• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Systemy elektryczne

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×
prev
next
prev
next
Nowość
SERVO-DRIVE Górny Uchwyt Napędu
114,00 PLN

Systemy elektryczne

W dobie coraz szybszego tempa życia, a także coraz mniejszej ilości wolnego czasu, zdecydowanie warto ułatwiać sobie codzienne obowiązki. Można to zrobić na wiele sposobów, a jednym z nich jest dobór właściwych mebli, które okażą się nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale także łatwe oraz przyjemne w użytkowaniu. Aby to osiągnąć, należy zwrócić uwagę na wiele czynników oraz cech wybieranych przez nas mebli oraz akcesoriów. Jest to szczególnie istotne w przypadku wyposażenia kuchni, w której spędzamy najwięcej czasu. Praktyczne zastosowanie mebli kuchennych znacznie ułatwi naszą pracę oraz spotęguje osiągane za jej pomocą efekty.

Przykładem udogodnień, jakie można wprowadzić w celu zwiększenia funkcjonalności naszych mebli, jest zastosowanie w nich systemów elektrycznych. Pozwalają one w zauważalny sposób ułatwić otwieranie oraz zamykanie szafek czy szuflad, które od tej pory będą natychmiastowo reagować na subtelny dotyk osoby z nich korzystającej. Dzięki temu do korzystania z mebli nie jest wymagana nadmierna siła, a one same otwierają się i zamykają w sposób delikatny oraz cichy, co znacząco zwiększa komfort ich użytkowania. System elektryczny daje nam pełną kontrolę nad otwieraniem oraz zamykaniem naszych mebli, dzięki czemu staje się to o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. W asortymencie znajdują się nie tylko kompletne systemy elektryczne, ale także transformatory, aluminiowe profile do taśm, włączniki, jednostki napędu, zaślepki do siłowników, przewody, profile nośne oraz ich uchwyty. Dzięki tym elementom, bez problemu można zamontować w swoich meblach system elektryczny ułatwiający codzienne korzystanie z mebli. Oferowane produkty wykonane są z doskonałej jakości materiałów, który stanowi gwarancję ich wyjątkowej trwałości oraz solidności, dzięki czemu bez wątpienia bezawaryjnie posłużą przez długi czas. Co więcej, są one przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. To sprawia, że możliwość zakupu znajdujących się w asortymencie produktów mają nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy oraz zakłady, które w sposób profesjonalny zajmują się produkcją mebli. Pomagają niezwykle precyzyjnie oraz szczegółowo zadbać o odpowiednie wykończenie mebli, a także znacząco zwiększyć ich funkcjonalność. System elektryczny sprawia, że za pomocą jednego drobnego ruchu można z łatwością kontrolować otwieranie oraz zamykanie szuflad czy szafek. Taka możliwość znacznie uprzyjemnia pracę w kuchni, a także czyni ją o wiele bardziej komfortową. Ich działanie staje się bardziej płynne, a zamykanie ciche oraz delikatne, co pozwala uniknąć zbędnego hałasu. Systemy elektryczne znajdujące się w asortymencie charakteryzują się wysoką jakością, łatwością w obsłudze, a także wyjątkową funkcjonalnością, która skutecznie ułatwia korzystanie z mebli w nie wyposażonych. Dzięki nim już za pomocą delikatnego dotyku będziemy w stanie w pełni kontrolować otwieranie oraz zamykanie naszych szuflad oraz szafek, co znacznie uprzyjemni obowiązki domowe oraz sprawi, że praca stanie się o wiele bardziej komfortowa.

Zastosowanie systemów elektrycznych w wybranych meblach to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla osób, które często z nich korzystają. Ich sporym atutem jest fakt, że bez problemu można otworzyć wyposażoną w system szafkę czy szufladę nawet z zajętymi rękami. To znacznie ułatwia przede wszystkim pracę w kuchni, która nie wymaga już tak dużego nakładu siły i staje się o wiele bardziej komfortowa. Wiele z nich wyposażonych jest dodatkowo w mechanizm cichego i delikatnego domyku, który skutecznie zapobiega hałasowi często obecnemu podczas prac domowych.

Od inspiracji do zakupu