• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Toaletki i konsole

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Oświetlenie

Oświetlenie

Rodzaj mebla

Rodzaj mebla

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Styl wykonania

Styl wykonania

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Ilość szuflad

Ilość szuflad

Szerokość

Szerokość
0

Wysokość

Wysokość
0

Głębokość

Głębokość
0
stylizowane
×

Toaletka stylizowana

Toaletka to praktyczny mebel, który swoim wyglądem przypomina mniejszej wielkości konsolę lub biurko, przy którym można usiąść na krześle. Panie zazwyczaj wykonują przy niej makijaż lub w uogólnieniu zajmują się swoją urodą. Dzięki dodatkowym półkom oraz szufladom w toaletce można przechowywać kosmetyki, narzędzia do makijażu oraz drobne bibeloty, które są nam potrzebne pod ręką. W mieszkaniach toaletki ustawiane są w sypialniach, garderobach lub wyjątkowych sytuacjach w salonie. Jaką toaletkę wybrać, aby pasowała do wybranego przez Państwa wnętrza oraz jednocześnie była funkcjonalna i efektowna.

Toaletki stylizowane są przede wszystkim wyposażone w praktyczne lustra, dodatkowe szafki, półeczki, szuflady oraz oświetlenie, które umożliwia jeszcze dokładniejsze wykonanie perfekcyjnego makijażu. Niektóre osoby nie wyobrażają sobie przestrzeni sypialni bez tego rodzaju mebla. Jednakże przed podjęciem decyzji o zakupie toaletki warto poznać jej wady i zalety. Toaletka to z pewnością wyjątkowo kobiecy produkt, który ustawia się głównie w sypialniach. Warto zastanowić się nad niewielką toaletką dla dziewczynek — będzie to idealne uzupełnienie przestrzeni pokoju młodzieżowego.

Stylizowana toaletka stanowi atrakcyjny, komfortowy, a zarazem praktyczny mebel, przy którego blacie można wykonywać większość zabiegów kosmetycznych. Jest to idealny element wyposażenia, w którym można przechowywać kosmetyki — nie będę one porozrzucane po kilku pomieszczeniach, w których na co dzień wykonujemy makijaż. Dodatkowo blat toaletki może pełnić funkcję niewielkiego biurka — na jego blacie można trzymać laptopa lub książkę.

Warto pamiętać, że toaletki produkuje się z różnego rodzaju materiału. Ponadto na stronie internetowej naszego sklepu meble.pl dostępne są w różnej kolorystyce oraz stylistyce. Z pewnością jest to niebanalny dodatek do przestrzeni sypialni — powinien pasować do pozostałych elementów wystroju wnętrza. Jeśli chcecie Państwo, aby toaletka w mocny sposób wyróżniała się na tle całej aranżacji — była elementem przyciągającym wzrok, warto zadbać o iście awangardowe zestawienie.

Przed zakupem konsoli należy dokładnie wymierzyć wolną przestrzeń, którą są Państwo w stanie poświęcić na ustawienie mebla o określonych wcześniej gabarytach. Toaletka powinna pasować do pozostałych elementów wyposażenia. Wybierając estetykę toaletki należny kierować się poziomem spójności z pozostałymi meblami ustawionymi w otoczeniu lub zdecydować się na mocny kontrast. Kolor toaletki będzie miał główny wpływ na to, czy sprawdzi się ona w określonym wnętrzu. W nowoczesnych wnętrzach warto postawić na kolor biały, natomiast we wnętrzach glamour idealnie sprawdzi się czerń lub ciemny brąz. Równie modnym elementem może okazać się toaletka metalowa, lustrzana lub w odcieniach szarości.

Z pewnością większą efektownością oraz solidnością będzie charakteryzowała się toaletka wykonana z litego drewna, stali nierdzewnej lub lustrzanego szkła od toaletki z płyty wiórowej w najtańszej okleinie. Im lepszy materiał, na który się Państwo zdecydują oraz im staranniejsza obróbka — zwrócenie uwagi na szczegół, tym trwalszy i stabilniejszy będzie mebel. Dlatego warto zadbać o detale oraz zastosowane w produkcji materiały. Toaletka stylizowana oprócz funkcji dekoracyjnej powinna pełnić funkcję praktyczną — powinna być przestronna, wygodna oraz funkcjonalna. Najlepszym rozwiązaniem są toaletki z lustrem, jak również toaletki z dodatkowym oświetleniem. Jednakże to cena bywa kluczowym parametrem przy wyborze. Warto porównywać wartości poszczególnych toaletek względem stosunku jakości do ceny mebla.

Stylizowana toaletka będzie prezentowała się w sypialni atrakcyjnie, wręcz niebanalnie. Chociaż wyposażona jest w sztuczne oświetlenie, to jednak najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie jej nieopodal okna. W słoneczny dzień toaletka będzie dostatecznie oświetlona — będziemy mogli korzystać z naturalnego światła podczas wykonywania makijażu.

Miłośnikom stylistyki retro oraz vintage największą przyjemność sprawią z pewnością toaletki jak gdyby wyciągnięte z danej epoki. Obok unikalnego mebla z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie! Udanych zakupów!

Od inspiracji do zakupu