zaangażujesz dziecko w wybór i pozwolisz mu zadecydować, który najbardziej mu się podoba. Zyskasz wtedy gwarancję, że malec będzie zadowolony i będzie chętnie korzystał z fotela.

Zakup fotela Fun-Desk to korzyść nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców. U lekarzy ortopedów pojawia się coraz większa liczba małych pacjentów z nabytymi wadami kręgosłupa, spowodowanymi niewłaściwym siedziskiem. Jeżeli nauczysz dziecko jak dbać o właściwą postawę już od małego, poprzez podarowanie mu fotela w jego ulubionym kolorze, będziesz mógł spać spokojnie nie martwiąc się, że wielogodzinne zabawy przy komputerze zakończą się niebezpiecznymi zwyrodnieniami kręgosłupa i próbami naprawienia ich poprzez wielogodzinne rehabilitacje.

Od inspiracji do zakupu