Dane firmy
Meble.pl S.A.
ul. Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
NIP: 517-027-26-45
REGON: 180376240
KRS: 0000435035
Kapitał zakładowy:
(pokryty w całości)
9 677 050,00 zł
GPS siedziby:
N 50.030509
E 21.985222
zobacz na mapie
Centrala firmy
Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
od 8.00 do 18.00
Sobota
od 8.00 do 13.00
Infolinia +48 17 283 81 00
Meble gotowe
+48 17 283 81 06

handel@meble.pl
Meble na wymiar i materiały drewnopochodne
+48 17 283 81 03

centrum@meble.pl
Akcesoria meblowe
+48 17 283 81 07

akcesoria@meble.pl
Cnc
+48 17 283 81 65

cnc@meble.pl
Logistyka
+48 17 283 81 37

logistyka@meble.pl
Reklamacje (pn. - pt. 9 - 15)
(zobacz więcej)
Meble gotowe: 
+48 17 283 81 63
Pozostałe: 
+48 17 283 81 66

reklamacje@meble.pl
Marketing i reklama
+48 17 283 81 61

marketing@meble.pl
Program partnerski
dla architektów
+48 17 283 81 94
+48 17 283 81 92

architekci@meble.pl
Współpraca handlowa
+48 17 283 81 55
+48 17 283 81 67
+48 17 283 81 94

wspolpraca@meble.pl
opłaty za połączenie wg. cennika operatora
Formularz kontaktowy
*
*
*
*
* pola obowiązkowe
Rachunki bankowe
PEKAO S.A.
58 1240 1792 1111 0010 5314 3812
mBank S.A.
11 1140 1225 0000 5603 8500 1001
Wpłaty walutowe:
EUR
IBAN: PL42 1240 1792 1978 0010 5646 7911
USD
IBAN: PL48 1240 1792 1787 0010 6607 2981
SWIFT: PKOPPLPW
Ważne
Prosimy o używanie numeru rachunku generowanego indywidualnie dla każdego Klienta przy składaniu pierwszego zamówienia. Numer rachunku jest widoczny przy podsumowaniu zamówienia w koszyku oraz w potwierdzeniu wysyłanym na podany adres email. Dzięki indywidualnym numerom księgowanie wpłat i wysyłka zamówień przebiega sprawniej.
Oddziały firmy
W oddziałach możesz za darmo odebrać surowce, akcesoria i meble
na wymiar. Odbiór mebli gotowych i wyposażenia wnętrz w przygotowaniu.
Kraków

ul. Gromadzka 54
30-719 Kraków

+48 12 390 70 00
+48 12 390 70 01

krakow@meble.pl

Poniedziałek - Piątek
od 7.00 do 16.00

GPS (mapa)

N 50.035859
E 19.978570
Kielce

ul. Wincentego Witosa 80
25-561 Kielce

+48 502 815 142


kielce@meble.pl

Poniedziałek - Piątek
od 8.00 do 16.00

GPS (mapa)

N 50.900625
E 20.638805
Ostrowiec Św.

ul. Kilińskiego 26
27-400 Ostrowiec Św.

+48 667 843 003


ostrowiec@meble.pl

Poniedziałek - Piątek
od 8.00 do 16.00



GPS (mapa)

N 50.931840
E 21.400332
Biłgoraj

ul. Lubelska 8
23-400 Biłgoraj

+48 84 530 20 87
+48 84 542 19 73

bilgoraj@meble.pl

Poniedziałek - Piątek
od 8.00 do 17.00
Sobota
od 9.00 do 13.00

GPS (mapa)

N 50.541464
E 22.720469