• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Garderoba elfa – gotowe rozwiązania do przechowywania ubrań

Garderoba systemowa elfa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ład i porządek. Łatwe w montażu elementy pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni z zachowaniem wysokiej funkcjonalności  użytkowej.
Jak to działa?

 

 

Wszechstronność zastosowania

Największą zaletą systemu elfa jest wszechstronność zastosowania – system można zamontować w osobnym pomieszczeniu przeznaczonym na garderobę lub stworzyć dzięki niemu szafę wnękową w sypialni.

To także świetne rozwiązanie do przedpokoju, a zastosowanie tylko półek i koszy pozwoli również  skomponować funkcjonalne miejsce do przechowywania w pokoju dzieci.
Elfa może być także bazą wyposażenia biura lub pracowni – dostępność różnych modułów umożliwia przygotowanie idealnego systemu przechowywania.

Ławy montaż

Ogromną zaletą jest łatwy montaż – wystarczy przymocować do ścian specjalne szyny, a następnie dowolnie skomponować niezbędne moduły. Jest  to możliwe dzięki  ujednoliconym  rozmiarom wszystkich niezbędnych elementów  systemu elfa – półek, wieszaków, koszy. Pozwala to na jak najlepsze zorganizowanie dostępnej przestrzeni, która będzie spełniała wszystkie wymagania użytkowników.
Dodatkowym atutem jest to, że w każdej chwili można wprowadzić zmiany w aranżacji, przesunąć poszczególne elementy lub rozbudować cały system.
 

System elfa w garderobie

W zależności od tego, dla kogo aranżowana jest garderoba, można dobrać najlepsze rozwiązania dostępne w ramach systemu  elfa i komponować je w zależności od potrzeb, rodzaju ubrań, a nawet pory roku.
Wszyscy potrzebują miejsca na powieszenie kurtek, płaszczy, marynarek czy koszul – tu niezbędne będą drążki na wieszaki.
Wyspecjalizowane wieszaki z drążkami wyposażonymi w specjalne antypoślizgowe zabezpieczenia przeznaczone są do przechowywania spodni oraz spódnic. Rozwiązanie to sprawia, że raz wyprasowane spodnie nie zsuną się z wieszaka i  w każdej chwili są gotowe do założenia.
Swetry można wygodnie przechowywać w przewiewnych koszach, a podkoszulki na półkach.
Panowie mogą przechowywać swoje krawaty na specjalnych wieszakach. Panie natomiast docenią specjalne półeczki z przegródkami, w których swoje miejsce znajdzie biżuteria. Wieszaczki boczne umożliwiają przechowywanie pasków, szalików i apaszek.