• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Filtruj produkty

Asortyment

Asortyment

Rodzaj szafek kuchennych

Rodzaj szafek kuchennych

Typ

Typ

Fronty

Fronty

Szafki kuchenne na wymiar.

Kuchnia jest najbardziej rodzinnym i ciepłym miejscem w domu. To tutaj przygotowujemy codziennie posiłki, którymi delektujemy się przy wspólnym stole. Jedzenie to przyjemność a przygotowywanie smacznych dań dla bliskich cieszy podwójnie, kiedy po obiedzie zostają puste talerze. Wiadomym jest, że podstawą udanych wyrobów kulinarnych są odpowiednio dobrane produkty spożywcze i sprawdzone przepisy na smaczne dania. Drugą ważną kwestią jest dobra organizacja pracy w kuchni. Odpowiednie rozmieszczenie szuflad i szafek z potrzebnymi produktami i narzędziami oraz funkcjonalne ustawienie sprzętów AGD, pomaga przy codziennych, kuchennych obowiązkach. Niestety nie zawsze gotowe meble kuchenne spełniają nasze oczekiwania: czasem chcielibyśmy szafkę z czterema szufladami zamiast trzech albo słupek do zabudowy, w którym zmieści się nie tylko piekarnik ale też mikrofalówka. Co więcej - przy samodzielnym projektowaniu kuchni sporo problemów przysparzają stałe wymiary mebli, jakie proponują producenci. Może się okazać, że zakupione szafki, półki czy carga nie zostaną wkomponowane w kuchni w estetyczny sposób. Aby temu zapobiec, warto stworzyć szafki kuchenne na wymiar. Dzięki możliwości skorzystania z konfiguratora online, jaki działa na stronie meble.pl, idealnie dopasowane szafki kuchenne są na wyciągnięcie ręki.

Sam zaprojektuj wymarzoną kuchnię!

W kuchni liczy się praktyczne wykorzystanie każdego centymetra blatu czy szuflady. Możliwość zaprojektowania szafki na wymiar, słupka do zabudowy, carga i innych mebli kuchennych służących do przechowywania, pozwala spełnienie indywidualnych potrzeb. Dostępny na stronie meble.pl konfigurator online służy właśnie temu celowi - dzięki niemu możemy stworzyć spersonalizowany projekt zarówno szafki stojącej, wiszącej, szafek pod zlewozmywak czy pod piekarnik. Wystarczy wybrać konkretny model mebla, spośród kilkudziesięciu propozycji, jakie znajdują się na stronie meble.pl i wprowadzić potrzebne wymiary: wysokość, szerokość i głębokość. W przypadku szafek z frontami konfigurator daje możliwość zmiany kierunku otwierania szafki (z lewej lub prawej strony) lub użycie dwóch frontów zamiast jednego. Modyfikacji możemy poddać także inne szafki, półki czy słupki, zmieniając ich gabaryty. Możliwość takich zmian jest istotna nie tylko ze względu na wymiary pomieszczenia, w którym umieścimy meble, ale także ze względu na wymiary sprzętów do zabudowy. Dzięki konfiguratorowi możemy dopasować wielkość mebli z dokładnością do 1mm. Bardzo przydatna w konfiguratorze jest jeszcze jedna opcja: po zakończeniu projektu konkretnej szafki, program od razu pokazuje jej ostateczną wycenę.

Możliwość wyboru szafki i dopasowanie jej wielkości do indywidualnych potrzeb to nie wszystko, co daje konfigurator. Dzięki temu unikatowemu narzędziu do projektowania online możemy wybrać także kolor płyty laminowanej oraz jej fakturę (wysoki połysk, mat). Płyty, z których tworzymy elementy do zaprojektowanych mebli pochodzą od cenionych, zagranicznych producentów: Egger i Rehau. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów jest gwarancją zarówno jakości jak i trwałości szafek kuchennych na wymiar. Dzięki nowoczesnemu systemowi, z którego korzystamy, każdy gotowy projekt, stworzony online, trafia bezpośrednio na magazyn. Czas potrzebny na przygotowanie zamówienia skraca się i wysyłka zamówienia trwa krócej.

Szafki kuchenne na wymiar - maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania.

Projektowanie szafek kuchennych na wymiar to wyzwanie, ale też cenna możliwość stworzenia idealnie dopasowanych mebli. Chodzi tutaj zarówno o dopasowanie ich do konkretnej przestrzeni jak i do potrzeb, związanych z codziennym użytkowaniem. Funkcjonalne rozmieszczenie półek i szuflad, a co za tym idzie potrzebnych, kuchennych narzędzi, czyni gotowanie prostszym i przyjemniejszym. Spośród dostępnych na stronie meble.pl kilkudziesięciu gotowych modeli szafek, możemy wybrać i zmodyfikować te, które w przyszłości znajdą się w wymarzonej kuchni. Dzięki indywidualnemu projektowi, każda przestrzeń w kuchni, służąca przechowywaniu, zostanie maksymalnie wykorzystana.

Szafki kuchenne na wymiar - w ofercie szafki wysokie, dolne i stojące - sklep meble.pl

Projektowanie idealnych szafek kuchennych na wymiar - poradnik praktyczny dla każdego miłośnika kulinariów

Wymagania funkcjonalne dla szafek kuchennych na wymiar

Przestrzeń i dostępność

Szafki kuchenne na wymiar powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wystarczająco dużo przestrzeni do przechowywania sprzętów kuchennych, garnków, patelni, naczyń, przypraw, puszek i innych artykułów spożywczych.
więcej