• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prowadnice do drzwi

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Materiał frontu
Materiał frontu
Materiał
Materiał
Front - WAGA Maksymalna
Front - WAGA Maksymalna
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Typ drzwi
Typ drzwi
Front - GRUBOŚĆ
Front - GRUBOŚĆ
Długość toru, prowadnicy
Długość toru, prowadnicy
Typ elementu
Typ elementu
Kolor pokrycia produktu
Kolor pokrycia produktu
Ilość skrzydeł drzwi
Ilość skrzydeł drzwi
Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna
Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna
Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna
Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Prowadnice do drzwi

Szafa to jeden z elementów wyposażenia, bez którego trudno jest wyobrazić sobie mieszkanie czy dom. Bez niej nie bylibyśmy w stanie w porządny sposób ulokować gdzieś swoich ubrań oraz innych rzeczy codziennego użytku. Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiedni montaż mebla, który zapewnia nie tylko stabilność całej konstrukcji, ale również jej trwałość. Odpowiedni montaż oraz konserwacja szafy gwarantują wytrzymałość mebla, wygodę jego użytkowania, a także jego bezawaryjność, które są szczególnie istotne w przypadku szaf wyposażonych w drzwi przesuwne. Tu z pomocą przychodzą prowadnice, dzięki którym otwieranie oraz zamykanie drzwi przebiega bez żadnych zakłóceń.

W asortymencie znajdują się nie tylko prowadnice do drzwi, ale również inne elementy służące do montażu okuć do szaf. Należą do nich między innymi szczotki, blachowkręty, uszczelki, wózki, stopery, czy też rączki. Odpowiedni dobór akcesoriów oraz narzędzi sprawia, że montaż prowadnic staje się znacznie łatwiejszy, a osiągane rezultaty długotrwałe oraz w pełni satysfakcjonujące. W asortymencie znajdują się prowadnice do szaf jednodrzwiowych, dwudrzwiowych, trzydrzwiowych, a także czterodrzwiowych wyposażonych w zarówno skrzydła otwierane, jak i przesuwne. Decydując się na zakup prowadnic, należy rozważyć maksymalną szerokość frontu, która może wynosić 60, 61, 75, 80 lub 100 centymetrów. Należy także wziąć pod uwagę długość toru prowadnicy, która waha się pomiędzy 75 a 405 centymetrów. Ponadto, istotnym czynnikiem determinującym wybór odpowiedniej prowadnicy do drzwi jest grubość frontów, a także ich maksymalna waga. Rozważenie każdej z tych kwestii pozwala dopasować prowadnice w sposób jak najdokładniejszy. Do wyboru są akcesoria wykonane z aluminium, metalu, a także z tworzywa sztucznego. Co więcej, prowadnice dostępne są w różnych kolorach, między innymi w tonacji naturalnego aluminium, dębu sonoma, srebra, bieli, a także bezbarwne. Prowadnice znajdujące się w ofercie charakteryzują się wyjątkową solidnością oraz wytrzymałością, co umożliwia ich użytkowanie przez długi czas bez konieczności wymiany elementów oraz ich nadmiernej konserwacji. Dzięki możliwości wyboru materiału oraz koloru prowadnic, można idealnie dopasować je zarówno do mebli, jak i do wystroju. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że drzwi wyposażone w prowadnice otwierają się niezwykle lekko oraz cicho, co nie zawsze ma miejsce w przypadku drzwi klasycznych. Dobór odpowiedniego rozmiaru oraz koloru prowadnic sprawi, że doskonale wkomponują się one w otoczenie, w którym się znajdą. Pozostałe produkty znajdujące się w ofercie to elementy służące do montażu prowadnic, które dzięki wysokiej jakości pomocom montażowym przymocowane będą w sposób solidny oraz trwały. To sprawi, że użytkowanie szafy wyposażonej w prowadnice stanie się jeszcze bardziej komfortowe oraz wygodne.

Prowadnice do drzwi bez wątpienia pełnią istotną rolę w czasie urządzania mieszkania czy domu. Warto więc zadbać o ich odpowiednią jakość, która zagwarantuje bezawaryjne oraz długotrwałe działanie elementów, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas. Odpowiednio dobrane, posłużą nie tylko jako praktyczne elementy montażowe, ale również jako ozdoba naszej szafy. Zapewnią wygodę podczas codziennego korzystania z szaf, co znacznie ułatwi funkcjonowanie w naszym mieszkaniu. Właściwe prowadnice do drzwi gwarantują połączenie solidnego wykonania oraz estetyki, która doda naszej aranżacji nie tylko funkcjonalności, ale również stylu.

Od inspiracji do zakupu

Prowadnice do drzwi - sklep meble.pl

Jak dopasować idealne akcesoria i okucia do szafy? Poradnik dla miłośników designerskich rozwiązań

Jak dobrać idealne akcesoria i okucia do szafy?

Szafa to element wyposażenia wnętrza, który pełni wiele funkcji. Jest miejscem przechowywania ubrań i akcesoriów, a także elementem dekoracyjnym.

więcej