• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
0 szt.

Wybierz i zaprojektuj Szafki RTV:

Szafki RTV zaprojektowane przez Klientów

Komody zaprojektowane przez Klientów

Komoda to uniwersalny mebel, który znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Może być to miejsce do przechowywania ubrań czy zabawek w sypialni, zastawy stołowej w salonie czy innych przedmiotów w kuchni, a nawet w łazience. Aby ta uniwersalność została podkreślona, warto zwrócić uwagę na nasze komody na wymiar, które możesz dostosować do własnych potrzeb i do stylu pomieszczenia.
Zaprojektuj niewielką komodę do pokoju dziecięcego w wesołych kolorach lub elegancki mebel do salonu z dębowym dekorem – masz ponad 170 możliwości, od płyt drewnopodobnych, przez jaskrawe i stonowane jednobarwne, po modne płyty meblowe z wysokim połyskiem. Wszystkie są solidne i trwałe, przeznaczone do wykorzystywania zarówno w prywatnych domach, jak i w przestrzeni publicznej. Wymiary określaj z dokładnością do 1 mm, dzięki czemu możesz swoją komodę na zamówienie dopasować do wnęki czy ustawić pomiędzy oknami, co pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń.
Oprócz określania dowolnych wymiarów i kolorów, masz także możliwość wyboru pomiędzy komodą z drzwiami, szufladami lub połączeniem obu tych rozwiązań – zdecyduj, które z nich będzie dla Ciebie bardziej wygodne i funkcjonalne. Możesz także dobierać różne kształty i rozmiary uchwytów, dzięki nim nawet najprostszy mebel zyska nowego charakteru. Szuflady i zawiasy stosowane w naszych meblach na wymiar to produkty renomowanej firmy Blum, które jakością i trwałością przewyższają o kilka klas typowe akcesoria w meblach z salonów. Nie ma więc obaw, że prowadnica w szufladzie zużyje się po krótkim użytkowaniu.

wczytywanie danych