• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
0 szt.

Wybierz i zaprojektuj Regały:

Regały zaprojektowane przez Klientów

Miejsc do przechowywania nigdy za wiele – bez względu na wielkość domu czy mieszkania. Regał na wymiar jest idealnym meblem, na którym wyeksponujesz ramki ze zdjęciami, pamiątki z wakacji czy inne ozdoby. Warto pomyśleć o stabilnej, dobrze dopasowanej do wnętrza konstrukcji, która pomieści i udźwignie cięższe rzeczy, jak na przykład kolekcję książek. Pamiętaj, by półki nie były zbyt długie, gdyż będą się wyginać pod ciężarem ustawionych na nich przedmiotów!
Regały na wymiar mogą znaleźć zastosowanie w niemal wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu. W salonie spełnią rolę ozdobną, w sypialni mogą służyć jako miejsce do przechowywania, a w gabinecie czy pracowni polecamy regały na wymiar na książki, które stworzą piękną bibliotekę – wystarczy kilka mebli ustawić obok siebie. Nietypowym, ale ciekawym pomysłem może być ustawienie niezbyt głębokich regałów na wymiar w przedpokoju – dzięki temu to często wąskie i mało ustawne pomieszczenie może zyskać zupełnie nową funkcję ekspozycji ciekawych kolekcji ceramiki czy innych przedmiotów.
Dzięki naszym konfiguratorom online stworzysz dokładnie taki regał na wymiar, jakiego potrzebujesz – kolor łatwo dopasujesz dzięki szerokiemu wyborowi ponad 170 dekorów, a rozmiar dzięki funkcjom określania wymiarów co 1 mm. Projektowanie jest bardzo proste i intuicyjne, nie jest do tego potrzebna fachowa wiedza czy znajomość terminologii meblarskiej. A wszystko to bez wychodzenia z domu i tylko w 4 dni – wysyłka naszych mebli na wymiar następuje już po tygodniu od zamówienia!

wczytywanie danych