• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Stolik ceramiczny LOLA - zielony
1/3
Stolik ceramiczny LOLA - zielony
2/3
Stolik ceramiczny LOLA - zielony
3/3

Stolik ceramiczny LOLA - zielony

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Wyjątkowy i ręcznie robiony przedmiot, przyciągający wzrok w Twoim wnętrzu. Ten stolik boczny Lola jest wykonany z ceramiki i ma piękne zielone wykończenie, które doda subtelnego koloru Twojemu wnętrzu. Ceramika powstaje z formowanej, wypalanej gliny. Ceramika z naszych kolekcji jest szkliwiona matową lub błyszczącą warstwą, która zapewnia efektowny wygląd i dodatkową ochronę materiału. Nasze wyroby ceramiczne nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, ale nie są odporne na ulewny deszcz i mróz. Ceramika jest wyjątkowo odporna na ciepło, ale przy nieostrożnym obchodzeniu się może być dość porowata, dlatego zaleca się staranną konserwację.

Lola ma wysokość 45 cm i średnicę 33 cm. Maksymalny ciężar nośny stolika bocznego wynosi 15 kg. Ale uważaj! Wąski punkt nacisku może spowodować pęknięcie lub pęknięcie ceramiki, dlatego wymagane jest równomierne rozłożenie ciężaru. Nie możesz stać na tym elemencie.

Ceramika powstaje z formowanej, wypalanej gliny. Ceramika z naszych kolekcji jest szkliwiona matową lub błyszczącą warstwą, która zapewnia efektowny wygląd i dodatkową ochronę materiału. Nasze wyroby ceramiczne nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, ale nie są odporne na ulewny deszcz i mróz. Ceramika jest wyjątkowo odporna na ciepło, ale przy nieostrożnym obchodzeniu się może być dość porowata, dlatego zaleca się staranną konserwację. Elementy ceramiczne łatwo utrzymać w czystości letnią wodą z mydłem z neutralnym mydłem i miękką ściereczką. Wysuszenie powierzchni zapewnia efekt bez smug. Czy ceramika jest uszkodzona? Rysy można wypełnić płynem naprawczym do ceramiki, ale nie daje to niewidocznego efektu.

Artykuł waży 7,5 kg i jest dostarczany na sztuki w jednym opakowaniu. W przypadku twardych podłóg umieść filcowe ślizgacze na spodzie, aby zapobiec uszkodzeniu podłogi. Unikaj ostrych przedmiotów podczas otwierania opakowania, ponieważ może to spowodować uszkodzenie przedmiotu.

Wymiary: 

- szerokość: 33 cm

- głębokość: 33 cm

- wysokość: 43 cm

 

Materiał: 

- ceramika

 

Waga: 7,5 kg