sklepw 125 sklepach
Podziel się:

Deante - STONE

18-04-2011
Do schowka
Kontrastowy, ostry w wyrazie i barwie oraz wytrzymały - to główne cechy panelu prysznicowego Stone – nowości od Deante.
Można śmiało powiedzieć: Stone jest męski, nie tylko dlatego, że na pierwszy rzut oka jest wytrzymały i silny. Został zaprojektowany przez mężczyznę projektanta i architekta Pawła Dudziaka, dzięki temu otrzymał twarde cechy i wyraziste rysy.

Model cechują proste kąty oraz oparty na formie kwadratu nietuzinkowy kształt.

Chromowane lśniące elementy i dysze kontrastują z fakturą korpusu wykonanego z nowoczesnego materiału solid surface - imitującego granit. Owo tworzywo mineralno - akrylowe uodparnia panel na uderzenia, zarysowania i wysoką temperaturę, gwarantując mu najwyższe parametry techniczne. 6 dysz natryskowych o zmiennym kącie nachylenia gwarantuje niepowtarzalne doznania.

Elegancki i męski Stone uwodzi swoim kształtem i charakterystycznymi cechami. To idealny kandydat dla każdej kobiety, która pragnie zatracić się w trakcie kąpieli.

Panel Deante Stone:

    - panel natryskowy ze stali szlachetnej szczotkowanej z nakładkami z Solid-Surface w kolorze brązowym
    - mosiężna, chromowana górna głowica deszczowa
    - 6 dysz natryskowych 1- funkcyjnych, mosiężnych, chromowanych
    - słuchawka 1- funkcyjna
    - wąż rozciągliwy
    - bateria termostatyczna
    - montaż ścienny lub narożny
    - wymiary 1540 x 220 mm
    - system Anti Calc, dzięki któremu można błyskawicznie i łatwo usunąć osad wapienny gromadzący się w dyszach
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa: