• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ławy i stoliki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Styl wykonania

Styl wykonania

Kształt blatu

Kształt blatu

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Ilość nóg

Ilość nóg

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość
Endo
×
prev
next
630,00 PLN
prev
next
+4
580,00 PLN
prev
next
+4
461,00 PLN
prev
next
+4
652,00 PLN
prev
next
6.00 / 6 (1 opinia)
+4
340,00 PLN
prev
next
539,00 PLN
prev
next
+4
550,00 PLN
prev
next
+4
419,00 PLN
prev
next
+4
556,00 PLN
prev
next
+4
380,00 PLN
139,00 PLN
prev
next
+4
491,00 PLN

Ławy i stoliki ENDO

ENDO to polska firma, która powstała w 2001 roku. Marka specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ław, stołów, stolików RTV, biurek, jak również innych elementów uzupełniających wystrój wnętrza. Pierwsze lata działalności firmy były prowadzone w kierunku sprzedaży wyrobów regionalnych, które znacznie zwiększyły zainteresowanie produktami. W roku 2005 firma poszerzyła swoją działalność na cały kraj oraz rynek zagraniczny — produkty sprzedawane są w całej Europie oraz na terytorium Stanów Zjednoczonych. Firma zachowuje wysoką jakość produktów w stosunku do ustalonej ceny. Stale rozwijająca się oferta wprowadza na rynek meblarski nowe trendy, które pomagają zadowolić wymagania, nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Produkowane przez firmę ENDO meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale, co pozwoli cieszyć się tymi pięknymi i wytrzymałymi elementami wyposażenia przez lata. Na Państwa szczególną uwagę zasługują ławy i stoliki ENDO, które wyróżniają się nie tylko wysoce estetycznym designem, ale również modną kolorystyką i wysoką funkcjonalnością, która jest pożądana w prowadzeniu codziennej egzystencji.

Prosta, a zarazem niezwykle estetyczna forma ław i stolików firmy ENDO sprawia, że meble idealnie pasują do przestrzeni nowoczesnego wystroju salonu. Prawie wszystkie produkty marki powstają na specjalne zamówienie klienta i mogą być modyfikowane w dowolny sposób. Meble produkowane są ze szkła oraz wysokiej jakości drewna do niemal wszystkich przestrzeni mieszkalnych. W asortymencie firmy znajdą Państwo zarówno wzornictwo klasyczne, jak i o charakterze nowoczesnym — produkty proste oraz ergonomiczne. Ławy ENDO dostępne są w różnych modelach, np.: ławy rozkładane, które posiadają opcję zmiany wysokości, co znacznie ułatwi nam codzienne funkcjonowanie.

Równie duży wybór znajdą Państwo przy zakupie stołu jadalnego oraz stolika kawowego, który jest istotnym miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi, jak również elementem wyposażenia wnętrza w każdym domu. W szerokim asortymencie przewijają się stoły na czterech nogach, na centralnym module, jak również stoły rozkładane oraz stoły bez żadnych dodatkowych funkcji. Firma ENDO dużą uwagę poświęca produkcji mebli, czyli odpowiedniemu dobraniu jakości materiałów oraz ich wykończeniu. Szkło sprowadzane jest z renomowanych hut europejskich, a naturalne okleiny od włoskich firm. Do produkcji używają również wysokogatunkowych płyt meblowych, a także wyselekcjonowanych detali, które stosują do perfekcyjnego wykończenia całości. Wysokiej jakości materiały w połączeniu ze staranną techniką produkcji gwarantują otrzymanie sprawdzonego, pełnowartościowego produktu. Ponadczasowe meble pozostają niezmiennie identyczne, nie tracą blasku ani uzyskanej na początku oryginalności. Wszystkie meble są dopasowane wymiarowo do wielkości obecnych na rynku mebli twardych oraz tapicerowanych. Ważną cechą ław i stolików ENDO jest ich uniwersalność: intuicyjne składanie-rozkładanie, możliwość przenoszenia bez potrzeby składania oraz wymiana dowolnego elementu produktu po długich latach użytkowania.

ENDO to przede wszystkim odzwierciedlenie wieloletniego doświadczenia, niepowtarzalnej jakości oraz elastyczności. Niejednokrotnie firma realizuje zamówienia specjalne, które w całości dostosowane są do specjalnych potrzeb klientów. Dzięki unikalnej specjalizacji produkty ENDO wyróżniają się zarówno w każdym województwie Polski, jak i za granicami kraju.

Od inspiracji do zakupu