sklepw 126 sklepach
Podziel się:

Efektowna Elewacja - rusza konkurs marki Tikkurila

05-05-2008
Do schowka

Firma Tikkurila Polska ogłasza konkurs "Efektowna Elewacja". Jego celem jest wyłonienie najlepszych, pod względem estetycznym i wykonawczym, realizacji budowlanych powstałych przy użyciu kompletnych systemów ociepleń (BSO), wypraw tynkarskich oraz systemów malarskich marki Tikkurila.

 

 

Fasady budynków znacząco przyczyniają się do ozdoby naszego otoczenia niezależnie od miejsca ich lokalizacji. Bardzo często przy wykończeniu powierzchni elewacyjnych wykorzystywane są oryginalne projekty kolorystyczne, a architektura obiektów oraz ich formy przestrzenne doskonale wpisują się w charakter sąsiedztwa.

 

 

Firma Tikkurila Polska pragnie docenić najlepsze realizacje elewacji. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do architektów, projektantów, wykonawców i właścicieli obiektów, które zyskały nowy, wyróżniający się wygląd.

 

 

Jury, złożone z przedstawicieli firmy Tikkurila Polska S.A. przyzna nagrody pieniężne w następujących kategoriach: "Nowy budynek", "Obiekt po renowacji" oraz "Budynek Zabytkowy". Do udziału w konkursie kwalifikowane będą realizacje w których zastosowano kompletne systemy ociepleń (BSO), wyprawy tynkarskie, oraz systemy malarskie marki Tikkurila, powstałe w okresie od 01.01.2004 do 31.10.2008.

 

Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2008 roku na adres: MarketShare Ul.Owalna 7 02-467 Warszawa z dopiskiem "Elewacja w Koronie" Rozstrzygnięcie konkursu 15 grudnia br. Bliższe informacje nt. konkursu na stronie www.elewacjawkoronie.pl

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Komentarze

  • naroznik naroznikiem stefan, ja bym chciala miec taki salon...
  • dziwne jakies
  • Bardzo mi się podobaja takie wielkoformatowe plytki. Choc...
  • Do takiej biblioteki, pokazany lampy pasują jak ulał....
  • Niestety mam pewne obiekcje do tego, czy spożywanie...
  • Drugie zdjęcie najbardziej przypadło mi do gustu. Podoba...
  • O a hafty krzyżykowe to ja umiem, więc może sama...
  • widziałam świetny katalog trendów kolorystycznych na...
  • super wnętrze. szkoda tylko że w małym mieszkaniu nie...
  • Szkoda, że dobry materac jest zazwyczaj w kosmicznej cenie...
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: