• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Narożniki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Kształt narożnika

Kształt narożnika

Rozkładanie

Rozkładanie

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Wysokość

Wysokość

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Styl wykonania

Styl wykonania

Materiał

Materiał

Wysokość oparcia

Wysokość oparcia

Wielkość

Wielkość

Boki

Boki

Marki

Marki

Kolor

Kolor
kolor fioletowy
×

Narożniki w kolorze fioletowym

Narożniki to bardzo praktyczne i gustowne meble, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Z powodzeniem zastępują sofy, kanapy oraz wersalki. Co jest głównym powodem, dla którego są one tak chętnie wybierane przez klientów? Niestety nie jesteśmy wskazać jednego motywu, którym kierują się oni podczas zakupu, ponieważ narożniki mają tak wiele zalet, że trudno jednoznacznie wskazać tą, która ma największe znaczenie. Z pewnością dużą zasługą jest niewyobrażalny komfort jaki zapewniają podczas użytkowania. Narożnik posiada szezlong, dzięki któremu możemy swobodnie wyciągnąć i wyprostować nasze nogi, odpoczywając w pozycji siedzącej. Możemy w ten sposób czytać książkę bądź oglądać film w pełni zrelaksowani.

W tej kategorii pragniemy zaproponować narożniki w kolorze fioletowym. Nie jest to często spotykana barwa tego typu mebla, jednak bardzo efektowna. Osoby, które się na nie zdecydują mogą mieć pewność, że od teraz charakter ich pomieszczenia całkowicie się zmieni. Barwa ta, ze względu na swoje rzadkie występowania wśród elementów wyposażenia wnętrz, robi ogromne wrażenie i sprawia, że dzięki temu mieszkanie prezentuje się oryginalnie i niezwykle interesująco. Jeżeli pragniesz więc uzyskać w swoim wnętrzu szybki i skuteczny efekt, dzięki któremu przełamiesz monotonię, z całą pewnością możemy polecić tę barwę.

Kolor ten to znakomity pomysł, również ze względu na fakt, że obecnie jest bardzo na czasie. Możemy spotkać go niemal wszędzie. Popularny jest zarówno w modzie, jak i w makijażu. Nikogo obecnie nie dziwi fioletowy kolor włosów, a u osób, które lubią nosić różnobarwne soczewki możemy spotkać nawet fioletowy kolor oczu. Nic więc dziwnego, że również we wnętrzach odcień ten zyskuje ogromne uznanie. Fiolet nie jest bowiem bardzo powszechny i niegdyś występował bardzo rzadko, dlatego był spotykany jedynie we wnętrzach pałacowych, gdzie jednoznacznie kojarzył się z bogactwem i wysoką pozycją społeczną. Niegdyś w Chinach tylko sam cesarz oraz jego doradcy mogli zakładać szaty w tym kolorze. Obecnie jednak jest łatwiej dostępny, choć nie zdążył jeszcze nam spowszednieć tak jak inne barwy, dlatego nieustannie wywołuje zaciekawienie. Świetnie także łączy się z innymi barwami, dlatego możemy go w łatwy sposób dopasować do różnego typu aranżacji. Coraz częściej możemy spotkać fioletowy kolor ścian w komplecie z meblami w stonowanym lub kontrastowym kolorze. My proponujemy jednak narożniki, dzięki którym nie będziesz musiał inwestować dużych sum pieniędzy, aby wnieść do swojego wnętrza odrobinę tego królewskiego życia.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek co oznacza fioletowy kolor szat liturgicznych? W kościele barwę tę stosuje się w okresie oczekiwania. oprócz tego oznacza on również godność. Godność, na którą zasługuje także twoje wnętrze. Dlaczego więc miałbyś nie pozwolić sobie na to, aby w twoim pomieszczeniu zapanowała niezwykła atmosfera. Fioletowy, to także w wielu miejscach świata symbol magi i tajemnicy, dlatego spotyka się z tak dużym zainteresowaniem.

Istnieje wiele psychologicznych analiz na temat jaki wpływ ma na nas fioletowy kolor. Znaczenie tej barwy w otaczającym nas świecie kręci się najczęściej wokół prestiżu, luksusu i podkreślenia autorytetu. Łagodzi również stres, nerwowość i ułatwia zasypianie, dlatego zaleca się stosować fioletowy kolor w sypialni. Narożniki w tym odcieniu będą zatem wspaniałym wyborem, ponieważ wypoczywając na nich będziesz mógł pozbyć się złych emocji i zmęczenia, które dopadną cię po ciężkim dniu. Zadbaj więc o to, aby codzienny odpoczynek zapewniał ci jeszcze więcej przyjemności i wybierz gustowne narożniki w kolorze fioletowym.

Od inspiracji do zakupu