• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ławy i stoliki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Styl wykonania

Styl wykonania

Kształt blatu

Kształt blatu

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Ilość nóg

Ilość nóg

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość
Meble Womeb
×

Ławy i stoliki Womeb

Głównym założeniem grupy Womeb jest zapewnienie wyjątkowego wzornictwa mebli z zachowaniem atrakcyjnych cen tak, aby każdy mógł stworzyć niepowtarzalne wnętrze z wykorzystaniem prezentowanych ław i stolików. Firma Womeb to producent mebli, który przez lata prowadzenia swojej działalności zdobywał doświadczenie oraz zaufanie klientów z całej Polski. Od 2015 roku firma rozpoczęła intensywne działania w sprzedaży wysyłkowej mebli, dodatkowo nawiązali długoterminową współpracę z wieloma firmami oraz instytucjami. Wombe nieustannie stara się doskonalić — podążają za aktualnymi trendami oraz projektują nowoczesne mebli o oryginalnym wzornictwie.

Ławy i stoliki Womeb inspirowane są stylem minimalistycznym oraz stylem skandynawskim. Projektanci lubują się we wnętrzach loftowych, dlatego tworzą meble, które idealnie będą pasować do nowoczesnych aranżacji. Zwracają jednakże należytą uwagę na klasyczne, a co za tym idzie sprawdzone, niezwykle praktyczne rozwiązania. Oferta producenta Womeb jest z pewnością dostosowana do wymagań poszczególnych klientów. Od 2017 roku firma poszerzyła swoją działalność — można również skorzystać z usług projektowania wnętrz. Do Państwa dyspozycji są osoby związane z projektowaniem mebli i aranżacją wnętrz od wielu lat.

Womeb przez wiele lat swojej działalności miał przyjemność współpracować zarówno z małymi, jak i dużymi firmami, dzięki czemu może pochwalić się wieloma realizacjami w całej Polsce. Jest to stały partner, który zdobyte doświadczenie wykorzystuje do ciągłego doskonalenia wyrobów meblowych. Polska firma stawia sobie za cel tworzenie pięknych, a zarazem unikalnych mebli z zachowaniem równie atrakcyjnych cen. Prezentowane Państwu meble tworzone są dla każdego, kto chce wprowadzić do przestrzeni użytkowej nieco więcej estetyki. W większości projektów firmy wyraźnie widać skandynawskie wpływy oraz tak popularne dążenie do minimalistycznych form.

Ławy i stoliki Womeb wyróżniają się eleganckim, a zarazem oryginalnym wzornictwem. Dominującą kolorystyką jest biel połączona z jasnym odcieniem naturalnego drewna. Firma Womeb stara się nieustannie doskonalić swoją ofertę — w poszczególnych projektach widać dążenie w kierunku aktualnych trendów oraz zainteresowanie niebanalnym, a jednocześnie praktycznym wzornictwem. Oryginalny kształt stolików oraz styl nawiązujący do skandynawskiego sprawia, że całość będzie idealnie pasowała do wnętrz utrzymanych w podobnym klimacie. Wszystkie ławy i stoliki cechuje eleganckie połączenie litego drewna z płytą laminowaną.

Wombe to również inspirujące kształty geometryczne, które nieraz oparte są na ręcznie przygotowanej konstrukcji, m.in.: sześciokątnej czy w kształcie krzyżujących się ramek. Nowe, mocne stelaże charakteryzują się ponadprzeciętną stabilnością. Natomiast duże, okrągłe lub prostokątne blaty pozwolą zmieścić na stoliku wszystko to, co potrzebują mieć Państwo pod ręką, wypoczywając. Wszystkie ławy i stoliki utrzymane są w oryginalnym wzornictwie, które z pewnością będzie świetnie wyglądało w stylowym wnętrzu.

Na stronie internetowej meble.pl możecie Państwo nabyć ławy i stoliki wyprodukowane przez firmę Womeb za niewielką kwotę! Serdecznie zachęcamy do zakupów!

Od inspiracji do zakupu