• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Przepust kablowy

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Kształt przepustu
Kształt przepustu
Wymiary otworu
Wymiary otworu
Materiał
Materiał
Kolor pokrycia
Kolor pokrycia
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Przepust kablowy

Przepusty kablowe to akcesoria, które pozwalają na swobodne prowadzenie kabli, a także zamaskowanie otworów przeznaczonych na ich umieszczenie. Wiele mebli, które przeznaczone są do korzystania ze sprzętu elektronicznego posiada specjalne wycięcia, przez które można przeciągnąć kable. Służy to przede wszystkim wygodzie, ponieważ nie musimy martwić się ciągłym zaczepianiem o kable przez co moglibyśmy nawet uszkodzić nasz sprzęt. Rozwiązanie to pozwala również na zachowanie ładu i estetyki, ponieważ plątanina kabli często psuje efekt w pomieszczeniu. Otwory o których mowa, często możemy spotkać miedzy innymi w szafkach RTV oraz w w biurkach. Jeżeli posiadasz zatem któryś z tych mebli i w jeszcze lepszy sposób chcesz zadbać o walory estetyczne w pomieszczeniu, warto zainwestować w przepust kablowy meblowy.
W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy przepusty o różnych średnicach, dzięki czemu każdy może dobrać taki, który pasuje do jego mebla. Najczęściej spotykanymi wariantami są przepusty o średnicy 60 mm oraz 80 mm. Takie też otwory są zwykle stosowane w meblach, dlatego łatwo będzie znaleźć odpowiedni. Dostępne są także przepusty kwadratowe, prostokątne i owalne, które będą pasować również do nieco bardziej niestandardowych mebli.

Dostępne u nas akcesoria różnią się od siebie także rodzajem surowca z jakiego zostały wyprodukowane. Można znaleźć tutaj przepusty plastikowe, aluminiowe oraz metalowe. Przygotowaliśmy przepusty w różnych barwach, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujemy odpowiednie akcesoria do naszych mebli. Dostępne są w naszej ofercie przepusty białe, czarne i szare. Bardzo popularne są przepusty kablowe szczelne. Dzięki temu rozwiązaniu można w najlepszy sposób zabezpieczyć kable. W tej kategorii znajdują się dwa rodzaje przepustów: przepusty kablowe gumowe i szczotkowe. Te pierwsze wyposażone są w specjalną gumkę, dzięki której można swobodnie poprowadzić kable, natomiast przepust kablowy szczotkowy posiada w miejscu otworu maskującą szczotkę. Ciekawym akcesorium jest również bezprzewodowa ładowarka do telefonów, która może być montowana w otworach przepustów.

W naszym asortymencie można znaleźć przepusty kablowe producentów takich jak Amix, Hafele, Import, Schwinn oraz Siso. Nasz szeroki asortyment sprawia, że każdy może dopasować odpowiednie elementy do potrzeb swoich mebli oraz do indywidualnych preferencji. Przepusty kablowe to elementy, które nie tylko sprawdzają się ze względu na walory estetyczne, ale również na bezpieczeństwo. Możliwość ukrycia kabli za frontami mebli sprawdzi się świetnie w przypadku gdy posiadamy w domu zwierzętami, które często niszczą i gryzą okablowanie. Dzięki temu rozwiązaniu zyskamy również więcej miejsca na biurku.

Sklep meble.pl to nie tylko najmodniejsze i najlepsze jakościowo meble, lecz również masa niezbędnych i przydatnych akcesoriów, które w znaczny sposób ułatwią codzienne życie oraz sprawią, że korzystanie z mebli będzie bezproblemowe i bardziej funkcjonalne. Z tego względu zadbaliśmy, aby wśród naszych akcesoriów znalazły się przepusty kablowe, które oferują mnóstwo korzyści. Prezentowane w naszym sklepie internetowym przepusty, sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku domowych wnętrz, jak również mebli biurowych. Niewątpliwą zaletą tych małych, praktycznych akcesoriów jest bardzo niska cena, dlatego warto zakupić je, jeśli staliśmy się posiadaczami szafki pod telewizor lub biurka ze specjalnym otworem. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty akcesoriów,dzięki której z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie i swoich mebli.

Od inspiracji do zakupu

Przepust kablowy - sklep meble.pl

Jak wybrać idealny przepust kablowy do mebli – poradnik akcesoryjny

I. Przepusty kablowe jako istotny element wyposażenia meblowego

Przepust kablowy to małe, ale bardzo istotne urządzenie, które pozwala uporządkować kable i przewody w meblach.
więcej