• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

O Meble.pl S.A.

Meble.pl to sklep internetowy z artykułami oraz usługami branży meblarskiej prowadzony przez firmę Meble.pl S.A, która swoje początki datuje na 2008 rok. Meble.pl nie zawsze było platformą e-commerce. Do połowy czerwca 2015 roku stanowiło jeden z największych portali informacyjnych branży meblarskiej. Jednak całą jego zawartość wraz z funkcjonalnością postanowiliśmy przenieść do naszego serwisu biznes.meble.pl, dlaczego?

Od kilku lat z powodzeniem prowadzimy równolegle kilka sklepów internetowych m.in.:

W trosce o komfort zakupów i w oparciu o swoje doświadczenie w e-commerce, połączyliśmy je w jeden sklep internetowy i udostępniliśmy pod rozpoznawalną domeną – meble.pl. Teraz to jedyne takie miejsce w sieci, które oferuje tak szeroki asortyment z branży meblarskiej.

Na meble.pl można wybierać spośród kilkunastu tysięcy mebli znanych marek, artykułów do wyposażenia wnętrz, czy dodatków – ale nie tylko. Wychodzimy naprzeciw standardom zapewniając surowce (m.in. sklejki, płyty meblowe, płyty OSB, hdf, mdf, laminaty, obrzeża), akcesoria meblowe oraz profesjonalne usługi: rozkrój płyt, CNC, wiercenia, oklejania.

Dzięki intuicyjnym konfiguratorom online w szybki sposób można zamówić meble na wymiar: kuchnie, szafki kuchenne, regały i szafy. Dostępne w ponad 170 dekorach, z różnymi opcjami wykończenia oraz automatycznie dobranymi akcesoriami meblowymi (które można edytować według życzenia). To gwarancja, że zakupione meble będą w pełni dopasowane do naszych wyobrażeń i pomieszczenia, które chcemy wyposażyć. Ponadto oferujemy także szuflady i fronty na dowolny wymiar. Wszystko to w konkurencyjnym terminie realizacji.

Naszym celem jest tworzenie miejsca, które będzie dostarczało produkty i usługi umożliwiające realizację marzeń o profesjonalnie urządzonym domu.

Wciąż się rozwijamy i rozrastamy. Oprócz siedziby głównej w Rzeszowie, posiadamy także 4 punkty odbioru Surowców oraz Akcesoriów meblowych znajdujące się w Krakowie, Kielcach, Biłgoraju, Ostrowcu Świętokrzyskim.