• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Szafa 2-drzwiowa MOON
1/3
Szafa 2-drzwiowa MOON
2/3
Szafa 2-drzwiowa MOON
3/3

Szafa 2-drzwiowa MOON

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu zawiasów drzwi w wysokiej jakości system cichego zamykania.

 

Wymiary:

- szerokość 100 cm

- głębokość 52 cm

- wysokość 185 cm

 

Materiały i wykonanie:

- płyta MDF (półki wykonane z płyty laminowanej)

- pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie
- dostępne w kolorze białym

Wymiary paczek:

1. 174 x 55 x 7 cm (27 kg)

2. 163 x 51 x 7 cm (21,5 kg)

3. 106 x 56 x 12 cm (32 kg)

 

Marka: Pinio

Produkt dostępny w kolekcji "Kolekcja MOON" Zobacz wszystkie produkty z kolekcji

Szafa do pokoju dziecięcego - jaka powinna być?

Szafa do pokoju dziecięcego - jaka powinna być?

Urządzanie pokoju dziecięcego jest z jednej strony niezwykle przyjemne, zaś z drugiej nieco stresujące. Rodzice często obawiają się, że ich wybory niezbyt trafnie definiują dziecięce wyobrażenie o własnym pokoju. Co więcej, meblowanie pokoju dla pociechy musi być bardzo dobrze przemyślane i uwzględniać dynamiczne zmiany w życiu młodego człowieka. Jednym z najważniejszych mebli w tym przypadku jest szafa do pokoju dziecięcego. Jaka powinna być i czym musi się charakteryzować, aby nie tylko stała się praktycznym meblem, ale również cieszyła nasze dziecko? Szafa do pokoju dziecięcego musi być po pierwsze funkcjonalna, po drugie zawsze na czasie, a po trzecie powinna „dorastać” razem z naszym dzieckiem. Spełnienie tych wszystkich wymogów uczyni pokój dziecka dobrą inwestycją, która nie straci na aktualności przez lata. Dowiedz się o najważniejszych aspektach szafy w pokoju dziecięcym i oszczędź sobie niepotrzebnego stresu podczas wyposażania pokoju Twojej pociechy.