• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ociekarki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Rodzaj ociekarek

Rodzaj ociekarek

Ilość poziomów

Ilość poziomów

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Materiał

Materiał

Regulacja szerokości

Regulacja szerokości

Regulacja głębokości

Regulacja głębokości

Montaż ociekarki

Montaż ociekarki

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Ilość rynienek

Ilość rynienek

Szerokość szafki

Szerokość szafki

Szerokość produktu

Szerokość produktu

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
×

Ociekarki do naczyń

Wydawać by się mogło, że zakup ociekarki to prosta decyzja i właściwie nie ma się nad czym zastanawiać, jednak nic bardziej mylnego. Podobnie jak w przypadku innych elementów wyposażenia mieszkania, również wybór ociekarki może nastręczyć wielu problemów. Istnieje wiele różnych czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas tego typu zakupów. Odpowiedni dobór produktu jest tym ważniejszy, że jest to rzecz niezbędna w każdej kuchni, a używamy jej często nawet kilka razy dziennie. Dlatego warto zadbać, aby jak najlepiej spełniała ona swoją funkcję, a przy tym nie tylko nie zaburzała estetyki wnętrza, ale wręcz się z nim komponowała.

Dostępne w asortymencie ociekarki wykonywane są z metalu oraz tworzywa sztucznego, co umożliwia klientowi dobór preferowanego przez niego materiału. Gdy zapadnie już decyzja dotycząca materiału, z którego wykonana jest ociekarka, należy postarać się jak najdokładniej dopasować ją do rozmiaru szafki kuchennej, w której ma się znaleźć. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest możliwość zakupu ociekarki do zabudowy, która idealnie wpasuje się w wymiary szafki i będzie sprawiać wrażenie harmonijnie skomponowanej całości. Regulacja szerokości oraz głębokości produktu pozwala na trafne dopasowanie go do mebla, z którym ma stworzyć całość. Chcąc skorzystać z nieco innego rozwiązania, można zdecydować się na ociekarkę wolnostojącą, którą umieścimy tuż obok kuchennego zlewu. Korzystanie z ociekarki, niezależnie od jej położenia, z pewnością ułatwi oraz uprzyjemni zmywanie naczyń, a także pozwoli zaoszczędzić czas spędzony na ich wycieraniu. Dzięki temu czas możemy spędzić w inny, lubiany przez nas sposób, a następnie jedynie odłożyć czyste oraz suche naczynia na właściwe miejsce. Oferta składa się z ociekarek wyposażonych w jedną lub dwie rynienki, a także w produkty całkowicie ich pozbawione, co umożliwia klientowi dobór odpowiedniego dla niego rozwiązania. Decydując się na zakup ociekarki, warto również zwrócić uwagę na jej kolor. Do wyboru są produkty białe, srebrne oraz chromowane z połyskiem. Właściwy wybór sprawi, że nasza kuchnia znacznie zyska nie tylko na funkcjonalności, ale również na estetyce, z jaką jest urządzona. Bogata oferta ociekarek gwarantuje odpowiedni dobór produktu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Dodatkowy atut stanowi fakt, że obecnie możliwe jest skorzystanie zarówno z ociekarki wolnostojącej, jak i zamontowanej w górnej, a nawet dolnej szafce. Istnieje również możliwość wyboru pomiędzy ociekarką jednopoziomową oraz dwupoziomową. Pierwsza z nich jest z pewnością bardziej kompaktowa, dzięki czemu nadaje się doskonale do niewielkiej szafki. Natomiast druga gwarantuje znacznie więcej miejsca na umyte naczynia, dzięki czemu osoby posiadające dużą rodzinę czy też często mające gości z łatwością zdołają szybko doprowadzić swoje naczynia do porządku. W ofercie znajdują się również uchwyty do ociekarek, które pokryte są praktycznym, białym tworzywem. Ociekarka stanowi niezwykle funkcjonalny produkt, który ułatwi dbanie o czystość naczyń oraz pozwoli zaoszczędzić czas, który spędzamy na ich dokładnym wycieraniu.

Oferowane ociekarki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość produktów oraz ich solidną konstrukcję. Doskonały wybór kolorów oraz rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie go do stylistyki swojej kuchni oraz znajdujących się w niej mebli. Dzięki temu produkt nie zaburzy w żaden sposób estetyki naszego pomieszczenia, a jedynie nada mu dodatkowego stylu oraz charakteru. Ociekarki znajdujące się w asortymencie łączą w sobie niezawodną funkcjonalność oraz uniwersalny wygląd, co czyni je wartymi wypróbowania.

Od inspiracji do zakupu