• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Przewijaki

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Marki
Marki
Miejsce użytkowania
Miejsce użytkowania
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Szerokość
Szerokość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Przewijaki

Przygotowując pokój dla nowo narodzonego dziecka, warto zaopatrzyć się w akcesoria, które będą ułatwiały codzienną opiekę nad niemowlakiem. Przewijak, dzięki któremu łatwo i szybko przewiniemy dziecko jest niezbędnym elementem wyposażenia pokoiku dziecięcego. Wydzielając miejsce do przewijania możemy zdecydować się na pojedyncze przewijaki, które stawiamy zazwyczaj na komodzie lub kupić przewijak na kółkach z pólkami na niezbędne akcesoria. Przewijak to nie tylko komfort dla rodziców, ale także bezpieczeństwo dla dziecka. Rodzic korzystając z przewijaka nie musi się schylać jak w przypadku przewijania dziecka na kanapie czy łóżku. Przewijak pozwala na wygodne zmienianie pieluszki w pozycji stojącej, która nie nadwyręża kręgosłupa.
Prezentowane są samodzielne przewijaki, przewijaki na komodę, przewijaki do łóżeczka i przewijaki na kółkach z półkami na akcesoria. Przewijaki są tak skonstruowane, aby były też wygodne, bezpieczne i zdrowe dla kręgosłupa dziecka. Podwyższone brzegi przewijaków zapobiegają wypadnięciu dziecka podczas zmieniania pieluszki. Niektóre z nich wyposażone zostały w nieprzemakalne maty, które łatwo jest utrzymać w czystości. Pokrowiec nie tylko jest bezpieczny dla skóry dziecka, ponieważ wykonany jest z impregnowanej bawełny, ale także taki materiał zapobiega wchłanianiu się wilgoci. Wkład takich przewijaków zrobiony jest z włókna poliestrowego, dzięki czemu posiada właściwości antyalergiczne. Te przewijaki są też bardzo lekkie, co pozwala zabrać je w podróż z dzieckiem. Dostępne w różnej kolorystyce świetnie będą dekorowały pokój dziecka.
Przewijaki na komodę to nowoczesne rozwiązanie. Nie zabierają miejsca, położone na blacie ułatwiają dostęp do szuflad komody. Posiadają na brzegach wysokie ranty, zabezpieczające dziecko przed upadkiem. Razem z komodą tworzą elegancki mebel, który udekoruje pomieszczenie. Wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Materiały, z których wykonane są przewijaki, pokryte zostały naturalnymi olejami bezpiecznymi dla dziecka. Przewijak na komodę to praktyczne rozwiązanie, pozwalające podczas zabiegów pielęgnacyjnych, w dowolnej chwili sięgnąć do szuflady w komodzie i wyjąć z niej potrzebny krem, maść, mokre chusteczki czy pieluszkę dla dziecka.
Przewijaki na kółkach to praktyczny, mobilny i niezwykle poręczny mebel. Jest to jakby połączenie klasycznej szafki z przewijakiem. Wolnostojący przewijak zapewni komfort podczas codziennej pielęgnacji dziecka. Bezpośrednio pod przewijakiem jest szuflada, do której można włożyć najpotrzebniejsze akcesoria, dwie półki umieszczone poniżej, będą natomiast stanowiły dodatkowe miejsce do przechowywania i ułatwią utrzymanie w pokoju dziecka porządku. Przewijak na kółkach pozwala w łatwy i szybki sposób przesunąć go do innych pomieszczeń i użytkować go nie tylko w pokoju dziecka, ale w zależności od potrzeb także w łazience czy sypialni. Taki rodzaj przewijaka, tworzy kompleksowy system do przewijania, który oprócz swojej funkcjonalności, jest też elegancki i będzie dobrze prezentował się w pokoju dziecka.
Przewijaki na łóżeczko to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy nie mamy zbyt wiele miejsca na komodę czy przewijak na kółkach. Zakładane na łóżeczko pozwalają w szybki sposób wyciągnąć dziecko i położyć je bezpośrednio na przewijaku. Dostępne w kolorze białym i naturalnego drewna, pasują do wszystkich łóżeczek marki Troll o wymiarach 120/60. Wyższe brzegi zabezpieczają przed wypadnięciem dziecka z przewijaka podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Szeroka oferta różnych przewijaków, pozwala dobrać odpowiedni model do własnych potrzeb i upodobań estetycznych. Wydzielone z ich pomocą miejsce do pielęgnacji maluszka, będzie nie tylko komfortowe dla opiekunów i dla niemowlaka, ale będzie także stanowiło element dekoracyjny i wzbogacało wystrój pokoju. Przedstawione rozwiązania sprawdzą się zarówno do mniejszych jak i większych wnętrz.

Od inspiracji do zakupu