• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Filtruj produkty

Asortyment

Asortyment

Typ

Typ

Fronty

Fronty

Nóżki

Nóżki
230 kolorów płyt meblowych
NOWOŚĆ Zacznij projektować

Regały na wymiar

Poszczególne meble, jakie posiadamy w domu, przeznaczone są do konkretnych celów. Stół z krzesłami służy do wygodnego spożywania posiłków. Łóżko daje możliwość nocnej regeneracji sił. Meble kuchenne mieszczą w sobie produkty spożywcze i sprzęty potrzebne do przygotowania potraw. Są też meble, których wykorzystanie nie jest odgórnie uwarunkowane i od nas zależy to, do czego je wykorzystamy. Do tej grupy mebli należą regały. Choć najczęściej regał kojarzy się z ciasno poukładanymi książkami, mogą się na nim znaleźć nie tylko powieści czy poradniki. Pomysłów na wykorzystanie poszczególnych półek może być wiele: od rodzinnych pamiątek, przez dokumenty aż po...buty. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Problem może pojawić się w chwili kiedy nie możemy znaleźć regału o interesujących nas wymiarach. Standardowe propozycje producentów nie zawsze sprawdzają się we wnętrzach. W końcu to regał powinien być dopasowany do pomieszczenia, a nie odwrotnie. W tej sytuacji jest jedno wyjście - samodzielne zaprojektowanie mebla, który spełni nasze oczekiwania. Jak stworzyć odpowiadający nam regał na wymiar?

Stwórz idealny regał nie wychodząc z domu.

Projektowanie mebli nie musi być domeną profesjonalistów, specjalizujących się w aranżacji wnętrz. Dzięki programowi, jakim jest konfigurator mebli online, dostępny na stronie meble.pl, każdy jest w stanie stworzyć odpowiednio dopasowany regał. Konfigurator daje do wyboru gotowe modele: od klasycznych, prostokątnych regałów otwartych przez te z podwójnymi czy pojedynczymi drzwiczkami w górnej lub dolnej części. Można także wybrać kwadratowy regał z przegrodami i półkami lub regał schodkowy. Modele te można konfigurować wedle indywidualnych potrzeb. W jaki sposób? Po dokonaniu decyzji odnośnie kształtu mebla, konfigurator prowadzi do kolejnego etapu projektu - określenia gabarytów. Za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas wysokość, szerokość i głębokość regału. Możemy dopasować także wysokość i ilość półek, pozostawić ich symetryczne rozmieszczenie lub stworzyć własne, indywidualne ustawienie. Jeśli chodzi o kwestie techniczne regału, możemy także wybrać rodzaj jego podstawy - cokół lub nóżki. W przypadku regałów pionowych z plecami, możemy wybrać plecy z płyty HDF (3mm) lub zastosować tę samą płytę, z której zrobiony jest korpus. Kwestie techniczne to nie wszystko, na co mamy wpływ przy projektowaniu regału. Pozostaje jeszcze estetyka.

Dopracuj szczegóły i zamów zaprojektowany regał na wymiar

Na etapie wyboru rozmiarów i kształtu regału konfigurator daje możliwość określenia koloru mebla i, jeśli wybierzemy opcję z drzwiczkami, koloru frontów. Z gamy 170 dekorów, dostępnych w konfiguratorze, można wybrać barwy klasyczne lub drewnopodobne. W przypadku tych drugich ciekawa opcją jest możliwość wyboru usłojenia frontu - pozioma lub pionowa - w zależności od indywidualnych upodobań. W chwili, kiedy regał nabrał już preferowanych kształtów i barw, zatwierdzamy projekt, który od razu jest wysyłany na magazyn. Tam następuje przygotowanie poszczególnych elementów, z których samodzielnie zmontujemy nasz wymarzony regał. Ważną i przydatną opcją, jaką dysponuje konfigurator online, jest natychmiastowa wycena mebla i określenie czasu realizacji zamówienia.

Regał regałowi nie równy.

Dobrze wiadomo, że zakup mebli to inwestycja na lata. Przynajmniej takiej inwestycji oczekujemy w chwili decyzji na konkretny model. Jakość mebli jest ważna nie tylko w przypadku tych mocno eksploatowanych, jak łóżko czy stół. O inwestycji w trwałość warto pamiętać także w przypadku regałów. Płyty laminowane i polimerowe (do wyboru: matowe, błyszczące), z których tworzone są meble na wymiar, pochodzą od uznanych, zagranicznych producentów Egger i Rehau, cenionych na rynku za wytrzymałość ich produktów. Jakość tych płyt przekłada się na trwałość, jaką posiadają regały drewniane na wymiar, tworzone przez klientów sklepu internetowego meble.pl. Solidne podejście do tworzenia mebli na wymiar oraz możliwości ich samodzielnego projektowania to coś, co wyróżnia nasze działania.

Regały na wymiar - sklep meble.pl

Jak stworzyć idealne regały na wymiar które spełnią Twoje oczekiwania?

Regały na wymiar - idealne rozwiązanie dla wymagających

Zapomnij o standardowych rozwiązaniach

Jeśli masz konkretną wizję regałów w swoim pomieszczeniu, to z pewnością standardowe rozwiązania nie będą dla Ciebie odpowiednie.
więcej