• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Toaletki i konsole

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Oświetlenie

Oświetlenie

Rodzaj mebla

Rodzaj mebla

Styl wykonania

Styl wykonania

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Ilość szuflad

Ilość szuflad

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Szerokość

Szerokość
117

Wysokość

Wysokość
83

Głębokość

Głębokość
46
z oświetleniem
×

Toaletka z oświetleniem

Kobieca toaletka to miejsce porannej metamorfozy oraz wieczornej ceremonii pielęgnacyjnej — powinna odpowiadać wszystkim twoim potrzebom. Toaletka powinna być nie tylko wygodna i funkcjonalna, ale również stanowić ciekawy element aranżacji wnętrza (sypialni, garderoby lub łazienki). Miejscem, w którym umieścimy toaletkę, musi być ustronne, ale również dobrze oświetlone. Jednakże wspomniany czynnik zależy od preferencji związanych z wykonywaniem makijażu — niektóre kobiety wolą miejsca oświetlone naturalnym światłem. Toaletka to mebel, przy którym odpoczywamy — zaznajemy chwilowego odprężenia w codziennym biegu życia. Ma ona również względy czysto praktyczne — umożliwia korzystanie z łazienki innym domownikom oraz mamy możliwość przechowywania kosmetyków w pokojowej temperaturze.

Myśląc o toaletce mamy na uwadze również element, jakim jest lustro. Powinno być ono dostosowane do charakteru naszego wnętrza, a więc albo minimalistyczne, albo bogato zdobione. Odbicie przestrzeni sprawi, że pokój zostanie rozjaśniony oraz stanie się optycznie większy. Poza tym lustro umożliwi nam codzienną pielęgnację oraz precyzyjne wykonywanie makijażu. Aby dobrze pracowało nam się przy lustrze, musimy zadbać o odpowiednie światło, które powinno odbijać się od lustrzanej tafli równomiernie, rozpraszając się po twarzy. Nie może nas oślepiać! Lampy powinny znajdować się po obydwu stronach lustra na poziomie naszej twarzy. Jeśli lampki będą rozwieszone na szerokości ok. 75 cm od siebie, sprawi to, że strumień światła będzie rozchodził się miarowo.

Ogromne lustro, które zostanie odpowiednio oświetlone specjalnymi żarówkami, z pewnością pomoże nam w wykonaniu perfekcyjnego makijażu i sprawi, że zarówno poranki, jak i wieczory staną się o wiele przyjemniejsze. Warto zadbać o to, aby sztuczne światło było jak najbardziej zbliżone do światła naturalnego. Żarówki powinny mieć chłodną barwę dzienną, co pozwoli na naturalne postrzeganie poszczególnych kolorów. Ergonomiczne lustra wyposażone są w funkcję, która umożliwia zmianę barwy światła w zależności od potrzeb — i chociaż takie modele nie należą do najtańszych, to jednak odznaczają się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Zimne światło przyczynia się do pobudzenia koncentracji — wytęża wzrok i pobudza do działania, jednocześnie nie powodując zmęczenia.

Toaletka to ponadczasowy mebel, wnoszący do wybranego pomieszczenia luksusowy klimat, jednakże w naszej ofercie znajdą Państwo również toaletki proste, cechujące się harmonijnym minimalizmem. Stylistyka toaletki powinna zdecydowanie pasować do wnętrza, w którym mebel ma zostać ustawiony. Szczególnie atrakcyjnie będzie wyglądać w przestrzeni sypialni, gdzie będzie pełnić funkcję użytecznego mebla oraz unikalnej dekoracji. Do najpopularniejszych toaletek należą te wykonane z metalu, z płyty meblowej MDF, z drewna oraz szkła (lustra). W przypadku toaletki najlepiej sprawdzą się lustra duże i prostokątne, która można powiesić nad toaletką lub po prostu na niej postawić.

Dokonując zakupu toaletki z oświetleniem, muszą Państwo zwrócić uwagę na dopasowanie wymiarów toaletki do wielkości pomieszczenia, w którym na stanąć — zbyt duży mebel może przytłoczyć przestrzeń, zajmując za dużo miejsca. Trwałość toaletek uzależniona jest przede wszystkim od materiału, z jakiego została wykonana, jak również od dbałości o każdy szczegół podczas procesu produkcji. Praktyczna toaletka powinna pomieścić najważniejsze kosmetyki oraz akcesoria kosmetyczne, które są niezbędne do codziennej pielęgnacji lub wykonania makijażu.

Równomierne oświetlenie twarzy podczas wykonywania makijażu pozwoli na wykonanie perfekcyjnego makijażu, np.: narysowania symetrycznej kreski na oku. Wybierając perfekcyjną toaletkę, należy zwrócić uwagę na rozmieszczenie lamp oraz naturalną barwę światła, które w dostateczny sposób oświetli konsolę.

Od inspiracji do zakupu