• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Komody biuro

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Rodzaj podstawy
Rodzaj podstawy
Szerokość
Szerokość
89
Wysokość
Wysokość
113
Głębokość
Głębokość
40
Styl wykonania
Styl wykonania
Miejsce użytkowania
Miejsce użytkowania
Materiał
Materiał
Kolor
Kolor
Marki
Marki
Kolor drewna
Kolor drewna
×

Biuro lub gabinet to bardzo specyficzne przestrzenie. Są to miejsca, w których spędzamy bardzo dużo czasu w ciągu dnia, ale nie zawsze dbamy o to, aby urządzić je przy pomocy nie tylko funkcjonalnych, ale i estetycznych mebli. A dobrze urządzone i ładne wnętrze ma kolosalny wpływ na naszą pracę. W jasnym, uporządkowanym i przestronnym biurze będzie nam się pracować lepiej, przyjemnie, a my będziemy osiągać coraz lepsze wyniki. Jednak aby ten cel osiągnąć musimy włożyć trochę wysiłku w aranżację tego miejsca. Przede wszystkim warto do gabinetu wybrać komfortowe siedzisko, wygodne biurko i funkcjonalne meble do przechowywania. Jak wiemy, przestrzenie biurowe są miejscami pełnymi dokumentów, segregatorów, raportów, teczek i książek. Dlatego też musimy zainwestować w wysokiej jakości meble, które ułatwią nam utrzymanie porządku w biurze. Dzięki temu z łatwością odnajdziemy poszukiwane dokumenty, a także będziemy się cieszyć czystą przestrzenią, sprzyjającą wielogodzinnej pracy.

Jak już wspomniano, jedną z podstaw efektywnej pracy w biurze jest wygodny fotel. Jest to najważniejszy mebel w biurze. To na nim siedzimy, niejednokrotnie przez wiele godzin ciągiem. Dlatego też ważne jest, aby zainwestować w wygodny model wysokiej jakości, który posłuży nam przez wiele lat. Fotel biurowy powininen mieć ergonomiczny kształt. Ma być siedziskiem, zapewniającym właściwą postawę ciała. Powinien mieć regulowane oparcie, mechanizm pozwalający dostosować siedzisko do wzrostu, a także podłokietniki, które zapewniają wygodę podczas krótkich przerw w pracy. Dobrze dobrany fotel pomoże zapobiec przyszłym wadom postawy lub chorobom kręgosłupa.

Innym, niezwykle ważnym elementem wystroju gabinetu są meble do przechowywania, które pomagają zachować porządek w miejscu pracy. W ofercie naszego sklepu znajduje się niezwykle ciekawy model regału biurowego. Jest to komoda Stuff, oferowana nam przez holenderską markę. Wykonany w całości z metalu mebel w formie słupka składającego się z kilku kontenerków, przeznaczony jest nie tylko do użytku w biurze, ale także w domu. Komoda wyposażona jest w pięć szuflad o różnych rozmiarach, dzięki czemu można wygodnie przechowywać w nim przedmioty o różnych gabarytach. Mebel posiada także solidne kółka, dzięki czemu transportowanie do między pomieszczeniami będzie niezwykle łatwe nawet wtedy, kiedy komoda będzie wypełniona i ciężka. Utrzymany w białej kolorystyce mebel wkomponuje się w wiele typów wystroju, rozjaśniając go i dodając całkowicie praktycznego charakteru. Komoda Stuff świetnie będzie pasować do aranżacji nowoczesnego gabinetu. Idealnie się także sprawdzi w typowo loftowym lub industrialnym wnętrzu.

Dobrze urządzony gabinet to także wygodne i optymalnej wielkości biurko. W zależności od specyfiki naszej pracy, wybierać możemy spośród stylizowanych stolików, albo tradycyjnych biurek narożnych. Te drugie będą idealnymi rozwiązaniami do biur o dużym metrażu. Stół tego typu musi pomieścić laptopa, albo monitor, dokumenty, przybory i wszelkie potrzebne do pracy pomoce. Aby zachować zarówno wolną przestrzeń potrzebną do pracy, a także utrzymać uporządkowane stanowisko, niezbędny będzie wykonany ze świetnych materiałów stół biurowy. Jako że spędzamy przy nim naprawdę dużo czasu w ciągu dnia, warto zadbać, aby było to miejsce dopasowane do naszych potrzeb.

Biuro lub gabinet domowy są miejscami, w których zachowanie porządku to niezwykle istotna kwestia. Blat zawalony dokumentami, niewygodne krzesło czy też brak odpowiedniego oświetlenia lub klimatyzacji skutecznie mogą zniechęcać nas do działania, sprawiając, że szybko stajemy się zmęczeni. Aby jak najlepiej zaaranżować przestrzeń do pracy, trzeba dobrze określić swoje potrzeby. Wówczas bez wysiłku dobierzemy odpowiednie elementy, które pomogą nam stworzyć przyjazne miejsce, motywujące do pracy i ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Od inspiracji do zakupu