• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Podnośniki

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Liczba frontów
Liczba frontów
Wymaga zawiasu
Wymaga zawiasu
Element podnośnika
Element podnośnika
Funkcje dodatkowe podnośników
Funkcje dodatkowe podnośników
Zatrzymanie w dowolnej pozycji
Zatrzymanie w dowolnej pozycji
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Maksymalna szerokość korpusu
Maksymalna szerokość korpusu
Minimalna szerokość korpusu
Minimalna szerokość korpusu
Kąt otwarcia
Kąt otwarcia
Maksymalna wysokość korpusu
Maksymalna wysokość korpusu
Minimalna wysokość korpusu
Minimalna wysokość korpusu
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Podnośniki do frontów

Podnośnik to niezwykle praktyczne urządzenie, które pozwala znacząco zwiększyć funkcjonalność wybranego mebla, tym samym zwiększając komfort jego użytkowania. Produkt umożliwia otwieranie frontów zarówno kuchennych, jak i innych. Pozwala na podnoszenie oraz opuszczanie drzwiczek typu klapa, w szczególności tych, które nie są wyposażone w uchwyty. Zamontowanie podnośnika w szafce umożliwi otwieranie jej bez potrzeby używania nadmiernej siły, co znacznie ułatwi korzystanie z niej. Takie rozwiązanie korzystnie wpłynie na funkcjonalność pomieszczenia, w którym podnośniki zostaną zamontowane. Chcąc nieco odmienić nasze wnętrza, nie ma potrzeby wprowadzania inwazyjnych oraz pracochłonnych zmian. Wystarczy wykorzystać potencjał podnośników, które pozwolą na modyfikację naszych mebli w sposób łatwy oraz szybki.

Znajdujące się w asortymencie podnośniki produkowane są przez renomowane marki, które gwarantują wysoką jakość akcesoriów. Do tej kategorii zaliczamy między innymi podnośniki gazowe, zawiasy, wsporniki, siłowniki oraz teleskopy. Do wyboru są także elementy służące do montażu podnośników, które umożliwiają miłośnikom majsterkowania samodzielne przymocowanie ich do mebli. Dostępność różnych rodzajów podnośników, które różnią się między sobą cechami oraz przeznaczeniem, gwarantuje możliwość dopasowania produktu do dowolnego mebla. Akcesoria dostępne w ofercie różnią się między sobą ze względu na wysokość oraz szerokość korpusu, kąt otwarcia, a także zatrzymanie w dowolnej pozycji. W asortymencie znajdują się także podnośniki wyposażone w hamulce oraz opcję otwierania bez uchwytów. Planując montaż podnośników, warto zaopatrzyć się również w zaślepki oraz ograniczniki. Pierwsze z nich pozwolą zamaskować obecność podnośników, natomiast drugie - pozwolą kontrolować ich pracę, między innymi poprzez hamowanie ich w odpowiednim momencie. Oferowane podnośniki oraz elementy służące do ich montażu sprzedawane są zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Dzięki temu sprawdzą się doskonale wśród osób profesjonalnie zajmujących się montażem mebli, a także u miłośników majsterkowania, którzy pragną wprowadzić drobne zmiany w wystroju swojego mieszkania oraz zwiększyć funkcjonalność jego wyposażenia lub dokonać niewielkich napraw swoich mebli. Wysoka jakość materiałów używanych do tworzenia podnośników gwarantuje ich solidność oraz trwałość. To niezwykle funkcjonalne urządzenie daje wiele możliwości zastosowania, a dzięki niemu możliwe staje się między innymi wykonanie szafki otwieranej do góry, czy też podnoszonego blatu. Pozwala to na wprowadzenie zmian w naszych wnętrzach, które mimo niewielkiego nakładu pracy umożliwią osiągnięcie spektakularnych oraz długotrwałych rezultatów. Podnośniki z pewnością ułatwią korzystanie z wielu problematycznych szafek, co skutecznie zwiększy komfort pracy zarówno w kuchni, jak i innych pomieszczeniach, w których zostały one wykorzystane.

Niezwykła funkcjonalność oraz praktyczne zastosowanie podnośników sprawiają, że zdecydowanie warto rozważyć wykorzystanie ich do wprowadzenia niewielkich zmian w swoich meblach. Możliwość zamaskowania tych elementów sprawia, że osiągamy spektakularne efekty, nie zaburzając jednocześnie estetyki wnętrza. Podnośniki pozwalają skutecznie zwiększyć funkcjonalność mebli, a ich solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykorzystywanych materiałów gwarantują ich długotrwałe użytkowanie. Dzięki szerokiemu wyborowi różnych rodzajów podnośników oraz elementów służących do ich prawidłowego montażu, każdy ma możliwość dopasowania odpowiednich dla siebie elementów, które doskonale spełnią swoją rolę.

Od inspiracji do zakupu

Podnośniki do frontów - sklep meble.pl

Jak wybrać najlepsze akcesoria i podnośniki do mebli? Poradnik dla każdego meblarza

Rodzaje podnośników do mebli - jakie modele wybrać?

Podnośniki pneumatyczne

Podnośniki pneumatyczne są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, które są wykorzystywane w produkcji mebli.
więcej