sklepw 126 sklepach
Podziel się:

Branżowy sklep internetowy prowadzący sprzedaż grupową

01-06-2010
Do schowka
MURATOR uruchomił sklep internetowy z produktami budowlanymi i wnętrzarskimi www.wgrupiekupie.pl - pierwszy branżowy market online, który prowadzi sprzedaż grupową.
Produkty są w nim tym tańsze, im więcej osób jest zainteresowanych ich kupnem. Każdy kolejny klient zgłaszający chęć zakupu towaru, obniża jego cenę. Autorem koncepcji jest Dział E-commerce, zaś wykonawcą Dział Projektów Internetowych MURATORA. Nowy projekt redakcyjnie i promocyjnie wspierają magazyny "Murator", "Zbuduj dom" oraz pisma wnętrzarskie i serwisy internetowe wydawnictwa.

Nowe produkty są co 10 dni wystawiane do sprzedaży, a następnie sprzedawane po coraz niższej cenie, zależnej od liczby kupujących. Aby móc kupić produkt, trzeba się zarejestrować. O nowym towarze na www.wgrupiekupie.pl są automatycznie powiadamiani zarejestrowani użytkownicy Forum MURATORA (forum.muratordom.pl - element serwisu www.muratordom.pl), z którym sklep jest silnie zintegrowany. Internauci forum mogą aktywnie uczestniczyć w działalności sklepu i np. sugerować produkty, które chcieliby, aby pojawiły się w sprzedaży.

Kupujący są informowani o ilości towaru w sklepie - na zakup danego produktu może liczyć skończona grupa osób. Wszyscy klienci po zakończeniu sprzedaży płacą tyle samo, tj. ostatnią cenę osiągniętą w czasie trwania akcji.

Uruchamianie w swoich serwisach internetowych pierwszych działalności e-commerce, m.in. afiliacji z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży produktów online, MURATOR S.A. rozpoczął pod koniec ubiegłego roku. W 2010 roku otworzył: pierwszy branżowy pasaż internetowy - zakupy.wymarzonyogrod.pl (platforma sprzedaży produktów ogrodowych), zakupy.muratordom.pl umożliwiający porównanie i zakup produktów z branży budowlano-wnętrzarskiej oraz serwis sprzedaży okazjonalnej supertanio.pl. Do końca roku planuje wdrożenie kolejnych, dużych projektów związanych z handlem w sieci.
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Komentarze

  • naroznik naroznikiem stefan, ja bym chciala miec taki salon...
  • dziwne jakies
  • Bardzo mi się podobaja takie wielkoformatowe plytki. Choc...
  • Do takiej biblioteki, pokazany lampy pasują jak ulał....
  • Niestety mam pewne obiekcje do tego, czy spożywanie...
  • Drugie zdjęcie najbardziej przypadło mi do gustu. Podoba...
  • O a hafty krzyżykowe to ja umiem, więc może sama...
  • widziałam świetny katalog trendów kolorystycznych na...
  • super wnętrze. szkoda tylko że w małym mieszkaniu nie...
  • Szkoda, że dobry materac jest zazwyczaj w kosmicznej cenie...
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: