W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień siedziba Meble.pl w Rzeszowie będzie otwarta w godzinach 8:00 – 16:00
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szuflady dna

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Produkt
Produkt
Kolor pokrycia
Kolor pokrycia
Długość prowadnic
Długość prowadnic
Wysuw prowadnicy
Wysuw prowadnicy
Maksymalne obciążenie prowadnicy
Maksymalne obciążenie prowadnicy
Mocowanie do frontu
Mocowanie do frontu
Producenci
Producenci
Funkcje dodatkowe otwierania szuflady
Funkcje dodatkowe otwierania szuflady
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
1.6
Głębokość
Głębokość
Produkt: dna
×

Wzmocnienie dna szuflady

Perfekcyjny model szuflady podąża za idealną, prostą linią — jest elegancki i zgrabny. Do takiego systemu należy LEGRABOX produkt marki Blum, który zagwarantuje Państwu idealne wzmocnienie dna szuflady, dzięki czemu będą Państwo mogli z niej korzystać przez wiele długich lat. Firma Bluma jest znanym i docenianym przedsiębiorstwem rodzinnym o międzynarodowym zasięgu. Systemy zawiasów, szuflad, podnośników do frontów górnych zdecydowanie podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Firma swoją ofertę wysokiej jakości produktów uzupełnia o odpowiednie usługi, które w połączeniu z autorskimi technologiami pozwalają na ergonomiczne funkcjonowanie.

System szuflad LEGRABOX to wyraźny kontur, gładki bok oraz mocno zaznaczone linie stanowiące centralny element designu. Poszczególne elementy systemu są do siebie optymalnie dopasowane, dzięki czemu tworzą harmonijną całość. Szuflady o prostych bokach wewnątrz oraz na zewnątrz będą w harmonijny sposób łączyć się niemal z każdym meblem. Integralnym elementem designu szuflady jest zaślepka, na której można wydrukować logo firmy. Prowadnica LEGARBOX należy do nowego systemu prowadnic, który łączy prosty design ze znakomitymi właściwościami. Komfort ruchu odczuwalny jest już od pierwszego otworzenia szafki. Z pewnością nie zawiedziecie się Państwo przy wsuwaniu szafki oraz przy jej znacznym obciążeniu. Obciążenie dynamiczne wynosi od 40 do 70 kg, dzięki czemu nawet bardzo szerokie i ciężkie szuflady będą poruszać się niezwykle lekko. LEGRABOX podąża za trendem wysokich frontów, jako elementów wzornictwa. Nowe mocowania frontu gwarantują państwu maksymalną stabilność podczas otwierania oraz zamykania.

Podczas planowania szuflad wewnętrznych należy zastanowić się nad sposobem ich otwierania. Gdy szafki z szufladami są zamykane frontem, uchwyty nie wchodzą w grę — ciekawym rozwiązaniem jest obniżenie wysokości szuflad i pozostawienie między nimi szczeliny, dzięki czemu uzyskacie Państwo odstęp na włożenie palców i możliwość chwycenia szafki. Szuflady wewnętrzne można wykonać z każdego rodzaju prowadnic — ciekawie zostało to zastosowane przy METABOX-ach (fronty drewniane Blum) oraz TANDEMBOX-ach (fronty metalowe Blum).

Dno TANDEMBOX przeznaczone jest do szuflad Tandembox do długości prowadnicy 50 cm oraz szerokości korpusu 60 cm. W prezentowanej wersji na stronie sklepu internetowego meble.pl tylna ścianka wykonana jest z płyty o grubości 16 mm, natomiast korpus mebla z płyty 18 mm. Dno wykonane jest w wysokiej jakości płyty Egger w odpowiednio dopasowanym kolorze szarym perłowym. Struktura całości to ST15. Natomiast dno LEGRABOX 45/50 cm przeznaczone jest do długości prowadnicy 45 cm i szerokości korpusu 50 cm. Dno posiada frezy, które są potrzebne do montażu boków metalowych systemu LEGRABOX. Dno zostało wykonane z wysokiej jakości płyty Egger w kolorze białym bazowym.

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia całej oferty wzmocnień do szafy na stronie meble.pl! Udanych zakupów!

Od inspiracji do zakupu

Jak czyścić zlewozmywaki granitowe i stalowe?

Jak czyścić zlewozmywaki granitowe i stalowe?

Fundamentalną zasadą skutecznej pielęgnacji zlewozmywaka kuchennego jest regularna pielęgnacja. Dbanie o estetyczny wygląd zlewu może być łatwe, konieczna jest jednak stosowanie zawsze odpowiednio dobranych do danego tworzywa środków czyszczących oraz systematyczna konserwacja i pielęgnacja zlewozmywaka.

Szafka zlewozmywakowa - nowoczesne rozwiązania w kuchni

Szafka zlewozmywakowa - nowoczesne rozwiązania w kuchni

Szafka zlewozmywakowa to nie tylko miejsce do mycia naczyń czy produktów spożywczych, ale także, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, bardzo wygodne miejsce pracy. Projektując kuchnię, warto pochylić się nieco dłużej nad tematem szafki pod zlewozmywakiem, ponieważ dobrze zaplanowana usprawni pracę w kuchni i uprzyjemni tworzenie pysznych dań.

Wzmocnienie dna szuflady - poradnik

Praktyczne i stylowe akcesoria do mebli - odkryj funkcjonalne szuflady AM z dna

Odkryj funkcjonalne szuflady AM z dna – praktyczne i stylowe akcesoria do mebli

Dlaczego warto zainwestować w funkcjonalne szuflady AM?

Przy projektowaniu wnętrza często zwracamy uwagę na meble, ich wygląd i styl.
więcej