• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prowadnice do drzwi

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Materiał frontu

Materiał frontu

Materiał

Materiał

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Typ drzwi

Typ drzwi

Długość toru, prowadnicy

Długość toru, prowadnicy

Front - WAGA Maksymalna

Front - WAGA Maksymalna

Front - GRUBOŚĆ

Front - GRUBOŚĆ

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Typ elementu

Typ elementu

Ilość skrzydeł drzwi

Ilość skrzydeł drzwi

Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna

Front - WYSOKOŚĆ Maksymalna

Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna

Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
×

Prowadnice do drzwi

Szafa to jeden z elementów wyposażenia, bez którego trudno jest wyobrazić sobie mieszkanie czy dom. Bez niej nie bylibyśmy w stanie w porządny sposób ulokować gdzieś swoich ubrań oraz innych rzeczy codziennego użytku. Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiedni montaż mebla, który zapewnia nie tylko stabilność całej konstrukcji, ale również jej trwałość. Odpowiedni montaż oraz konserwacja szafy gwarantują wytrzymałość mebla, wygodę jego użytkowania, a także jego bezawaryjność, które są szczególnie istotne w przypadku szaf wyposażonych w drzwi przesuwne. Tu z pomocą przychodzą prowadnice, dzięki którym otwieranie oraz zamykanie drzwi przebiega bez żadnych zakłóceń.

W asortymencie znajdują się nie tylko prowadnice do drzwi, ale również inne elementy służące do montażu okuć do szaf. Należą do nich między innymi szczotki, blachowkręty, uszczelki, wózki, stopery, czy też rączki. Odpowiedni dobór akcesoriów oraz narzędzi sprawia, że montaż prowadnic staje się znacznie łatwiejszy, a osiągane rezultaty długotrwałe oraz w pełni satysfakcjonujące. W asortymencie znajdują się prowadnice do szaf jednodrzwiowych, dwudrzwiowych, trzydrzwiowych, a także czterodrzwiowych wyposażonych w zarówno skrzydła otwierane, jak i przesuwne. Decydując się na zakup prowadnic, należy rozważyć maksymalną szerokość frontu, która może wynosić 60, 61, 75, 80 lub 100 centymetrów. Należy także wziąć pod uwagę długość toru prowadnicy, która waha się pomiędzy 75 a 405 centymetrów. Ponadto, istotnym czynnikiem determinującym wybór odpowiedniej prowadnicy do drzwi jest grubość frontów, a także ich maksymalna waga. Rozważenie każdej z tych kwestii pozwala dopasować prowadnice w sposób jak najdokładniejszy. Do wyboru są akcesoria wykonane z aluminium, metalu, a także z tworzywa sztucznego. Co więcej, prowadnice dostępne są w różnych kolorach, między innymi w tonacji naturalnego aluminium, dębu sonoma, srebra, bieli, a także bezbarwne. Prowadnice znajdujące się w ofercie charakteryzują się wyjątkową solidnością oraz wytrzymałością, co umożliwia ich użytkowanie przez długi czas bez konieczności wymiany elementów oraz ich nadmiernej konserwacji. Dzięki możliwości wyboru materiału oraz koloru prowadnic, można idealnie dopasować je zarówno do mebli, jak i do wystroju. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że drzwi wyposażone w prowadnice otwierają się niezwykle lekko oraz cicho, co nie zawsze ma miejsce w przypadku drzwi klasycznych. Dobór odpowiedniego rozmiaru oraz koloru prowadnic sprawi, że doskonale wkomponują się one w otoczenie, w którym się znajdą. Pozostałe produkty znajdujące się w ofercie to elementy służące do montażu prowadnic, które dzięki wysokiej jakości pomocom montażowym przymocowane będą w sposób solidny oraz trwały. To sprawi, że użytkowanie szafy wyposażonej w prowadnice stanie się jeszcze bardziej komfortowe oraz wygodne.

Prowadnice do drzwi bez wątpienia pełnią istotną rolę w czasie urządzania mieszkania czy domu. Warto więc zadbać o ich odpowiednią jakość, która zagwarantuje bezawaryjne oraz długotrwałe działanie elementów, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas. Odpowiednio dobrane, posłużą nie tylko jako praktyczne elementy montażowe, ale również jako ozdoba naszej szafy. Zapewnią wygodę podczas codziennego korzystania z szaf, co znacznie ułatwi funkcjonowanie w naszym mieszkaniu. Właściwe prowadnice do drzwi gwarantują połączenie solidnego wykonania oraz estetyki, która doda naszej aranżacji nie tylko funkcjonalności, ale również stylu.

Od inspiracji do zakupu