• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
0 szt.

Szafy zaprojektowane przez Klientów

W każdym mieszkaniu, zwłaszcza tym niewielkim, ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, na które pozwalają oferowane przez nas szafy na wymiar. Dzięki innowacyjnemu narzędziu – konfiguratorowi online – mogą Państwo w prosty sposób zaprojektować wymarzony mebel na zamówienie, który będzie doskonale pasował do danego wnętrza.
Proponujemy szafy z drzwiami zawiasowymi oraz szafy przesuwne na wymiar. Są to dwa zupełnie różne rozwiązania, które sprawdzą się we wszystkich typach pomieszczeń – zarówno w eleganckim salonie, jak i niewielkiej sypialni. Szafa przesuwna pozwala na ustawienie mebla tam, gdzie nie ma już miejsca na otwierane drzwi – na przykład w typowym dla mieszkań w bloku wąskim przedpokoju. Stosowane przez nas prowadnice firmy Hettich są ciche i wytrzymałe, można je więc stosować w meblach, które są przeznaczone do częstego użytkowania. Zarówno w szafach przesuwnych, jak i z drzwiami zawiasowymi, można samodzielnie projektować wyposażenie wnętrza i rozmieszczać półki czy drążki na dowolnej wysokości. Szuflady i zawiasy firmy Blum gwarantują długie i komfortowe użytkowanie mebli. Dodatkowo na jakość naszych mebli wpływa użycie płyt meblowych renomowanych firm Egger oraz Rehau.
Dzięki konfiguratorowi online możesz dobierać kolory spośród ponad 170 opcji, a także określać wymiary z dokładnością do 1 mm. Dzięki temu jeden mebel może być zaprojektowany na setki rozmaitych sposobów tak, by pasował do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Mimo iż zwykle na szafę na wymiar czeka się od 3 do 4 tygodni, to nasze meble są gotowe już w 3 dni!

wczytywanie danych