• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Meble ogród DAL SEGNO

Kategorie
×
Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ Krzesło ogrodowe GRIZ
prev
next

Ogrodowe meble z serii GRIZ z Dal SEGNO Design

Dal Segno Design oferuje unikalną kolekcję mebli ogrodowych GRIZ. Seria ta składa się z mebli wykonanych w technologii wydmuchiwanej na gorąco, co pozwala na ich użytkowanie na zewnątrz. Stelaże mebli wykonane są z wysokiej jakości profilowanego polipropylenu, a siedziska z polikarbonatu. Zakup mebli z serii GRIZ z Dal SEGNO Design to idealne rozwiązanie dla użytkowników, ceniących sobie unikalność i trwałość używanych produktów. Każdy produkt jest wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły i w zgodzie z zaleceniami włoskiej tradycji meblarskiej. Konsumenci mogą wybrać rozmiar mebli spośród szerokiej gamy, dostosowanej do ich potrzeb. Każdy produkt jest konkretnie oznaczony, dzięki czemu łatwo go zidentyfikować. Nasze meble przyciągają wzrok łącząc w sobie wytrzymałość i solidność. Użyte materiały odporne są na grzyb i pleśń, szron i wilgoć, działanie promieni U.V. czy przemarzanie. Co więcej, krzesła dzięki lekkości i wyjątkowemu designowi, są łatwe w przenoszeniu, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie zamówione meble są produkowane na indywidualne zamówienie klienta, dlatego ważną informacją jest, aby wybrać właściwą opcję produktu podczas składania zamówienia. Niestety, produkt nie może zostać zwrócony po czasie realizacji.

Designerskie białe krzesła - hit wnętrzarski!

Designerskie białe krzesła - hit wnętrzarski!

Biel ma wiele zalet, jest modna i awangardowa, powiększa optycznie wnętrza, dodaje im elegancji i świeżości. Jak biel łączy się z nowoczesnymi krzesłami? Doskonale! Sprawdźcie, jakie możliwości daje mieszanka bieli i designerskich form krzeseł.