• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wieszaki i garderoby

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Materiał

Materiał

Styl wykonania

Styl wykonania

Rodzaje wieszaków

Rodzaje wieszaków

Kolor

Kolor

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
×
-10% z kodem dla-mamy
-10% z kodem dla-mamy
-10% z kodem dla-mamy
-10% z kodem dla-mamy
Bestseller
265,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
Bestseller
219,00 PLN
Bestseller
219,00 PLN
Bestseller
219,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
1 999,00 PLN
prev
next
1 090,00 PLN
prev
next
595,00 PLN
+6
prev
next
499,00 PLN
prev
next
459,00 PLN
+6
prev
next
prev
next
prev
next
495,00 PLN
+6
prev
next
619,00 PLN
+6
prev
next
579,00 PLN
+6
prev
next
569,00 PLN
+6
prev
next
1 562,00 PLN
+26
2 133,00 PLN
+26
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next

Wieszaki stojące i ścienne

Przedpokój to pomieszczenie, w którym potrzebna jest dobra organizacja. Zapewnią nam ją wieszaki i/lub garderoby na ubrania, które oprócz swojej oczywistej funkcji, będą też elementem dekoracyjnym w korytarzu. Wieszaki i garderoby to elementy wyposażenia wnętrza, które odpowiednio dobrane już od wejścia będą tworzyły w nim odpowiedni klimat. Przedpokój jest wizytówką mieszkania, warto więc wyposażyć go w rzeczy, które nie tylko będą praktyczne, ale także ładne i eleganckie. Wieszaki i garderoby w przedpokoju przydają się zawsze, bez względu na porę roku, dlatego są nieodłącznym elementem każdego domowego korytarza, oczywiście używane są także w biurach, poczekalniach, właściwie we wszystkich miejscach, do których przychodzą ludzie z zamiarem przebywania w nich na tyle długo, by istniała konieczność zdjęcia ubrania zwierzchniego. Wybierając wieszaki i garderoby, warto zastanowić się jakie mamy potrzeby i ile osób będzie z nich korzystać, wielkość przedpokoju też ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji. Inny wieszak lub garderobę wybierze rodzina z dziećmi, inny singiel, a jeszcze inny rodzina, która często przyjmuje gości.

Prezentowane wieszaki i garderoby charakteryzują się różną stylistyką, kolorami i formą, dzięki czemu łatwo będzie wybrać model zgodny z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Osoby, które lubią proste i tradycyjne rozwiązania, mogą wybierać między drewnianymi wieszakami i garderobami. Wykonane z jasnego drewna, klasyczne wieszaki i garderoby sprawdzą się zarówno w tradycyjnie urządzonym pomieszczeniu, jak i w bardziej nowoczesnym wnętrzu. Można wybierać między wieszakami stojącymi, które u góry mają rozgałęzienia, na których wieszamy płaszcze, kurtki oraz inne części garderoby, a rozbudowanymi garderobami składającymi się z wieszaka, lustra i szuflad, do których można schować także buty. Wieszaki i garderoby wykonane z drewna ocieplają pomieszczenie i nadają mu przytulności. Podkreślą dostojny klimat klasycznie urządzonego przedpokoju, nowoczesnemu wnętrzu dodadzą zaś elegancji.
Designerskie wieszaki o ciekawych formach to doskonałe rozwiązanie do wszystkich nowoczesnych wnętrz. Te wykonane w całości z połyskującego metalu wniosą do pomieszczenia wiele lekkości i blasku. Oryginalny kształt wieszaków i garderób może wpisywać się w klimat pomieszczenia, gdzie dominują niestandardowe rozwiązania, może być też elementem wyróżniającym się na tle aranżacji i skupiającym na sobie uwagę. Przedpokój to miejsce gdzie nie mamy zbyt wiele powierzchni na eksponowanie oryginalnych mebli, dlatego warto wybrać taki wieszak, który swoim wyglądem już od progu będzie nawiązywał do stylistyki całego domu.
Wśród prezentowanych modeli można znaleźć nie tylko wieszaki i garderoby na ubrania, ale także małe wieszaki na apaszki i akcesoria, klucze lub dekoracyjne wieszaki ścienne do pokoju dziecinnego. Te ostatnie o kształtach zwierząt doskonale wpisują się w dziecięcą stylistykę. Pozwolą uporządkować pokój dziecka i będą ciekawym elementem dekoracyjnym. Takie wieszaki pomogą stworzyć w pokoju dziecka bajkowy klimat. Pokój pełen motywów i kształtów to doskonałe miejsce do rozwoju wyobraźni.
Decyzja o tym czy lepiej zdecydować się na pojedynczy wieszak stojący, wieszak wiszący czy garderobę, zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Wieszaki wiszące i garderoby mocowane są do ściany, to sprawia, że będą zawsze w tym samym miejscu. Warto więc wcześniej rozplanować tak aranżację pomieszczenia, by miejsce umieszczenia w niej wieszaków wiszących lub garderoby było funkcjonalne. Rozbudowana garderoba z lustrem, wieszakami i szufladami sprawdzi się jeśli potrzebujemy mieć wszystko w jednym miejscu pod ręką i lubimy klasyczne rozwiązania. Wieszak wiszący sprawdzi się zwłaszcza w bardzo małych korytarzach, gdzie każdy metr powierzchni jest na wagę złota. Wieszaki stojące można dowolnie przestawiać, najczęściej ustawiane są jak najbliżej drzwi, ale dają tez możliwość częstej zmiany ustawienia, w zależności od potrzeb.
Bogata gama różnych wieszaków i garderób ułatwi aranżację przedpokoju i sprawi, że nabierze on niepowtarzalnego charakteru.

Od inspiracji do zakupu