Sprawdź 4 główne zasady kupowania mebli na zamówienie

08-05-2015

Meble wykonywane na zamówienie, to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnej zabudowy kuchennej i nie tylko. Po pierwsze - są wygodne, po drugie - funkcjonalne, po trzecie i to co najważniejsze - dopasowane do naszych potrzeb.

Chce przeczytać

Płyty wielkoformatowe tylko w dużych wnętrzach?

27-04-2015

Płytki ceramiczne dostępne są na rynku w wielu formatach, od najdrobniejszych – mozaikowych do tych o krawędziach osiągających 60, a nawet 120 cm długości.

Chce przeczytać

JAK PRAKTYCZNIE zagospodarować przestrzeń nad i pod piekarnikiem?

27-04-2015

Zamontowanie piekarnika na wyższym poziomie jest bardzo dobrym pomysłem, i to co najmniej z dwóch powodów.

Chce przeczytać

Jak schować to co niewygodne dla oczu? Jest na to system.

20-04-2015

Obecne zabudowy meblowe składają się często z dwóch lub trzech brył architektonicznych – wysokiej zabudowy oraz wyspy. Co więcej, meble można z powodzeniem ustawić w salonie, gdyż ich neutralny design nie ingeruje w styl wnętrza. W układach meblowych nadal ważną rolę odgrywają kuchnie otwarte na salon. Kuchnie otwarte, wkomponowane w przestrzeń salonu pozwalają uzyskać efekt dużej przestrzeni na stosunkowo niewielkim metrażu.

Chce przeczytać

Sprawdź 3 porady na kreatywną przestrzeń dla ... książek

13-04-2015

Książki w domu są niezbędne, niekiedy też trudno się z nimi rozstać, ale czasami jeszcze ciężej, po prostu pomieścić je w mieszkaniu. Książki to takie przedmioty, dla których z pewnością warto znaleźć trochę kreatywnej przestrzeni.

Chce przeczytać

Komfortowy sen z marką Materacenazdrowie

06-04-2015

Regenerujący sen jest ważny, niezbędny dla zachowania zdrowia zarówno ciała jaki i umysłu. Sprawdź wysokiej jakości materace firmy Materacenazdrowie, a z pewnością poczujesz maksymalnie regenerującą siłę snu.

Chce przeczytać

Sztuczki aranżacyjne na metamorfozę wnętrza kuchni

16-03-2015

Prostym i szybkim sposobem na zmianę kuchennej aranżacji są dekoracyjne naklejki, które pozwalają na udekorowanie dowolnej powierzchni i stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnych kafelek.

Chce przeczytać

Sprawdź łazienkę w świetle HLT

12-03-2015

Łazienka to miejsce, które nabiera całkiem innego, nowego znaczenia. Kiedyś to było porostu niewielkie pomieszczenie zawierające wszystkie niezbędne elementy w przypadkowych konfiguracjach.

Chce przeczytać

Jak zaaranżować schody w małym domu?

09-03-2015

Instalując schody w niewielkim wnętrzu nie musisz wybierać tylko pośród schodów kręconych. Ciekawą aranżacją będą wygodnie i funkcjonalne modele policzkowe ze szklanymi balustradami lub metalowymi poręczami. Takie schody doskonale skomponują się nawet w niewielkich wnętrzach.

Chce przeczytać

Dobra organizacja to podstawa!

08-03-2015

Przemyślana organizacja wnętrza szuflady zapewnia dobry wgląd w jej zawartość, jak również komfortowy dostęp do wszystkich przechowywanych artykułów.

Chce przeczytać

Jak w łazience wykorzystać systemy szuflad HETTICH?

02-03-2015

Urządzona według naszego gustu łazienka, funkcjonalna i prawidłowo zagospodarowana, dla każdego z nas może być podstawą do dobrego samopoczucia już od samego rana.

Chce przeczytać

Jakie w meblach kuchennych zastosować fronty? Pełne czy witrynowe?

23-02-2015

Z pewnością i takie i takie, choć jak można było zauważyć na ostatnich targach Living Kitchen 2015 w Kolonii, fronty witrynowe, które w meblach kuchennych wcześniej zarezerwowane były jedynie dla szafek górnych stanowiły bardzo często wykończenie wysp i półwyspów kuchennych.

Chce przeczytać

Jak w aranżacji wnętrz wykorzystać modny wzór betonu?

02-02-2015

Beton jest na topie, a jako materiał aranżacyjny daje coraz większe możliwości zastosowań. Dostarcza wiele możliwości kompozycyjnych i jest sposobem na naturalne, autentyczne wnętrze.

Chce przeczytać

Aranżacje nowoczesnej łazienki z brodzikami w roli głównej

26-01-2015

Sprawdź dobre pomysły na aranżacje nowoczesnej łazienki - w roli głównej brodziki marki Kaldewei o nazwie Conoflat.

Chce przeczytać

A może blat kuchenny z betonu?

23-01-2015

Co powiecie na blat w kuchni z betonu architektonicznego? Obecnie niezwykle modny, ten stary budulec w nowym wydaniu, pozwala tworzyć różnorodne możliwości aranżacyjne, zataczając coraz szersze możliwości zastosowania.

Chce przeczytać
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  następne   135