• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Podnośniki do mebli

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Liczba frontów

Liczba frontów

Wymaga zawiasu

Wymaga zawiasu

Element podnośnika

Element podnośnika

Funkcje dodatkowe podnośników

Funkcje dodatkowe podnośników

Zatrzymanie w dowolnej pozycji

Zatrzymanie w dowolnej pozycji

Minimalna szerokość korpusu

Minimalna szerokość korpusu

Maksymalna szerokość korpusu

Maksymalna szerokość korpusu

Kąt otwarcia

Kąt otwarcia

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Minimalna wysokość korpusu

Minimalna wysokość korpusu

Maksymalna wysokość korpusu

Maksymalna wysokość korpusu

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
×
prev
next

Podnośniki do frontów

Podnośnik to niezwykle praktyczne urządzenie, które pozwala znacząco zwiększyć funkcjonalność wybranego mebla, tym samym zwiększając komfort jego użytkowania. Produkt umożliwia otwieranie frontów zarówno kuchennych, jak i innych. Pozwala na podnoszenie oraz opuszczanie drzwiczek typu klapa, w szczególności tych, które nie są wyposażone w uchwyty. Zamontowanie podnośnika w szafce umożliwi otwieranie jej bez potrzeby używania nadmiernej siły, co znacznie ułatwi korzystanie z niej. Takie rozwiązanie korzystnie wpłynie na funkcjonalność pomieszczenia, w którym podnośniki zostaną zamontowane. Chcąc nieco odmienić nasze wnętrza, nie ma potrzeby wprowadzania inwazyjnych oraz pracochłonnych zmian. Wystarczy wykorzystać potencjał podnośników, które pozwolą na modyfikację naszych mebli w sposób łatwy oraz szybki.

Znajdujące się w asortymencie podnośniki produkowane są przez renomowane marki, które gwarantują wysoką jakość akcesoriów. Do tej kategorii zaliczamy między innymi podnośniki gazowe, zawiasy, wsporniki, siłowniki oraz teleskopy. Do wyboru są także elementy służące do montażu podnośników, które umożliwiają miłośnikom majsterkowania samodzielne przymocowanie ich do mebli. Dostępność różnych rodzajów podnośników, które różnią się między sobą cechami oraz przeznaczeniem, gwarantuje możliwość dopasowania produktu do dowolnego mebla. Akcesoria dostępne w ofercie różnią się między sobą ze względu na wysokość oraz szerokość korpusu, kąt otwarcia, a także zatrzymanie w dowolnej pozycji. W asortymencie znajdują się także podnośniki wyposażone w hamulce oraz opcję otwierania bez uchwytów. Planując montaż podnośników, warto zaopatrzyć się również w zaślepki oraz ograniczniki. Pierwsze z nich pozwolą zamaskować obecność podnośników, natomiast drugie - pozwolą kontrolować ich pracę, między innymi poprzez hamowanie ich w odpowiednim momencie. Oferowane podnośniki oraz elementy służące do ich montażu sprzedawane są zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Dzięki temu sprawdzą się doskonale wśród osób profesjonalnie zajmujących się montażem mebli, a także u miłośników majsterkowania, którzy pragną wprowadzić drobne zmiany w wystroju swojego mieszkania oraz zwiększyć funkcjonalność jego wyposażenia lub dokonać niewielkich napraw swoich mebli. Wysoka jakość materiałów używanych do tworzenia podnośników gwarantuje ich solidność oraz trwałość. To niezwykle funkcjonalne urządzenie daje wiele możliwości zastosowania, a dzięki niemu możliwe staje się między innymi wykonanie szafki otwieranej do góry, czy też podnoszonego blatu. Pozwala to na wprowadzenie zmian w naszych wnętrzach, które mimo niewielkiego nakładu pracy umożliwią osiągnięcie spektakularnych oraz długotrwałych rezultatów. Podnośniki z pewnością ułatwią korzystanie z wielu problematycznych szafek, co skutecznie zwiększy komfort pracy zarówno w kuchni, jak i innych pomieszczeniach, w których zostały one wykorzystane.

Niezwykła funkcjonalność oraz praktyczne zastosowanie podnośników sprawiają, że zdecydowanie warto rozważyć wykorzystanie ich do wprowadzenia niewielkich zmian w swoich meblach. Możliwość zamaskowania tych elementów sprawia, że osiągamy spektakularne efekty, nie zaburzając jednocześnie estetyki wnętrza. Podnośniki pozwalają skutecznie zwiększyć funkcjonalność mebli, a ich solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykorzystywanych materiałów gwarantują ich długotrwałe użytkowanie. Dzięki szerokiemu wyborowi różnych rodzajów podnośników oraz elementów służących do ich prawidłowego montażu, każdy ma możliwość dopasowania odpowiednich dla siebie elementów, które doskonale spełnią swoją rolę.

Od inspiracji do zakupu