x
Meble na wymiar -10% i dostawa za 0zł   kod: BLACK10
Ważne do 30.11.21   Nie obowiązuje kont hurtowych.
Kliknij po więcej
 • Moje konto
 • Ulubione
 • Koszyk
 • Menu
Realizacja już w 7 dni
Precyzja do 1 mm
Ponad 150 kolorów

Poznaj nasze meble

Dostosuj meble do wnętrza

 • Wybierz rozmiar i kolor (i inne elementy)
 • Bez wychodzenia z domu - zamawiaj online
 • Doskonałe materiały Egger i Blum
 • Realizacja już w 7 dni
Stwórz i zamów wymarzony mebel

Dodatki

Masz setki możliwości personalizacji

Próbki i wzorniki

Zamów próbki (format a4), aby sprawdzić kolor i teksturę

Próbki i wzorniki

Zamów próbki (format a4), aby sprawdzić kolor i teksturę

Co warto wiedzieć

 1. 01

  Montaż mebli

  Wystarczy odrobina doświadczenia i wiedzy związanej z konstrukcją mebli, aby samodzielnie złożyć nasze meble. To nic trudnego! Wierzymy w Ciebie!
 2. 02

  Odpowiedzialność

  Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa podczas montażu mebli. Odpowiedzialność za bezpieczne zamontowanie mebli w pomieszczeniu pozostaje po stronie klienta.
 3. 03

  Pakowanie

  Zamówione przez Ciebie elementy mebli są pakowane na paletę zbiorczą. Elementy nie są segregowane. Każdy z elementów, które otrzymasz, jest oznaczony etykietą, która posiada informacje dotyczące nazwy i wymiaru elementu.
 4. 04

  Akcesoria

  Wszystkie informacje dotyczące załączonych akcesoriów meblowych tj. uchwyty, zawiasy, prowadnice, itp. znajdziesz na karcie konfigurowanego mebla.
 5. 05

  Instrukcje

  Personalizowaną instrukcję prześlemy na maila, który został podany w zamówieniu. Standardową instrukcję znajdziesz na kartach produktów większości oferowanych mebli. W razie ewentualnych pytań dotyczących montażu zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu dla Ciebie!
 6. 06

  Postanowienia końcowe

  Cały czas udoskonalamy nasze produkty, dlatego istnieje możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w oferowanym asortymencie.
  Szczegóły techniczne

Możemy zaczynać?
Kliknij niżej i dopasuj swój mebel

Meble na wymiar – idealne dopasowanie

W niewielkich mieszkaniach oraz domach bardzo istotne jest odpowiednie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Racjonalne gospodarowanie powierzchnią pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów w taki sposób, że mimo niewielkiego metrażu pomieszczeń, wydają się one przestronne i obszerne. Dużą rolę w uzyskaniu odpowiedniego efektu odgrywają meble dopasowane idealnie do wnętrza – nie tylko kolorystycznie i stylistycznie, ale również rozmiarem i sprytnymi zabiegami, do których należy stosowanie mebli wykonanych na wymiar.

Meble na wymiar – czy rzeczywiście?

Meble kuchenne na wymiar to dziś standard, który oferuje większość producentów oraz sklepów z wyposażeniem wnętrz. Proces projektowania kuchni jest w tym przypadku standardowy – dostarczamy doradcy wymiary naszej kuchni (lub wpisujemy je sami w odpowiedniej aplikacji) otrzymując w rezultacie propozycję zabudowania pomieszczenia dostępnymi modułami. Co jednak, jeśli długość naszej kuchni nie odpowiada dokładnie sumie szerokości szafek, które proponuje producent, a my chcemy ustawić szafki w jednym ciągu? Przecież rzadko zdarza się, że szerokość wnęki idealnej do zabudowania szafkami będzie wynosiła - na przykład - dokładnie 140 cm i swobodnie umieścimy w niej dwie szafki o szerokości 40 cm i jedną „sześćdziesiątkę”. W praktyce, nasza wnęka ma właśnie wymiar zupełnie nieodpowiadający pożądanemu, czyli w tym przypadku powiedzmy 144 cm i powstaje problem – co zrobić z nadmiarowymi czterema centymetrami?

Szafki o niestandardowych rozmiarach

Teraz nie musimy już zmniejszać naszej wnęki płytami gipsowo-kartonowymi, czy maskować otworu listwami ani wymyślać innych sposobów na estetyczne osłonięcie niepotrzebnej luki po to, żeby dostosować ją do standardowych wymiarów szafek producenta.

Wystarczy skorzystać z konfiguratora online dostępnego na stronie internetowej portalu Meble.pl. Tu z powodzeniem, w bardzo łatwy, niewymagający znajomości żadnych programów projektowych oraz specjalnych umiejętności sposób, skonfigurujemy szafkę o niestandardowej szerokości (np. 44 cm), co pozwoli nam na idealne dopasowanie mebli do naszej kuchni, niezależnie od jej metrażu. Dowolność wymiarów to nie tylko dopasowanie szerokości, ale również wysokości (co ma znaczenie np. przy zastosowaniu sufitów podwieszanych o niestandardowych gabarytach) czy głębokości (w ten sposób głębokie wnęki możemy wykorzystać na przykład na szafki typu cargo).

Meble łazienkowe na wymiar – idealne wykorzystanie przestrzeni

W podobny sposób jak przedstawiony powyżej na przykładzie kuchni, możemy zaprojektować również meble łazienkowe. Wykorzystanie wolnej przestrzeni jest szczególnie istotne w niewielkich pomieszczeniach, a takie na ogół są łazienki w naszych mieszkaniach. Trzeba w nich zmieścić nie tylko umywalkę, wannę lub prysznic i ubikację, ale również pralkę, solidną szafkę na detergenty i półkę na ręczniki. A jeśli mamy małe dziecko – liczba niezbędnych w łazience przedmiotów wzrasta w sposób zatrważający. Dlatego zwłaszcza w łazience liczy się możliwość wykorzystania każdego centymetra kwadratowego dostępnej powierzchni i jeśli pomiędzy naszą pralką a umywalką jest 39 cm wolnej przestrzeni, to warto wykorzystać dokładnie te 39 cm, a nie 30 czy 35, tak jak oferuje większość producentów mebli.

Idealne dopasowanie w pokoju dziennym, sypialni i biurze

Kuchnia i łazienka to nie jedyne pomieszczenia, które możemy wyposażyć w meble dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Konfigurator umożliwia zaprojektowanie przepastnych szaf przeznaczonych do pokojów oraz korytarzy, wyposażenia salonu w postaci regałów na książki, szafek z drzwiczkami i szufladami oraz mebli RTV, które pomieszczą nasz amplituner, odtwarzacz oraz konsolę do gier dla dzieci. Doskonale wykorzystać możemy również miejsce w sypialni, konfigurując indywidualnie komody i szafki nocne, w pokojach dziecięcych - dopasowując półki na zabawki oraz biurka - a w domowym biurze - projektując szafki na dokumenty i kontenerki dokładnie w takim rozmiarze, jaki jest nam potrzebny.