• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Dekoracje ścienne

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Rodzaj dekoracji

Rodzaj dekoracji

Kolor

Kolor
Napisy i zawieszki
×
prev
next
660,00 PLN
prev
next
334,00 PLN
prev
next
970,00 PLN
prev
next
423,00 PLN
prev
next
660,00 PLN
prev
next
650,00 PLN
prev
next
320,00 PLN
prev
next
430,00 PLN

Napisy i zawieszki

Napisy oraz zawieszki na ścianę to jedne z najpopularniejszych sposobów na dekorację ściany. Dzięki napisom ściennym niezwykle łatwo odświeżymy wygląd mieszkania i wprowadzimy do niego intrygujący akcent. Dekoracje ścienne mogą być wykonane z drewna, styropianu lub ze sklejki. Dzięki dekoracjom ściennym odświeżycie wygląd mieszkania — ozdobicie ściany dowolnym tekstem, który może was codziennie motywować do działania. Również humorystyczne napisy będą niezaprzeczalną ozdobą każdego wnętrza, a szeroki wachlarz dostępnych możliwości pozwoli na dopasowanie ich do stylu wnętrza.

Zabawne hasła, życiowe mądrości oraz motywujące napisy na ścianie w salonie lub sypialni znacznie urozmaicą gładką ścianę. Napisy na ścianę to oryginalne i ponadczasowe rozwiązanie na ozdobę wnętrza oraz nadanie mu unikalnego charakteru. Hitem wśród dekoracji ścian okazały się napisy wykonane w różnorodnych stylach, dzięki czemu z łatwością można wpasować je w stylistykę dowolnego wnętrza. Różnorodne kroje czcionek oraz metody wykonania napisów sprawiają, że możliwości aranżacyjne są wręcz nieograniczone. Coraz większą popularnością cieszą się neony w wersji LED-owej. Światło LED spisze się idealnie, jeśli chcą Państwo, aby wnętrze było wypełnione ciepłym i delikatnym światłem. Napisy ścienne ze sklejki wprowadzają do wnętrza przyjemny klimat, który ociepla wystrój drewnianym akcentem.

Za pomocą napisu umieszczonego na ścianie lub regale w łatwy i niedrogi sposób odmienią Państwo swój dom. Napisy i wszelakiego rodzaju zawieszki to niezwykle uniwersalna forma dekoracji wnętrza. Rodzaj czcionki, forma napisu, jak również jego przesłanie można wybrać według własnego uznania, dlatego dekoracja ścienna sprawdzi się właściwie w każdym wnętrzu. Za pomocą odpowiednio dobranego napisu podkreślą Państwo nowoczesną aranżację, ocieplą surowość minimalistycznego wnętrza salonu lub wprowadzą elementy humorystyczne i bajkowe do pokoju dziecka.

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdza się prosta typografia oraz ozdobne napisy, które znacznie kontrastują z resztą aranżacji. Natomiast do pomieszczeń w stylu romantycznym, retro lub rustykalnym idealnie wpasuje się zdobnictwo stylizowane. Dekoracje ścienne mogą być namalowane lub przyklejone na ścianę w postaci plastikowych, metalowych albo wyciętych z drewna liter lub znajdować się na zawieszce, plakietce czy obrazie.

Ozdabianie pomieszczeń ulubionymi cytatami oraz prostymi napisami ma wysokie walory estetyczne, jak również jest to szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza. Napisy mogą być inspirujące, motywujące lub dowcipne, dodatkowo mogą być zapisane w różnorodnych stylach. Jest to niedroga inwestycja na wyrażenie samego siebie. Jednakże należy dokładnie przemyśleć wybór napisów i zawieszek, ponieważ z czasem mogą nam się znudzić. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że ze względu na swoją niesamowitą popularność, nie są już tak oryginalne i niepowtarzalne jak kiedyś.

Napisy i zawieszki to interesująca alternatywa dla innych metod dekorowania ścian. Prostota ich montażu oraz demontażu sprawia, że spontanicznie można podjąć decyzję o ich zastosowaniu, jak również szybkim usunięciu, gdy nie będą już dla nas ciekawe. Warto sięgnąć po ozdoby ścienne, jeśli lubią się Państwo otaczać wszelakimi sentencjami i cytatami motywującymi, oraz gdy prezentowane ozdoby ścienne są w Państwa wysoce estetycznym guście.

Od inspiracji do zakupu