• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

O Meble.pl S.A.

Meble.pl

Meble.pl to sklep internetowy z najszerszym w Polsce asortymentem z zakresu meblarstwa. Oferujemy Państwu tysiące mebli i elementów wyposażenia wnętrz, akcesoria meblowe i materiały drewnopochodne. To jednak nie wszystko, gdyż meble.pl to również meble na wymiar oraz usługi cięcia i oklejania płyt, które można zamawiać online.


Ponad 10 lat doświadczenia, kompetentni handlowcy i stabilna pozycja na rynku sprawiają, że nasza oferta jest nie do pobicia. Wciąż jednak się rozwijamy: otworzyliśmy oddziały w Kielcach, Krakowie i Warszawie. Uaktualniamy ofertę nieustannie dodając do niej produkty i marki, usprawniamy działanie sklepu tak, by zakupy były jeszcze wygodniejsze i szybsze. Meble.pl to setki tysięcy produktów w jednym miejscu, warto więc do nas zaglądać i razem z nami realizować marzenia o pięknym domu.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Meble i artykuły wyposażenia wnętrz
Meble i artykuły
wyposażenia wnętrz

Oferujemy Państwu tysiące mebli i ozdób oraz oświetlenie. Ogromny wybór, starannie dobrane produkty, znani i cenieni producenci i często aktualizowana oferta podążająca za najnowszymi trendami. Część mebli i dodatków jest wyeksponowana w niewielkim, choć ciekawym show-roomie w centrali Meble.pl S.A. w Rzeszowie.

Akcesoria meblowe

Uchwyty, gałki, prowadnice, szuflady, kosze cargo, pojemniki na śmieci – to tylko część kategorii z ponad 5500 naszych produktów z zakresu akcesoriów meblowych. Automatyczny magazyn w Rzeszowie, który mieści niemal całą ofertę, jest gwarancją szybkiej (nawet w 24h) i bezproblemowej dostawy na terenie całej Polski.

Pełna oferta akcesoriów meblowych jest dostępna także w sklepach: centrum.meble.pl i akcesoria.pl oraz oczywiście na meble.pl

Akcesoria meblowe
Materiały drewnopochodne
Materiały drewnopochodne

Szeroka oferta sklejek, płyt meblowych, budowlanych, blatów, a także obrzeży czy fornirów. Większość artykułów jest dostępna w naszym rzeszowskim magazynie, dzięki czemu ich wysyłka jest bardzo szybka – nawet w 24h. Wysoka jakość materiałów jest gwarantowana przez naszych cenionych dostawców – Egger, Rehau czy Paged.

Pełna oferta materiałów jest dostępna także w sklepie centrum.meble.pl oraz oczywiście na meble.pl

Meble na wymiar – personalizowane online

Oferujemy Państwu innowacyjną usługę personalizowania mebli online. Wystarczy wybrać typ mebla i dobrać dla niego kolor, rozmiar czy inne elementy (jak liczba półek, uchwyty itp.). Zamówienia składane są internetowo, wycena jest natychmiastowa, a terminy wysyłki niezwykle szybkie. Prosty konfigurator online jest automatycznie połączony z nowoczesną linią produkcyjną, co usprawnia proces tworzenia tych unikatowych mebli.

Meble na wymiar – personalizowane online
Usługi cięcia płyt na wymiar – online
Usługi cięcia płyt na wymiar – online

Nasza szeroka oferta materiałów drewnopochodnych jest uzupełniona przez usługi cięcia – mogą więc Państwo kupić np. płytę meblową przyciętą do dowolnego rozmiaru czy też kształtu. Jest to możliwe dzięki konfiguratorom – rozkrojom online. Można także zamówić nawiercanie czy oklejanie obrzeży. Wystarczy wybrać rodzaj płyty, a potem ustawić odpowiednie jej parametry. Natychmiastowa wycena, brak minimalnej kwoty zamówienia i szybkie terminy realizacji.

Technologia

W Meble.pl S.A. stawiamy na rozwój. Stworzyliśmy nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, dzięki której nasze meble na wymiar (oraz inne produkty) wykonywane są w sposób niezwykle szybki i precyzyjny. Linia ta połączona jest bezobsługowo z konfiguratorami online, co wyróżnia nas na tle innych producentów mebli.

Tutaj możesz przeczytać więcej o naszych maszynach.

Technologia