• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie ogrodu

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Akcesoria do ogrodu

Akcesoria do ogrodu

Kolor

Kolor
pokrowce--
Polecamy również:
×
prev
next
-33%
139,00 PLN209,00 PLN
prev
next
-30%
174,00 PLN249,00 PLN
-30%
4 585,00 PLN6 550,00 PLN
prev
next
-30%
137,00 PLN195,00 PLN
prev
next
-30%
123,00 PLN175,00 PLN
prev
next
1 299,00 PLN
prev
next
3 015,00 PLN
prev
next
2 000,00 PLN
prev
next
41,00 PLN
prev
next
41,00 PLN
prev
next
41,00 PLN
prev
next
329,00 PLN
prev
next
390,00 PLN
prev
next
390,00 PLN
prev
next
850,00 PLN
prev
next
409,00 PLN
prev
next
429,00 PLN
prev
next
1 995,00 PLN
prev
next
1 995,00 PLN
prev
next
476,00 PLN
prev
next
476,00 PLN
prev
next
470,00 PLN

Pokrowce do ogrodu

Meble wypoczynkowe to doskonały element wyposażenia przestrzeni ogrodu, tarasu lub obszernego balkonu, któremu nadadzą przytulnego charakteru. To dzięki nim możemy się zrelaksować wraz z rodziną i przyjaciółmi po ciężkim dniu na świeżym powietrzu w ciepłe popołudnie. Jednakże po letnich miesiącach pełnego wypoczynku należy przygotować się do sezonu jesienno-zimowego. Porządkując teren wokół domu, trzeba się zastanowić nad skutecznym zabezpieczeniem mebli ogrodowych oraz wszelakiej architektury ogrodowej, w szczególności, jeśli nie mamy możliwości przechowywania mebli w zamkniętych pomieszczeniach, np. garażu lub zadaszonej wiacie. Jednym z najprostszych i zarazem najtańszych rozwiązań na zminimalizowanie negatywnego wpływu czynników atmosferycznych jest zainwestowanie w specjalny pokrowiec.

Zalet zastosowania pokrowców na meble jest wiele. Najważniejszą z nich jest fakt, że skutecznie chronią przed wilgocią, śniegiem, deszczem oraz mrozem, jak również wnikliwie zapobiegają powstawaniu odbarwień, które mogą być spowodowane silnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Na poważne uszkodzenia narażone są przede wszystkim meble z surowców naturalnych, do których należą drewno oraz wiklina. Jeśli są one wystawione na działanie wspomnianych warunków klimatycznych, mogą zostać zaatakowane zarówno przez pleśń, jak i grzyby, które są trudne do usunięcia. Ponadto meble, które są zostawione bez żadnej ochrony, mogą zostać narażone na wszelakie zabrudzenia — spowodowane niekorzystną pogodą, czy zwierzęcymi odchodami.

Szczelny pokrowiec sprawi, że Państwa meble będą perfekcyjnie przygotowane na letni sezon, po przebyciu zimowych załamań pogody. Pokrowce nie tylko chronią przed uszkodzeniami i brudem, ale również sprawiają, że meble ogrodowe będą nam służyć przez wiele sezonów — zachowają swój pierwotny wygląd. Założone pokrowce zajmują niewiele miejsca — łatwo je przechowywać, gdy nie są umieszczone na meblach. Dodatkowo są proste w użyciu — bez większego trudu sami dokonamy instalacji pokrowca i równie szybko będziemy mogli go zdjąć.

Wybierając odpowiedni pokrowiec, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na oferowane przez producenta właściwości, ponieważ poszczególne pokrowce mogą być wykonane z odmiennych materiałów, które są przeznaczone do specyficznego rodzaju mebli. Pokrowce występują w formie poliestrowej oraz foliowej, jak również mrozoodpornej. Stopień skuteczności ochrony zależy przede wszystkim od perfekcyjnego dopasowania pokrowca do rozmiaru mebli. Prawidłowe okrycie mebla nie pozwoli na zsunięcie się pokrowca. W asortymencie sklepu meble.pl mamy do wyboru różnorodne pokrowce, których kształty pozwalają okryć poszczególne elementy wyposażenia lub całe komplety mebli.

Pokrowce na komplety mebli występują w formie okrągłej, owalnej, prostokątnej oraz kwadratowej — można nimi przykryć np.: stół z dosuniętymi do niego krzesłami. Zalecamy Państwu wybór takiej osłony, która dokładnie okryje nogi mebla — a nie wyłącznie blat i siedziska. W naszej ofercie znajdą Państwo również pokrowiec na huśtawkę ogrodową, którą trudno schować w pomieszczeniu, ponieważ jest to przedmiot ciężki oraz duży, dlatego często decydujemy się na pozostawienie go na zewnątrz przez całą zimę. Pokrowce na huśtawkę dostępne są w różnych wymiarach — serdecznie zachęcamy do zakupu, ponieważ zbyt długie wystawianie huśtawki na działanie trudnych warunków atmosferycznych w końcu uszkodzi strukturę materiału.

Meble ogrodowe warto przechowywać wewnątrz budynku lub na zewnątrz — pod odpowiednim przykryciem. Jeśli mamy taką możliwość, po sezonie dobrze jest schować meble do pomieszczenia gospodarczego — najlepiej, aby wybrane miejsce było chłodne i suche. Jeśli jednak meble muszą zostać przez okres zimowo-jesienny w przestrzeni ogrodu warto przykryć je specjalnym pokrowcem, który składa się ze struktury przepuszczającej powietrze, jednakże odpornej na niskie temperatury i wilgoć. Z pewnością uchroni to meble przed zniszczeniem oraz odkształceniem. Pokrowce na meble ogrodowe to inwestycja, która zdecydowanie się zwróci. Meble, które są chronione przez pokrowce, przez lata będą zachwycać perfekcyjną jakością oraz niezwykle estetycznym wyglądem.

Od inspiracji do zakupu