• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Dekoracje ścienne

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Rodzaj dekoracji

Rodzaj dekoracji

Kolor

Kolor
Napisy i zawieszki
×
prev
next
650,00 PLN
prev
next
-10%
279,00 PLN310,00 PLN
prev
next
430,00 PLN
prev
next
650,00 PLN
prev
next
660,00 PLN
prev
next
423,00 PLN
prev
next
334,00 PLN
prev
next
970,00 PLN
prev
next
660,00 PLN

Napisy i zawieszki

Napisy oraz zawieszki na ścianę to jedne z najpopularniejszych sposobów na dekorację ściany. Dzięki napisom ściennym niezwykle łatwo odświeżymy wygląd mieszkania i wprowadzimy do niego intrygujący akcent. Dekoracje ścienne mogą być wykonane z drewna, styropianu lub ze sklejki. Dzięki dekoracjom ściennym odświeżycie wygląd mieszkania — ozdobicie ściany dowolnym tekstem, który może was codziennie motywować do działania. Również humorystyczne napisy będą niezaprzeczalną ozdobą każdego wnętrza, a szeroki wachlarz dostępnych możliwości pozwoli na dopasowanie ich do stylu wnętrza.

Zabawne hasła, życiowe mądrości oraz motywujące napisy na ścianie w salonie lub sypialni znacznie urozmaicą gładką ścianę. Napisy na ścianę to oryginalne i ponadczasowe rozwiązanie na ozdobę wnętrza oraz nadanie mu unikalnego charakteru. Hitem wśród dekoracji ścian okazały się napisy wykonane w różnorodnych stylach, dzięki czemu z łatwością można wpasować je w stylistykę dowolnego wnętrza. Różnorodne kroje czcionek oraz metody wykonania napisów sprawiają, że możliwości aranżacyjne są wręcz nieograniczone. Coraz większą popularnością cieszą się neony w wersji LED-owej. Światło LED spisze się idealnie, jeśli chcą Państwo, aby wnętrze było wypełnione ciepłym i delikatnym światłem. Napisy ścienne ze sklejki wprowadzają do wnętrza przyjemny klimat, który ociepla wystrój drewnianym akcentem.

Za pomocą napisu umieszczonego na ścianie lub regale w łatwy i niedrogi sposób odmienią Państwo swój dom. Napisy i wszelakiego rodzaju zawieszki to niezwykle uniwersalna forma dekoracji wnętrza. Rodzaj czcionki, forma napisu, jak również jego przesłanie można wybrać według własnego uznania, dlatego dekoracja ścienna sprawdzi się właściwie w każdym wnętrzu. Za pomocą odpowiednio dobranego napisu podkreślą Państwo nowoczesną aranżację, ocieplą surowość minimalistycznego wnętrza salonu lub wprowadzą elementy humorystyczne i bajkowe do pokoju dziecka.

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdza się prosta typografia oraz ozdobne napisy, które znacznie kontrastują z resztą aranżacji. Natomiast do pomieszczeń w stylu romantycznym, retro lub rustykalnym idealnie wpasuje się zdobnictwo stylizowane. Dekoracje ścienne mogą być namalowane lub przyklejone na ścianę w postaci plastikowych, metalowych albo wyciętych z drewna liter lub znajdować się na zawieszce, plakietce czy obrazie.

Ozdabianie pomieszczeń ulubionymi cytatami oraz prostymi napisami ma wysokie walory estetyczne, jak również jest to szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza. Napisy mogą być inspirujące, motywujące lub dowcipne, dodatkowo mogą być zapisane w różnorodnych stylach. Jest to niedroga inwestycja na wyrażenie samego siebie. Jednakże należy dokładnie przemyśleć wybór napisów i zawieszek, ponieważ z czasem mogą nam się znudzić. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że ze względu na swoją niesamowitą popularność, nie są już tak oryginalne i niepowtarzalne jak kiedyś.

Napisy i zawieszki to interesująca alternatywa dla innych metod dekorowania ścian. Prostota ich montażu oraz demontażu sprawia, że spontanicznie można podjąć decyzję o ich zastosowaniu, jak również szybkim usunięciu, gdy nie będą już dla nas ciekawe. Warto sięgnąć po ozdoby ścienne, jeśli lubią się Państwo otaczać wszelakimi sentencjami i cytatami motywującymi, oraz gdy prezentowane ozdoby ścienne są w Państwa wysoce estetycznym guście.

Od inspiracji do zakupu