left right
Opis produktu
Mamy ogromny zaszczyt przedstawić Państwu najnowszą kolekcję Giorgio Celiberti jednego z największych po wojennych włoskich artystów sztuki użytkowej. Celiberti jest absolwentem prestiżowych uczelni w Paryżu ,Brukseli, Londynu oraz Noweo Jorku. Długą część swojego artystyczno twórczego życia spędził w krajach Ameryki łacińskiej to jest w Meksyku,Venezueli oraz na Kubie. Od 1965 roku jego kariera nabiera ogromnego tempa w jego ojczyźnie Włoszech. Jego prace zdobywają najlepsze wyróżnienia i nagrody na najbardziej prestiżowych wystawach i konkursach na świecie , w europie a przede wszystkim w kolebce sztuki i designu Włoszech. Od początku swojej przygody ze sztuką Celiberti poświęcił się rzeźbiarstwu w aluminium i brązie. Jego dzieła można spotkać w największych galeriach świat i europy: Ferrara ,Mediolan, Rzym, Venezia, Madryd, Bruksela, Chicago, Nowy York, Tel Aviv, Jerozolima, i inne. Giorgio Celiberi należy do pokolenia artystów tzw "designu emocjonalnego" Włoski design do funkcjonalności dodaje nutkę ironii doceniając również materiały, które do tej pory uważane były za wybrakowane lub zastępcze, stwarzając na nowo niektóre przedmioty. Jest to design swobodny, przyjemny dla oka, ale równocześnie złożony, ponieważ pełen emocji, medialnych sugestii i troski komunikacji globalnej. Wiele z tych przedmiotów jest więc nie tylko funkcjonalnych, ale niesie z sobą również silny ładunek ludzkich uczuć i emocji. Taki styl nazywany jest właśnie "designem emocjonalnym".
W kolekcji Giorgio Celibertiego znajdziemy takie meble jak : stoły,krzesła, ławy , konsole, biblioteczki, ławki, lustra. Jeśli chcecie Państwo zobaczyć inne produkty proszę w pasku wyszukiwarki na stronie wpisać słowo : GIORGIO CELIBERTI.
Rama regału "Alessandria" wykonana została z prawdziwego stopu aluminium .W całości jest zdobiona w tzw "motywy z czasów imperim rzymskiego".Półeczki szklane, szkło hartowane frezowane
Prezentowany produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.
Producent: Italia Style

WŁOSKA GIORGIO CELIBERTI-REGAŁ"ALESSANDRIA"-

24 333,00 19 782,93 PLN 23.00
24 333,00 PLN
zobacz wszystkie
Wysyłka w 31 dni roboczych
Data otrzymania przesyłki = czas potrzebny na przygotowanie + czas dostawy (zobacz szczegóły)
zamknij x
Przesyłka kurierska
 • Pobranie
  - 0,00 PLN
 • Przelew (przedpłata)
  - 0,00 PLN
 • Płatność elektroniczna
  - 0,00 PLN
 • Raty
  - 0,00 PLN
Podane koszty wysyłki dotyczą 1 szt.
180 cm140 cm42 cm 87 kg
Stan produktu: Do montażu
Kod produktu: 89246
kup na raty:
787,91 PLN x 36 RAT
zamknij x
najniższa rata od: 787,91 PLNOblicz ratę
najniższa rata od: 794,26 PLNpayU raty
+48 17 283 81 87 (PN-PT 8 - 18, SOB: 8 - 14)
wyślij pytanie
Cechy produktu