• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Kontenerki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Ilość szuflad

Ilość szuflad

Kolekcje

Kolekcje

Styl wykonania

Styl wykonania

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
Szynaka Meble
×

Kontenerki to praktyczne szafki, które stanowią dodatkowy element wyposażenia biura lub domowego gabinetu. Umieszcza się je najczęściej pod blatem po jednej lub obu stronach biurka. Meble te pozwalają w komfortowy sposób przechowywać dokumenty, a także różne akcesoria biurowe. Dzięki nim przydatne w codziennej pracy: długopisy, ołówki, spinacze itp., zawsze mamy pod ręką a jednocześnie są one uporządkowane i nie zajmują miejsca na blacie biurka. Oprócz praktycznego zastosowania ważna jest także stylistyka tych mebli . Wpływa ona na wygląd wnętrza, a tym samym na jego charakter. Jest to ważne zwłaszcza w miejscu pracy, które jest niejako wizytówką firmy. Prezentowane kontenerki Szynaka Meble doskonale spełniają powyższe założenia. Cechuje je elegancki, klasyczny wygląd oraz wysoka funkcjonalność. Producent pokazał że możliwe jest połączenie wysokiej jakości wykonania z praktycznym zastosowaniem i estetycznym wyglądem. Marka ta działa na rynku meblowym od 60 lat. Tak duże doświadczenie w wytwórstwie mebli, ogromna pasja do ich tworzenia oraz nowoczesna technologia wykorzystywana przy produkcji pozwala oferować meble wyjątkowe, doskonale spełniające potrzeby współczesnego człowieka i wpisujące się w najnowsze trendy.

Do dyspozycji użytkowników Szynaka Meble oddaje trzy praktyczne wersje popularnych kontenerków biurowych. Pierwsza z nich to zgrabny kontenerek biurkowy z jedną szufladą i szafką, w której jest jedna półka. Wykonany jest on z płyty meblowej laminowanej w ciepłym przyjemnym wybarwieniu- orzech. Ciemny kolor drewna z jego widoczną strukturą wspaniale prezentuje się we wnętrzu. Sprawia, że nabiera ono dostojnego charakteru i prestiżu, a jednocześnie jest przytulne i eleganckie. To doskonałe rozwiązanie do domowego gabinetu, jak i firmowego biura. Pozwoli stworzyć miejsce idealne do służbowych spotkań oraz przyjemnej efektywnej pracy. Klasyczna gama kolorystyczna podkreślona została elementami z metalu w postaci wąskich prostokątnych uchwytów. Zamki w standardowym wyposażeniu dają gwarancję bezpieczeństwa firmowych dokumentów i zapewniają komfort użytkowania. Taki kontenerek można umieścić pod blatem biurka lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Na uwagę zasługuje także nieco większy kontenerek składający się z czterech pojemnych szuflad. Ten model także został wykonany z płyty meblowej laminowanej i wybarwiony na kolor orzech. Jest on kwintesencją klasycznej elegancji dopracowanej w każdym, najmniejszym nawet detalu. Cztery pojemne szuflady pozwolą w komfortowy sposób przechować różnego rodzaju akcesoria biurowe i dokumenty. Blat może służyć jako podstawa pod drukarkę, skaner lub laptopa. Taki mebel umieszczony w pomieszczeniu wniesie do niego wiele szyku i klasy.


Ciekawym rozwiązaniem jest także trzeci z prezentowanych kontenerków. To model pochodzący z kolekcji Trendline. W tym przypadku zostało zastosowane ciekawe zestawienie kolorystyki dębu bursztynowego z grafitem co podkreśla nieprzeciętny charakter mebla. Do jego produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały w postaci płyty meblowej laminowanej. Gwarantuje to wytrzymałość mebla na wiele lat użytkowania. Ponad to zamki w standardowym wyposażeniu zapewniają bezpieczeństwo i wysoką funkcjonalność mebla. Ten kontenerek składa się z czterech pojemnych szuflad umieszczonych jedna pod drugą. Ustawiony jest on na kółkach, dzięki czemu w dowolnym momencie można z łatwością przesunąć go w inne miejsce bez względu na ciężar umieszczonych w nim przedmiotów. To duża wygoda podczas codziennej pracy.
Warto wspomnieć, że zawiasy i prowadnice zastosowane w tym meblu oparte są na systemach wyposażonych w samodotyki i samodociągi. Dzięki temu dużo łatwiej z nich korzystać i nie generują one hałasu.

Prezentowane kontenerki marki Szynaka Meble to synonim elegancji i klasy w czystym wydaniu. Wśród nich z pewnością wybiorą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych mebli jak i Ci, którzy wolą bardziej nowoczesne rozwiązania.

Od inspiracji do zakupu