• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Narożnik ogrodowy SICILIE prawy - kamienny
1/2
Narożnik ogrodowy SICILIE prawy - kamienny
2/2

Narożnik ogrodowy SICILIE prawy - kamienny

11 999,00 9 755,28 23.00 11 999 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

05.07.2024 ?
Wybrany wariant: Narożnik ogrodowy SICILIE prawy - kamienny
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Narożnik ogrodowy SICILIE prawy - kamienny

 

Obszerny narożnik Sicilie holenderskiej marki outdoorowej Exotan nadaje się do przestronnego ogrodu lub balkonu, aby cieszyć się długimi letnimi dniami z całą rodziną. Masywne siedzisko i luksusowa część wypoczynkowa zapewniają doskonały relaks nawet dla 4-6 osób. Czy jesteś gotowy na lato? Sicilie wykonany jest z aluminiowej ramy z matową czarną powłoką. Pokrowiec z tkaniny jest odporny na różne warunki atmosferyczne i wodę. Poduszki mają otwartą strukturę na dole, dzięki czemu woda może szybko wypłynąć. 

 
Wymiary:

- szerokość: 262 cm

- głębokość: 246 cm

- wysokość: 60 cm
- wysokość siedziska: 40 cm
- szerokość siedziska: 155 cm

- głębokość siedziska: 56 cm 
- wysokość podłokietników: 21 cm

 

Waga: 71,9 kg

 

Materiał:

- rama: aluminium z matową czarną powłoką

- tapicerka: tkanina wodoodporna

- wypełnienie: pianka

 
Utrzymanie: Zaleca się przechowywanie poduszek podczas intensywnych opadów deszczu pod skosem lub w pomieszczeniu. Aby przyspieszyć schnięcie po ulewie, przed użyciem zalecamy przetrzeć elementy suchą ściereczką. Zabezpiecz meble przed deszczem, nocą i zimą folią lub pokrowcem ochronnym. Jeśli to możliwe, lepiej, aby meble zimowały w pomieszczeniach. Usunąć plamy neutralnym mydłem. Nie używaj chemikaliów ani myjek wysokociśnieniowych.

 

Dostawa: Narożnik wypoczynkowy dostarczany jest w kilku opakowaniach i jest łatwy w montażu dzięki dołączonej instrukcji.

 

 

Exotan to marka działająca od ponad 30 lat, która specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych i tarasowych. Dzięki długiej obecności na rynku projektanci są świadomi potrzeb klientów oraz wyzwań, jakie stawiają nie zawsze idealne warunki atmosferyczne. Produkty marki Exotan wykonywane są z dbałością o komfort, wysoką jakość materiałów, a także ponadczasową stylistykę projektów. Przy odpowiedniej konserwacji meble te wyróżniają się spośród innych długą żywotnością oraz estetycznym designem.

Marka: Exotan