• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Pufy i podnóżki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Materiał

Materiał

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Rodzaje puf

Rodzaje puf

Styl wykonania

Styl wykonania

Kolor

Kolor
Morrion
×
prev
next
+116
372,00 PLN
prev
next
+116
669,00 PLN
prev
next
+108
268,00 PLN
+116
571,00 PLN
prev
next
+116
514,00 PLN
+116
325,00 PLN
+108
482,00 PLN
+116
803,00 PLN
+116
278,00 PLN

Pufy i podnóżki Morrion

Pufy i podnóżki to meble, które stanowią dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza. Doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Są lekkie i niewielkie, dlatego łatwo je przenosić i nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Pufy świetnie sprawdzają się w salonie jako wygodne siedzisko. Mogą też stanowić eleganckie uzupełnienie kobiecej toaletki i stanąć w sypialni. Umieszczone w przedpokoju będą stanowiły wygodne miejsce do zmiany obuwia. Podstawową rolą podnóżka jest bycie oparciem dla nóg i stanowić komplet z fotelem lub sofą. Oprócz swojej funkcjonalności meble te dzięki swoim walorom estetycznym mogą stać się także elementem dekorującym pomieszczenie. Szukasz tego rodzaju mebli, które spełniają powyższe kryteria. Pufy i podnóżki producenta Morrion to doskonały wybór. Cechują się elegancją i stylem, który zachwyca.

Podłużne Pufy i podnóżki Morrion swoim kształtem nieco przypominają ławkę. Wykonane są ze skóry sztucznej i mają bardzo krótkie prawie niewidoczne okrągłe nogi. Takie pufy świetnie sprawdzą się w przestronnym przedpokoju. Będą stanowiły wygodne siedzisko, podczas zmiany butów. Dodatkowo, dzięki swojej stylistyce wprowadzą do pomieszczenia dużo klasy i elegancji. Połyskująca pufa w kolorze czarnym lub brązowym nada pomieszczeniu prestiżu i dostojnego charakteru. Takie meble świetnie będą się prezentowały zarówno w klasycznych jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach.
Wśród puf i podnóżków wykonanych ze skóry sztucznej są też duże modele w kształcie kwadratu. Stanowią one wygodne siedzisko, które znajdzie swoje zastosowanie w salonie np. jako dodatkowe miejsce na, którym można usiąść do stolika kawowego.

Ciekawym rozwiązaniem są także designerskie pufy i podnóżki producenta Morrion. Duże pufy w kształcie kostki mogą być pikowane na całej powierzchni, lub gładkie z geometrycznym wzorem. Takie meble przykuwają uwagę i budzą zainteresowanie. Umieszczone w pomieszczeniu będą jego najatrakcyjniejszym elementem. Takie pufy i podnóżki świetnie pasują do nowoczesnych pomieszczeń. Pikowane pufy wykonane są z eleganckiego materiału i ozdobione guzikami w tym samym kolorze i tkaninie. Dodatkowo dostępne są one w mocnych kolorach np. butelkowa zieleń, fuksja czy fiolet. Całość daje niesamowity efekt wizualny.

Na uwagę zasługują także Pufy i podnóżki marki Morrion o walcowatym kształcie. Tapicerowane są one na całej powierzchni (zarówno siedzisko jak i korpus). Dostępne są w różnych tkaninach wykonania, kolorach i wzorach. Niektóre z nich są również tapicerowane. Te ostatnie świetnie będą się prezentowały w kobiecej sypialni. Jako stylowe i eleganckie siedzisko do toaletki.

Wśród puf i podnóżków firmy Morrion nie brakuje także modeli na toczonych, drewnianych nogach. Mają one okrągłe siedzisko i mogą być wykonane z dwóch różnych rodzajów materiałów. Dostępne są też modele wykonane z jednolitej tkaniny. Wybarwienie nóg może być jasne lub ciemne. Takie pufy i podnóżki świetnie będą się prezentować zarówno w klasycznych jak i bardziej nowoczesnych pomieszczeniach.

Aranżując pomieszczenia często największą uwagę poświęcamy podstawowym elementom wyposażenia. Tymczasem dodatki takie jak pufy i podnóżki także mają na nie duży wpływ. Odpowiednio dobrane mogą albo idealnie wpisywać się i podkreślać styl aranżacji, albo kontrastować z nim. W takim przypadku stają się ciekawym akcentem i ożywiają monotonne wnętrze. Pufy i podnóżki marki Morrion są funkcjonalne i stylowe. Wśród nich można znaleźć bardziej klasyczne modele idealnie pasujące do tradycyjnych aranżacji, jak również designerskie pufy i podnóżki. Te drugie doskonale wpiszą się w oryginalne współczesne wnętrza. Duży wybór różnych modeli pozwoli stworzyć wiele ciekawych aranżacji.


Od inspiracji do zakupu